Şimdi Ara

>> 13 YAŞINDA ! (1875. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
38.992
Cevap
71
Favori
2.988.018
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 18731874187518761877
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hocam o yoldaki trafiğin fazla olmasının sebebi sadece tankerler değil.Diğer tır ve kamyonların da büyük bir kısmı o yolu kulanıyor.

Bahsettiğiniz otoyolun hem ücreti fazla hem de yolu uzatıyor.Niğde tarafına gitmeyecekseniz otobanı kullanmak mantıklı değil.

Herkese selamlar bu arada.
  • ONGUN, hani fotoğraf atıyordun ne oldu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: BmCpRo827

quote:

Orijinalden alıntı: İlkem22

merhaba arkadaşlar

1846T basamak olayından vaz mı gecti acaba?ben takip edemedim,daha önceleri bir kısmı kapalıydı,benim gördüğümdeyse açık tamamen

Ses geldiğine dair şikayet gelmiş ve bu parçayı almışlar.

Ee, demiştik daha araba ilk çıktığı zaman. Ama OTOSAN Mühendislerinde nereye o estetik anlayışı ?
    SCANIA 97'de koymuş, daha sonra kaldırmış. Bir akıllı sen misin ?

abi bu kafayla Ford daha çok kaybeder o zaman.
    1838T kadar satmayacak gibi,yollarda pek görmüyorum hala
  • quote:

Orijinalden alıntı: İlkem22

merhaba arkadaşlar
    >>  13 YAŞINDA !

1846T basamak olayından vaz mı gecti acaba?ben takip edemedim,daha önceleri bir kısmı kapalıydı,benim gördüğümdeyse açık tamamen
    >>  13 YAŞINDA !

yok üstat ford vazgeçmedi kapaklardan ama opsiyonel malesef... bu arabayı çok güzel ürettiler ama herşey hatta yarıdan çoğu opsiyonel olunca iş değişiyor...yoksa sesten değil kullananlar çok memnun ama bi ton para bayıldım istediğim fiyata veremem diye yakınıyorlar..
  • İlkem22 kullanıcısına yanıt
    zor kardeşim zor kimse almaz bu çekiciyi. o basamak örtücü zımbırtı 35 bin km den sonra bildiğin tangur tungur ötüyo bizim burdaki araçlarda 55 bin km den sonra o zımbırtı bildiğin döküldü onu geçtim kupa ve kupanın hemen altındaki o iri cüsseli tampon derin çukur ve tümseklerde bildiğin bir birine vura vura yıprandı.bizim için tam hayal kırıklıgı oldu.Alttaki resimde tampon ve kupanın bir birine vurduğu noktaları işaretledim.alacak olanlar on kere düşünsün derim.
    >>  13 YAŞINDA !

unutmadan plakanın üst kısmına ayak basma yeri yapıcaz diye radyatör korumasının bir kısmını koymamışlar mıcırlı taşlı yollarda durumu siz düşünün artık...
    hafriyat ve tarzı işlerde çalışan arkadaşlara önerim sakın bu aracı alıpta harfiyatta çalıştırmayı akıllarından geçirmesinler.3 ay sonra sanayideki ustalarla evdekilerden daha fazla görüşür hale gelebilirler. not2: 3238 kırk ayaklarda kampanya varmış 5bin peşin gerisi 3bin 3bin 155bin tl fiyat verdiler 1846 dan sonra bırak almayı yanından geçmiyo bizimkiler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi enternet -- 6 Temmuz 2013; 18:01:07 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Muhammed Erol

quote:

Orijinalden alıntı: ömer önder aydoğan

buda Muhammed Erol kardeşime gelsin sana torpil geçiyorum bak...

>>  13 YAŞINDA !

Teşekkürler Ömer'im çocukluk günlerimi hatırlattın Eski kooperatif başkanımız Aydın amca döneminde kamyoncu para kazanmıştı , şimdi bayrağı Can abi götürüyor

Yeni nesil Cargo'nun kahraman videosu ne kadar komik inanın karnım ağrıdı gülmekten ,

Cargo'nun özelliklerini anlatan video güzelmiş gerçekten tanıtımını güzel yapmışlar

Bizim eski 2520'yi plakasından tanıdım desem Nevşehirli ne güzel boyattırmış
    http://www.otoraba.com/ford_otosan/kamyon/2520-6x2/***-benimde-farkli-bir-cargom-olsun-diyenler-icin-221957.html
    Bizdeyken böyleydi
    >>  13 YAŞINDA !

Allah hayırlı uğurlu eylesin
    >>  13 YAŞINDA !

>>  13 YAŞINDA !

>>  13 YAŞINDA !

>>  13 YAŞINDA !

>>  13 YAŞINDA !

>>  13 YAŞINDA !

>>  13 YAŞINDA !

muhammed kardeşim sana özel sürprizim var bugün kırşehirde son günümdü bir kaç çekim yapmak için ana yola çıktım birde ne göreyim durak 99 son halini adana plakalı olmuş fotosunu çektim en kısa zamanda yükleyeceğim kendine iyi bak..
  • quote:

ONGUN, hani fotoğraf atıyordun ne oldu ?

