Şimdi Ara

<<- 30 yaş üzeri ve Evli 'Xbox ONE' Oyuncuları kulübü ->> (53. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
1.302
Cevap
22
Favori
38.376
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5152535455
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

06- Nedim, bynedim, Nedim Bey, 28, 4, Evet, Evet
  • quote:

Orijinalden alıntı: alyy

evet hocam hatta buna benzer bişi olabilirmi acaba diye düşünerek önce konsolda oturumu açıp sonra davet gönderdim.

Ben kabul ettim davetini. Bir sorun yok, xbox one olarak gelmiş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: darkness_kaan

Bazılarımızın şirkette iş başında olduğunu unutmayalım, arada sanki çalışıyormuşuz havası vermek amaçlı foruma da yazalım lütfen :D

Kardeşlik için; şimdi ben Ufuk diye bir arkadaşımla kardeşlik kurdum. Bizdeki sıkıntı onda internet yok. Karşılıklı olarak aileye ekledik birbirimizi. Benim xbox'ı da onda home olarak gösterdik. Bu ne işe yarıyor? O oyuna girerken internet varmış-yokmuş umursamıyor. Onun hesabı ise bende home falan değil. Ne onun gamertag ve şifre ne de benimki onda şu an. Kendi hesaplarımızdan oynuyoruz. Ben oyuna girerken arka planda (bazen ön planda da oluyor) interneti sorguluyor ve lisansı kontrol ediyor (hesabımda bu oyun var mı diye). İkimiz de sıkıntısız oynuyoruz.

3. ya da 4. kişi eklenir mi? Duymuştum ama kimse tavsiye etmiyor. Şu an için bir açık bu ve microsoft'un bilmediği birşey değil. Bu tarz yaklaşımlarda hesap kapamalar olmuş diye konuşulmuştu bir zamanlar.

Gelelim kutulu oyunlara. Biz fifa, cod, kinect tarzı oyunları (1 sene oynanacak) digital olarak alıp, bitir geç tarzı single oyunları kutulu alma işine yöneldik. Ryse aldık mesela, bitirdik. Şimdi yeni oyun bakıyoruz. Değişim de 20 tl. Mis

Umarım biraz yardımcı olur açıklamalar ;)

Bizde her yer kayıt altında :) , kaan hocam bizim sorumuz aslında yeni bir gamertag yaratıp mevcut gamertag'lara dokunmadan bunun üzerinden kardeşlik yapmak yönünde . Her ikimizde mevduat nick'ler kalsın istiyoruz. Bu şekilde mümkün mü acaba ?
    Akşam fifa olur ise izin aldım :) malum yeni evlilik sormak icap ediyor :)

• herkeze merhabalar

ilk sayfada sorular eklenmiş whatsapp grubuna dahil deyilim mezara_kabul'e pm attım ancak daha eklenmedim

xbox kardeşim yok mümkünse müsait olan birisiyle kardeşlik yapmak isterim
  • İlk mesajda kardeşlik varmı kısmına HAYIR olarak değiştirebilir ve ayrıca kardeşlik yapmak isteyen olursa da iletişime geçebiliriz.
  • mertkitapci M kullanıcısına yanıt
    Gün içinde whatsapp grubuna eklenmiş olursunuz büyük ihtimal.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi S.M.M.M, -- 5 Eylül 2014; 15:12:01 >
  • panama P kullanıcısına yanıt
    bildiğim kadarıyla 2 kişide de internet varsa my home xbox yapmasan bile oluyor. (ya da ilk kardeşlikte yapıp sonra geri alsan oluyor) tam emin değilim. sonrasında oyunları çakma profillerle alıp, oynama kısmını mevcut profiliniz ile yapabilirsiniz. ama 1 oyunu kalkıp 3-5 kardeş ortak kullanalım yapamazsınız. çünkü kim 3. kardeş ile paylaşıma geçerse, bir önceki paylaşımı iptal oluyor. Max kardeşlik değişikliğ de yılda 3 kez oluyordu yanlış hatırlamıyorsam.

Ne yapılabilir? Single Player oyunlar için ortak bi hesap açılır. Atıyorum 3 kişi ortak aldı. Profil şifre 3 kişide de var. Giriş yapan ilk kişi my home xbox yapar. Sonra kendi profiline girip oynar oyunu, bitirince diğer arkadaş girer. Sırayla döner. Bu olabilir.
  • arkadaşlar merhabalar

az önce smartglass'da gezinirken trials fusion adlı motor oyununu ücretsiz al diye bir seçenek çıktı kart numaramı verdim onaylandı dedi bu herkes için mi geçerli acaba bilgisi olan var mı akşama eve gidince yüklenecek mi acaba ?
  • mertkitapci M kullanıcısına yanıt
    Haftasonu için forza gold üyelerin kullanımına açıldığını okumuştum ama trial fusion hakkında bilgim yoktu bakmak lazım.
    Ben daha önce satın aldığım için bende herhangibir fiyat vs çıkmaz büyük ihtimal
  • Ücretsiz al yazanların demolarını indiriyor.Demo'su olmayanlarda satın al seçeneği çıkıyor
  • Merhaba benim gametamer i MertKitapci olarak değiştirirmisiniz bi değişiklik yaptımda bilginize

Mert,mertkitapci, MertKitapci, 28,5, hayır, hayır

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Guncelleme

Gamerutkan19. 8 yillik evli..whatsapa basvurdum..xbox kardesim yok

• Whatsup grubuna girmek için ne yapmalıyım arkadaşlar 5-6. Sayfa okudum ama bu ihtiyar gözler dayanamadı artık:)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • remote kullanıcısına yanıt
    İlk sayfada belirtilmiş olması lazım hocam, @mezara_kabul'e pm ile telefon numarasını yollarsanız gün içinde gruba dahil olabilirsiniz.
  • Tşkler PM attım ;)

• Ahmet hocam benim nick i değiştirip Son 2 haneyi de Evet, evet yapabilirsin....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BeniAdem -- 6 Eylül 2014; 21:28:57 >
  • Arkadaşlar whatsupları sabah 9 ekilicem

Ne zamandır titan oynamamıştım garip geldi :)

• Günaydınlar hayırlı haftalar arkadaşlar...

• Cumartesi itibariyle bende yeni konsoluma kavuşmuş durumdayım
  • Günaydınlar dostlar

• 
Sayfa: önceki 5152535455
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.