Şimdi Ara

***<< HTC ONE S >>*** 4.3'- 8 MP - 1080p - sAMOLED - Snapdragon S4 - (ANA KONU) (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.938
Cevap
24
Favori
172.414
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaslar konuyu takip edenler bilir bana gecen hafta pazar sabahi 3 adet htc one x gelmisti dubaiden bunlardan birini bu gorundan bir uyeye digerlerinide arkadaslarima satmistim neyse arkadaslarimdan biri cihazi satiyor pazar sabahindan beti kullaniliyor cihaz yani 6 gunluk kaydi ve kutusu yok onun haricinda sarji kulakligi usb kablosu ve kitapciklari var cihazda kesinlikle sorun yok almak isteyen olursa pm bana ozel mesajdan ulasip bilgi alabilir yardimci olurum cihaz suanda sislide almak isteyen olursa gemen gidip alabilir cihazlar bize 1200 liraya gelmisti biz 1100 liraya vericez amacimiz kar yapmak deil herkeze hayirli gunler
  • bu one s için arkadaş pentile ekran kullandığını bu yüzden bu telefonu almaktan vazgeçtiğini söyledi pentile ekran nedir ki yani kötü bir ekranmı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: gzhn61

bu one s için arkadaş pentile ekran kullandığını bu yüzden bu telefonu almaktan vazgeçtiğini söyledi pentile ekran nedir ki yani kötü bir ekranmı?

***<< HTC ONE S >>*** 4.3'- 8 MP - 1080p - sAMOLED - Snapdragon S4 - (ANA KONU)

teknik olayını bilmiyorum ama kısaca fark bu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ebrak

quote:

Orijinalden alıntı: TuRaN.z

Gsmarenanın Htc One X incelemesinde malzeme kalitesini, ekranını beğenmişler genel olarak iyi diyorlar ancak müzik ses kalitesini kulaklıkla ve kulaklıksız, 8 mp kamera kalitesini pek beğenmemişler Htc One S modeli ile kıyasladıklarında One S i daha çok beğenmişler...
    yalnız One S tede çizilme renk atma sorunu sıkıntı olacak gibi, gri de sorun yoksa iyi ama oda belli değil herhalde...

Nasıl bir İngilizce ceviri ile okudunuz. Hem kulaklık ile hem kulaksız olarak su an piyasadaki en iyi değerlere imza atmış telefon. Ses kalitesi cok cok iyi yazıyor. Yükseklik ile ilgili kısımı hatırlamıyorum ama kulaklık ile alınan kalite cok iyiydi.

bir şey yazmadan önce yazılanı daha iyi okumanızı tavsiye ederim

• Bende telefon alma aşamasındayım iki modelden birini alacağımda S'in benchmarklarda öne geçmesi x'in ekran çozünürlüğünün daha büyük olmasıyla bir alakası var mı? 2 çekirdek ile 4+1 in farkı bariz midir? Kasa kalitesinden ziyade performansa önem veriyorum tabi bir de para durumu var S daha ucuz sonuçta birazda yakınım gibi ama X'te amiral gemisi HTC'nin ne tavsiye edersiniz? 4,5 Yıldır iPhone 3G kullanıyorum son 1 aydır Blackberry 9000 ikiside felaket telefon bir an önce kurtulmak istiyorum.
  • quote:

Bende telefon alma aşamasındayım iki modelden birini alacağımda S'in benchmarklarda öne geçmesi x'in ekran çozünürlüğünün daha büyük olmasıyla bir alakası var mı? 2 çekirdek ile 4+1 in farkı bariz midir? Kasa kalitesinden ziyade performansa önem veriyorum tabi bir de para durumu var S daha ucuz sonuçta birazda yakınım gibi ama X'te amiral gemisi HTC'nin ne tavsiye edersiniz? 4,5 Yıldır iPhone 3G kullanıyorum son 1 aydır Blackberry 9000 ikiside felaket telefon bir an önce kurtulmak istiyorum.

bende one s'e daha yakınım çünkü daha ucuz bir telefon olacak. Evet ekran çözünürlüğü ile alakalı bir durum. Bariz farkı olduğunu düşünmüyorum hatta bir sitede ics'nin quadcore desteklemediğini android 5.0'ın destekleyeceğini okumuştum yanlışım varsa düzeltsin arkadaşlar.

