Şimdi Ara

<<<....FIAT PUNTO EVO KULÜBÜ(39 üye)....>>> (61. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.271
Cevap
20
Favori
117.817
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5960616263
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2012 sonrası 50bin km altı ise hasarsız loınge paket 42 üzeri eder bence.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • yasin_kaya kullanıcısına yanıt
    Daha yeni Muğlada 35binde kazasız longue 41e satıldı. Bana çooooook uzak olduğu için gidemedim maalesef.
    Bu arada 15 jantlı ile 16 jantlı longuelerin koltuk ve jant dışında bir farkı var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi av_avi -- 22 Temmuz 2016; 10:21:00 >
  • av_avi A kullanıcısına yanıt
    Yazdım ya yukarıda. 2013lerde far ve yağmur sensörleri ve otomatik kararan dikiz aynası var. Ayna elektronik olduğu için diğer sensörleri de içerisinde barındırıyor.

Ne eder konusuna yoğunlaştığım için gözden kaçırmışım. Teşekürler
    Ah şu araba istanbulda olsaydı...

Otomatik vites evonun herhangi bir kronik arızasını yaşayan, duyan var mı? Varsa nedir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: emrecan1907

Ah şu araba istanbulda olsaydı...

Otomatik vites evonun herhangi bir kronik arızasını yaşayan, duyan var mı? Varsa nedir?

Uçakla bir saat. Dönüşü arabayla keyifli keyifli yaparsınız.

• 1.3 manuel longue aracın 75 mi 95 BG mi olduğunu anlamanın kolay bir yolu var mı arkadaşlar. Km saati, devir göstergesi birebir aynı mı?
  • av_avi A kullanıcısına yanıt
    ruhsatta yazar
  • Merhaba arkadaşlar, aracım 2014 manuel 1.3 euro5 75hp Lounge 26bin km de.
    Araçla 5.vites 90km hızla gitmek için motor devri 2000 devrin çok az üstünde oluyor. Devir düşük olmasına rağmen yinede aracın içine motor sesi fazla geliyor. Bu hususu 2016 ford courier ile kıyaslayarak söylüyorum. Sanki araçta açık hava filtresi var mış gibi kalın bir ses veriyor motor. Sizce bu durum normal mi yada benzer motoru kullanan arkadaşlar sizde durum nasıl? Bilgi verirseniz sevinirim.
  • arkadaşımın arabası satılıktır gayet temizdir

donanımhaberden gelenlere ikram yapılır

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-fiat-bayandan-yetkili-servis-bakimli-garantili-50.000km-2018muayeneli-332594255/detay/
  • Şu ilan hakkında bir sorum olacaktı

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-fiat-sahibinden-temiz-ekonomik-kazasiz-belasiz-orjina-km.aile-arabasi-332529453/detay

İlanda donanım dynamic seçilmiş, bildiğim kadarı ile evo larda pop,easy,lounge donanım oluyor. Jantlar easy donanım ancak dijital klima var ? Bu nasıl olabilir ?
  • dangerousman kullanıcısına yanıt
    Evo'da active ve dynamic vardır. Sizin dedikleriniz 2012 sonrası çıkan punto donanımları.

2011 evo active sahibiydim. Dynamic'te en belirgin farklar, 90 hp 6 vites (hepsi değil 75 olanlarda var), renkli göğüs ve kapı döşemeleri, otomatik klima diye hatırlıyorum.
  • ARKADAŞLAR BEN DE YENİ ARABA ALACAĞIM ACEMİYİM YANİ:) OTOMATİK ALMAYI DUSUNUYORUM MALUM İSTANBUL TRAFİĞİ ASLINDA Bİ LİMİTİM YOK AMA İLK ARABANA ÇOK PARA VERME DİYE

MAHALLE BASKISINDAN DOLAYI 35000 KOYDUM LİMİT EN MAKUL OLARAKTA FİAT PUNTO OLDU ARAŞTIRMALARIM SİZCE DOĞRU YOLDAMIYIM BAŞKA MODEL Mİ ÖNERİRSİNİZ YA DA ONLARI DİNLEME GİT GOLF MÜ AL DERSİNİZ ŞİMDİDEN TEŞEKKÜR
  • quote:

Orijinalden alıntı: van_hoijdonk

Evo'da active ve dynamic vardır. Sizin dedikleriniz 2012 sonrası çıkan punto donanımları.

2011 evo active sahibiydim. Dynamic'te en belirgin farklar, 90 hp 6 vites (hepsi değil 75 olanlarda var), renkli göğüs ve kapı döşemeleri, otomatik klima diye hatırlıyorum.

Merhabalar,

Bilgi için teşekkürler. 2012 Punto Easy 1.4 dualogic 32 bin km de satın bir araç var. 2 kapı ve kaput boyalı(tampon ve çamurluklar boyasız). Kaputta far kısmından bir kaza sonucu hafif bir rötuşlanmış. Tramerde farın değiştiği kaza kaydı var 1100 tl. Kaça alsak makul olur ?
  • 2014 Punto 1.2 Pop Star. İlk bir yıl benzinde, son altı ay LPG'li olarak kullanıldı. 28,000 Km'de computest sonucunda motor gücü %91 çıktı. Bu veri normal midir? Değil ise sebepleri nelerdir. Teşekkür ederim.
  • Cevaplayan katılımcılara teşekkür ederim. Faydalı oldu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Abiler arkadaşlar kardeşler bişey sorucam

105 lik 2011 model punto varda km 61000 acaba trigeri kayışlımı zincirlimi internettede bişey bulamadım kayışsa 60000 bin zincirse 120000 diye bi soylenti var
    bu aracı kullanan varsa bilgi verebilirmi şimdiden teşekkurler
  • kayış yok multijet motorlar zincirlidir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yasin_kaya

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-fiat-2012-model-otomatik-fiat-punto-lounge-315193271/detay/

Fiyatı güncelledim dostlar.

benim kuş uçtu. Yeni sahibine hayırlı olsun.
  • 
Sayfa: önceki 5960616263
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.