Şimdi Ara

***<< HTC ONE S >>*** 4.3'- 8 MP - 1080p - sAMOLED - Snapdragon S4 - (ANA KONU) (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.937
Cevap
24
Favori
172.427
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ALPEREN_06

konuyu açan bile 5 gün boyunca uğramamış.aslında bu tür konuları kesinlikle markanın funboy'u olan ve cihaza sahip arkadaşlar açmalı.böylece daha hareketli paylaşımlar,güncel bilgiler oluyor aidiyet duygusundan dolayı.

konum silindi talepte bulundum ve konu bende iki gündür gözüküyor ve htc one x turkcell satışa çıkıyor one s le ilgili daha bir bilgi yok
    zaten anasayfaya bakarsanız ne kadar çok paylaşım yaptğımıda darkedersiniz şu an için 3 tane kaliteli inceleme var one s te bende onları harmanlayıp sundum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Raweal -- 11 Nisan 2012; 11:14:59 >
  • ya arkadaşlar bendeki şanssızlık kimsede yoktur heralde abim 3gün önce barcelonaya gitti one s alması ıcın para verdim ama paskalya bayramı diye bi bayram varmıs ispanyada 10gün heryer kapalıymış o yüzden alamadı bu kadar olur yani sahibindende bi ilan var sakaryadaymıs yerleri 1100tl ye one s satıyorlar ama ilk parayı veriyomuşuz sonra telefonu yurtdısından getiriyorlarmış dolandırıcı gibi geldi bana ama güvenli mail order yöntemiylede para kabul ediyorlarmış..bu mail order nedir (get) gibi birşeymi güvenebilirmiyiz sizce?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Reis-i Eagles

merak edilen benchmark sonuçları...

ilki one s, ikincisi one x :)

http://cdn.slashgear.com/wp-content/uploads/2012/04/htc_one_s_review_sg_38.jpg

http://cdn.slashgear.com/wp-content/uploads/2012/04/htc_one_x_review_sg_74.jpg

aynı uygulama, aynı inceleme sitesi, farklı SoC'lar...

Seni buralarda gormek guzel. HTC bu cihazin X e rakip olacagini bildigi icin ekran cozunurlugunu daha dusuk tuttu ve bununla X e cekecek kullanicilari.Ama A15 islemci gercekten cok can yakacak.

• quote:

Orijinalden alıntı: gzhn61

ya arkadaşlar bendeki şanssızlık kimsede yoktur heralde abim 3gün önce barcelonaya gitti one s alması ıcın para verdim ama paskalya bayramı diye bi bayram varmıs ispanyada 10gün heryer kapalıymış o yüzden alamadı bu kadar olur yani sahibindende bi ilan var sakaryadaymıs yerleri 1100tl ye one s satıyorlar ama ilk parayı veriyomuşuz sonra telefonu yurtdısından getiriyorlarmış dolandırıcı gibi geldi bana ama güvenli mail order yöntemiylede para kabul ediyorlarmış..bu mail order nedir (get) gibi birşeymi güvenebilirmiyiz sizce?

o ilanlara bende bakmıştım açıkcası pek güvenemedim önce ödeme cihaz nisan ayı sonu diye yazıyor ,diğer ilanda 1575 liraya var onuda bir kontrol edin isterseniz

• quote:

Orijinalden alıntı: therebeder

quote:

Orijinalden alıntı: gzhn61

ya arkadaşlar bendeki şanssızlık kimsede yoktur heralde abim 3gün önce barcelonaya gitti one s alması ıcın para verdim ama paskalya bayramı diye bi bayram varmıs ispanyada 10gün heryer kapalıymış o yüzden alamadı bu kadar olur yani sahibindende bi ilan var sakaryadaymıs yerleri 1100tl ye one s satıyorlar ama ilk parayı veriyomuşuz sonra telefonu yurtdısından getiriyorlarmış dolandırıcı gibi geldi bana ama güvenli mail order yöntemiylede para kabul ediyorlarmış..bu mail order nedir (get) gibi birşeymi güvenebilirmiyiz sizce?

o ilanlara bende bakmıştım açıkcası pek güvenemedim önce ödeme cihaz nisan ayı sonu diye yazıyor ,diğer ilanda 1575 liraya var onuda bir kontrol edin isterseniz

diğer ilanlarıda biliyorum ama o kadar para veremem yok zaten..bende güvenemiyorum ama şu mail order olayı kafamı kurcaladı biraz

