Şimdi Ara

<GÜNCEL> W10 Marketteki Eksik Olan UYGULAMALAR İSTEK Konusu (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
538
Cevap
14
Favori
21.708
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Favorilere ekledim aşağılarda kalmasın sürekli mail atalım benim eklemek istediğim uygulamalar

Score! World Goals

Opera

Bilgi Yarışı

GittiGidiyor

OFM
  • quote:

Orijinalden alıntı: omar0000

YA kardes benin bir sorunun war ben bilgisayardakii interne tei nokia 520 aldımm bilgisyardakii interneti telefona aktarmak istiyorumm nasıll bir bildiqiniz warmıı ???????????????????????????????? LÜTFEN YARDIM EDİN

@omar0000 Hocam sorunuzu şurada sorarsanız daha çabuk yanıt alırsınız. Ve sorunuzu anlamadım biraz daha detaylı anlatırmısınız.

http://forum.donanimhaber.com/tt.asp?forumID=1971

@FenereSevdalı

Listeye ekledim hocam mail atıyorum sizde aşağıda ki istek metnimizi gönderebilirsiniz.

Score! World Goals ( support@ftgames.com )
    Opera ( support@opera.com )
    Online Soccer Manager ( androidsupport@onlinesoccermanager.com )
    Bilgi Yarışı ( support@mobilecraft.net )

quote:

Sayın İlgili

Android ve Ios için halihazırda bulunan uygulamalarınızın Windows Phone için de kullanılabilir olmasını istiyoruz. Windows Phone cihazlarımızda birtakım yararlı uygulamaların eksikliğini yaşıyoruz. Geniş kitlelere hitap eden sizin gibi kuruluşların kullanıcılarını mağdur etmemesi için her platformda cevap verebilmesi gerekir.

Windows Phone için herhangi bir çalışmanız var mı/olacak mı?

Veya İngilizce metnimizi

quote:

Dear Sir - Madam

We demand Windows Phone versions of the current applications on Android and Ios markets. We are suffering the loss of the applications that are benificial for our Windows Phone devices. Widely known institutions like you, should care customers in each platform to prevent such problems they face. Do you have any plans to develop Windows Phone now or in the future?

Yours Sincerely,

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hayaleturk -- 23 Aralık 2013; 19:39:25 >

• işbankası işcep sanırım halen yok. sırf bu yüzden wp ye geçemeyip, android kullanmaya başlamak durumunda kalmıştım.
  • aniceman kullanıcısına yanıt
    Var İşCep. Güncellendi uygulama.http://www.windowsphone.com/tr-tr/store/app/%C4%B0%C5%9Fcep/d2fb778b-2135-e011-854c-00237de2db9e Ama eksikleri var. Akbank uygulaması en başarılısı. WP kullanan biri tasarlamış çünkü. :)
  • Score android e yillar sonra geldi bakalim WP ye ne zaman gelecek

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadas ben kullanmiyorum ancak isi olan mutlaka vardir. Akbank direkt uygulamasi 4 gun once guncellenmis. Ilgilenenler icin :

http://www.windowsphone.com/s?appid=9ff1a73f-4be6-40a7-bc09-aa7cdf7a4380

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Plants vs Zombies 2 için mail atmıştım uzun bir cevap geldi.

Çevirmek, uzun uzun okumak isteyen arkadaşlar olursa diye orijinal metni yapıştırıyorum ama şöyle kısaca bir özet geçersek, getirmeyi düşünüyoruz ama ne zaman getiririz bi fikrimiz yok diyorlar. Bekleyin biraz daha diyorlar. Şunu anladım, cevabın içinde yıl veya tarih geçmiyorsa okumaya değmez. :)

quote:

Hello from Crazy Dave and friends!

Thank you for contacting us about the launch of Plants vs. Zombies™ 2! We are also excited about the launch of this game and want to assure you that while Plants vs. Zombies 2 will initially be available on iOS and Android devices only, it will make its way to other platforms.

This means that we will be bringing this game to you on other systems as well! We love that you want to play this game, and we hope that when the game does become available for your platform of choice, you'll agree it was worth the wait . . . and we're truly sorry you're waiting longer than some other fans.

Thanks so much for writing to us to let us know how excited you are about Plants vs. Zombies 2.

We'll see you soon!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi insunwetrust -- 23 Aralık 2013; 23:00:19 >

• Banada aynısı gelmiş hocam.

Oyun şuanlık ios ve android de devam edecekmiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hayaleturk -- 23 Aralık 2013; 23:06:47 >
  • hayaleturk kullanıcısına yanıt
    "Bir tek siz mi kopyala yapıştır yapacaksınız ulan" demenin Türkçesi bu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: insunwetrust

"Bir tek siz mi kopyala yapıştır yapacaksınız ulan" demenin Türkçesi bu.

Aynen hocam ama devam mail atmaya farklı hesaplardan atıcam kafalarını şişiricem.

• hepsine yolladım. sol haber hariç. nese.

akbank a da yolladım eklerseniz sevinirim.

opera yı da unutmasaydık iyiydi ya. ie nin işe yaradığı yok. ah chrome olsa ne güzel olurdu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi seckinsahin -- 24 Aralık 2013; 1:23:24 >
  • seckinsahin kullanıcısına yanıt
    Akbank zaten mağazada var. Biraz gündemi takip edin aydınlanırsınız.

• insunwetrust kullanıcısına yanıt
    sevindim :) de 19'unda gelmiş kaçırmışım :D nese sağolasın

(bu arada bunlar bana yakın zamanda gelecek demişti ya maili silmediysem paylaşırım)
  • beyler VLC ye yüklenelim birde çok lazım oluyor

mail adresi

videolan@videolan.org
  • seckinsahin kullanıcısına yanıt
    Vlc üzerinde yapımcısı çalışıyor zaten.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • kariyer.net, ekşi sözlük ve işte sosyal şimdilik aklıma gelenler olsalar hiç fena olmazlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: seckinsahin

hepsine yolladım. sol haber hariç. nese.

akbank a da yolladım eklerseniz sevinirim.

opera yı da unutmasaydık iyiydi ya. ie nin işe yaradığı yok. ah chrome olsa ne güzel olurdu

web browser lardan maxthon gelse şahane olur operayla beraber en iyi performansa sahip browser olsa gerek. Bence maxthon coder larını bombalamak lazım uygulama için.
  • laerrof L kullanıcısına yanıt
    Maxthon
     <GÜNCEL> W10 Marketteki Eksik Olan UYGULAMALAR İSTEK Konusu
  • Blackberry Messenger :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: MR. H

Maxthon
     <GÜNCEL> W10 Marketteki Eksik Olan UYGULAMALAR İSTEK Konusu

eyvallah

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.