Eray abi gönderiyordum. Daha doğrusu gönderecektim ama bir hafta internet kesintisi,
    Bir hafta başka bir yerde kalmam ve şu anda evden çok uzakta bodrum güllükte olmam nedeniyle bir türlü olmadı. Daha doğrusu nasip olmadı. Fotoğrafları yükledim ama kodları kopyalayıp düzenleyemiyorum(internetle tek bağlantım telefon).
    Kusuruma bakmayın sürekli aklımda ilk fırsatımda yükleyeceğim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mübarek Ramazan Ayinizin simdiden hayirli ve bereketli gecmesini dilerim, mutlu pazarlar
  • arkadaşlar picturepush tamamen paralı olacakmış,oraya bir şey yüklemeyin.flickr 1 tb alan veriyor,şu an ücretsiz,tavsiye ederim
  • Yarın sizlere güzel bir anımı anlatacağım....

Tabii ki meslekle ilgili.
  • Renault Trucks,yeni seri
    Premium ve Magnum modelleri yalan oldu,T olarak adlandırılıyor artık uzun yol serisi

>>  13 YAŞINDA !

beklemedeyiz abi
  • Herkese merhabalar.uzun zamandan beri foruma uğrayamadım.işlerim çok yoğundu.hayırlısıyla yeni araç alıyorum.2 adet.yakında fotoğrafları burada olacak.şimdilik iyi akşamlar.tekrardan görüşmek üzere.Hayırlı Ramazanlar.

• Konu aşağılara düşmüşken birkaç fotoğraf koyayım.

En tazesinden, 1,5 saatlik.

>>  13 YAŞINDA !

Odaklamalı telefon kullanmayı unutmuşuz, bu fotoğrafı idare ediverin gari.

>>  13 YAŞINDA !

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BmCpRo827 -- 11 Temmuz 2013; 1:36:53 >
  • quote:

Yarın sizlere güzel bir anımı anlatacağım....

Tabii ki meslekle ilgili.

Demiştim...

Yarını olmadı ancak bu güne nasip oldu telefonu PC'ye bağlamak.

Ramazan öncesi arkadaşla bir güzel oturduk, son kestiler falan derken akşam üzeri ufaktan yuvarlamaya başladık.

AXOR'un önüne bir TGS yanaşmaya çalışıyor, belki 5 kere ileri-geri yaptı, kafayı yamulttu ve ayna da kör noktaya denk geldi, arkayı göremiyor falan.
    Ee tabi içimiz rahat etmedi, kalktım muavinlik yaptım, bir güzel yanaştı TGS.

>>  13 YAŞINDA !

>>  13 YAŞINDA !

>>  13 YAŞINDA !

TGSCİ aga yanaştı, belki 30 dakika koyu bir sohbet ettik. ETİŞ LOJİSTİK'in arabasıymış. Bu arada ETİŞ LOJİSTİK Ulaştırma Bakanı Binali YILDIRIM'ınmış... Yeni öğrenmiş bulundum.
    Adam bu işe de el atmış, ne garip değil mi ?

>>  13 YAŞINDA !

Neyse, sinirimi bozmadan asıl muhabbete gireyim.

Agayı yanaştırdık, kendisi bize "afiyetler olsun" diyerek arabaya gitti ve 5 dakika sonra döndüğünde elinde karışık çerez olan torbayı bize uzattı. Belki içinde 500 gr. çerez vardı. "Dur aga bir parça alalım, gerisi sen al yersin" dediğimizde "Olmaz öyle şey kesinlikle" diyerek hemen kaçtı.

Hani derler ya "Kamyoncu kötü" diye... Kötü anasını satayım kötü, sizi kamyoncu hiç sarmaz... Gurbet adamından zarar mı gelir allasen ? Belki o da biz de uzun zamandan beri böyle koyu bir muhabbete hasret kalmışız.

>>  13 YAŞINDA !
  • Son zamanlarda favori çalma listemde olan şarkımı da koyayım, pusuya çekileyim.
    Bakalım kimler beğenecek ?

• >>  13 YAŞINDA !
  • yine döktürdün Eray Kaptan, kolay gele
  • quote:

Orijinalden alıntı: TruckTörMinator

yine döktürdün Eray Kaptan, kolay gele

Eyvallah üstat, başka başlıklarda geziniyorsun ama bize uğramıyorsun, gözümden kaçmıyor.

Sevdiğin birşey gelecek birazdan.
  • hep aranizdayim usta,forumu genc nesil kamyonculara biraktim. diger basliklarda yeni bir heyecan aramaktayim ama nafile. heyt be,nerde o eski yillar

• http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-ticari-araclar-cekici-tellioglu-otomotiv-den-2009-tgx-540-xxl-retar-plusklima-plusdolap-130601858/detay

Herkese selamlar.Su arabayi gorunce hasta oldum sizle paylasmak istedim

• 
Sayfa: önceki 18731874187518761877
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.