• en iyisi biraz daha beklemek
  • en iyi yaptığımız şey bekliyoruz bakalım :)
  • http://pocketnow.com/android/htcs-new-ceramic-coating-may-not-be-living-up-to-the-hype

canınızı sıkmış olmayayım ama one s'in kasasının sağlamlığı hakkında şüpheye düşmüşler. habere göre nazik kullanımlarda da fotoğraftaki gibi sıkıntılar olabildiği kullanıcılar tarafından bildirilmiş. fotoğraftaki telefonun sahibi kimdir o hasar neyin sonucunda oluşmuştur belirtilmemiş.
  • o çizikler durup dururken olacak şey değil düşmüş olabilir yerde sürüklenmiş olabilir ne bilim birsürü şey olabilir veya rakip firmalar bile olabilir telefonu kötülemek adına Allah bilir ne olduğunu:)
  • olur mu olur rekabet dünyası. daha kesin bilgilere telefon daha çok kullanıcıya ulaştığında ulaşabiliriz. fotoğraftakiler kötüleme amaçlıysa er geç foyası ortaya çıkar ve sorun kalmaz ama daha dayanıklı olduğu söylenen malzeme aynı cepte duran anahtarlık para gibi şeyler yüzünden olduysa o zaman çok dikkatli kullanmak gerekir.
  • http://www.youtube.com/watch?v=hSYRYCO5ytU şu videoda alt ve üst taraflarda ek parçalar var oralar için plastik diyor adam arka yüzey için seramik diyor belkide o çizilmeler doğru olabilir plastiği adi olabilir ama yinede telefon çıkıp yaygınlaşmadan bir kanıya varmayalım
  • Plastik kisim o cizik olan kismin arkasindaki parca ama bu sitenin elemani telefonlari da incelerken birbirlerine cok sürttürüyor bu biraz kasti ise benziyor bilerek yapma
  • Artık gelse de alsak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sbubu

Ikiside cok iyi telefonlar ama HTC one S xperia s den biraz daha ileride ve galiba ciftcekirdeklilerde en iyisi suan HTC one S oluyor

Telefonu elde tutunca baska telefonlardan gercekten caydiriyor ben kendi adima söylüyorum tabi herkese gecerli olmaz

http://www.youtube.com/watch?v=SIvw2-zrmME HTC one S ve XPERIA S karsilastiriliyor

Available memory dıkkatını çektımı ? 200 mb , bu çok çok ciddi bir handikap.

Su an kı motorola atrix ım 480 mb dan asagı dusmuyor , Htc one x ıcın bu deger nedır acaba bılen var mı ?

Benım eskı cıhazım chacha da 150 mb dı dogru durust bırsey yukleyemıyordum bellı zaman sonra senkronızasyon yapamıyordu , htc one s i zaten pek dusunmuyordum da bu 200 mbtan sonra seceneklerım arasına dahı gıremez.

• quote:

Orijinalden alıntı: PlayMakers

quote:

Orijinalden alıntı: sbubu

Ikiside cok iyi telefonlar ama HTC one S xperia s den biraz daha ileride ve galiba ciftcekirdeklilerde en iyisi suan HTC one S oluyor

Telefonu elde tutunca baska telefonlardan gercekten caydiriyor ben kendi adima söylüyorum tabi herkese gecerli olmaz

http://www.youtube.com/watch?v=SIvw2-zrmME HTC one S ve XPERIA S karsilastiriliyor

Available memory dıkkatını çektımı ? 200 mb , bu çok çok ciddi bir handikap.

Su an kı motorola atrix ım 480 mb dan asagı dusmuyor , Htc one x ıcın bu deger nedır acaba bılen var mı ?

Benım eskı cıhazım chacha da 150 mb dı dogru durust bırsey yukleyemıyordum bellı zaman sonra senkronızasyon yapamıyordu , htc one s i zaten pek dusunmuyordum da bu 200 mbtan sonra seceneklerım arasına dahı gıremez.

telefon yaygınlaşmadan çoğu şeye inanmayın derim ben one x te 500 mb civarı açılışta one s tede aynı rom vb şeyler kullanıyor o yüzden videoların çoğu montajlanmış olabilir.

• Arkadaşlar isteyen olursa 1060 liraya getirebilirim kayıtsız olarak.
  • beklenen gsmarena incelemesi

http://www.gsmarena.com/htc_one_s-review-746.php

neredeyse kusursuz bulmuşlar, çok olumlu inceleme olmuş donanım yazılım ve performans olarak çok etkileyici deniyor bunlara artı müzikçalar ses kalitesininde sürpriz bir şekilde çok iyi olduğu söyleniyor anladığım kadarıyla....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TuRaN.z -- 12 Nisan 2012; 0:35:13 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TuRaN.z

beklenen gsmarena incelemesi

http://www.gsmarena.com/htc_one_s-review-746.php

neredeyse kusursuz bulmuşlar, çok olumlu inceleme olmuş donanım yazılım ve performans olarak çok etkileyici deniyor bunlara artı müzikçalar ses kalitesininde sürpriz bir şekilde çok iyi olduğu söyleniyor anladığım kadarıyla....

Dis sesi o kadar süpriz yaratacak sekilde degil hatta hayal kirikligi oldu benim icin xperia s gibi olamiyorlar ama en azindan sensation xe den cok iyi

Ben hep siyah test ettim gri denk gelmedi acab onun malzemesi ne alüminyum deniyor celik deniyo bir türlü ögrenemedim

• zaten bahsedilende dış ses değil iç ses hocam, söylenenlere göre aliminyum değil çelikte değil ikisinden daha sağlam bir malzeme yalnız arka alt ve üst kısımlar hariç...
  • S4 SoC cok begenmisler hatta inceleme sonunda pentile ekran yerine full sub pixel ekran 16 gb yerine 32 gb hafiza icin one xl oneriyorlar ayni kafadanim gsmarena ile
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.