• Arkadaşlar yurtdışı forumlarda HTC'lerde büyük problem olduğu rapor ediliyor. HTC'de durumu kabul etmiş cihazları geri istiyor.

Problem şu ki, Micro Arc Oxidation ile yapılan Siyah renkli modellerde kaplamanın durup dururken attığı ve alttan gri rengin ortaya çıktığı söyleniyor. 3 gün kullanım sonucu 3 aylık yıpranma oluyor.

Bu telefonu almak isteyenler için tavsiyem, ya gri renklisini alsınlar yada bir süre beklesinler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: oner7

Arkadaşlar yurtdışı forumlarda HTC'lerde büyük problem olduğu rapor ediliyor. HTC'de durumu kabul etmiş cihazları geri istiyor.

Problem şu ki, Micro Arc Oxidation ile yapılan Siyah renkli modellerde kaplamanın durup dururken attığı ve alttan gri rengin ortaya çıktığı söyleniyor. 3 gün kullanım sonucu 3 aylık yıpranma oluyor.

Bu telefonu almak isteyenler için tavsiyem, ya gri renklisini alsınlar yada bir süre beklesinler.

evet siyah renginde zaten belli hemen soyulduğu. gri normal alüminyum. gri tercih edilmeli. ayrıca pentile ekranıda hesaba katmalı. htc gider böyle can sıkıcı şeylere imza atar
  • ekran hariç genel performansı, kamerası sesi müzikçalar kalitesi pil performansı olarak htc one X den bir adım önde gibi duruyor bu cihaz...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TuRaN.z -- 16 Nisan 2012; 11:53:09 >
  • htc hatayı kabul edıp dırek degısım yapacagını soyledı ve yenı partılerde bu sorunun gıderıldıgını soylemıs..
  • performansa. kamerasına sesine lafım yok . zaten bunları gösterende ana donanım ekrandır. film izliceksin, müzik dinliceksin, internete girceksin. bu işlemlerin zaten hepsini ekran gösterecek.
  • bunun ekranıda çok kötü değilki sadece one X in ekranı daha iyi o ayrı, artı esasen komplike bir yapı var, iyi olmayan bir kamera, ses müzik v.s de ekran çok iyi olsada rahatsızlık verici, tabi terside mümkün...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TuRaN.z -- 16 Nisan 2012; 16:07:33 >
  • htc one x ve one v hepsiburada da çıkmış ama s yok sanırım avea vodafone turkcell den birinde satışa çıkcak
  • Evet arkadaşlar. Hepsiburada da One X ve One V satışta. Tahminde olduğu gibi One X 1980, One V 880 lira. One S hala yok. Sanırım ikinci kasa sorunu olmayan telefonlar bekleniyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: alibotan

htc hatayı kabul edıp dırek degısım yapacagını soyledı ve yenı partılerde bu sorunun gıderıldıgını soylemıs..

kerrar ve ben seni takip e aldık seni kara kedi seni her yerde görüyorum değerli yorumlarını :-) :-)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • eğer 1500 civarı çıkarsa one x e göre biraz daha fazla talep görebilir...
  • quote:

Orijinalden alıntı: sahanemir

quote:

htc hatayı kabul edıp dırek degısım yapacagını soyledı ve yenı partılerde bu sorunun gıderıldıgını soylemıs..

kerrar ve ben seni takip e aldık seni kara kedi seni her yerde görüyorum değerli yorumlarını :-) :-)

Abi bu adam bu işten anlıyo, gidipte boşbeleş bi makineyi takip etmez, elbet bi bildiği vardır. Heee! Sen zannetme ki seni de takip etmiyorum, sen de takiptesin:-) üstadlar nereye ben oraya.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TuRaN.z

eğer 1500 civarı çıkarsa one x e göre biraz daha fazla talep görebilir...

1500 olursa benim xe satılığa çıkar:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: sahanemir

quote:

s3 ciksinda piyasa tam otursun s3 gelmeden yuksek model cihaz alinmaz abim
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.