Şimdi Ara

LPGLİ KULLANIMDA PATLAMA SORUNU (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
1
Favori
41.426
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • ilginiz için çok teşekkür ederim müşteriniz olmadığım halde hatta farklı firmanın sistemini kullandığım halde ilgilendiniz çok teşekkürler..piyasada sizin gibi esnafların her zaman büyümesini ve daha fazla kazanmasını istemişimdir...teşekkürler...
  • sn.alp_85
    sizi aydınlatabildiysem ne mutlu bana
    bu güzel temennileriniz için ben size tşk.ederim
  • Malatyada tüm TÜRKİYE ye merhaba arkadaslar Benim 95 model NİSSAN MAXİMA AQ 24 VALF 2000 cc aracımdaki problem tekleme ateşlemede kesiklik gaza ani basışlarda stop ve kasılmalar yığılmalar var araç 0 lpg sistemi takılıdır. NİSSAN MAXİMA servislerin beni en yakın servise yönlendirip aracımın arızasını giderirlerse beni çok mutlu edeceklerdir.
    NOT: HEPİNİZE ŞİMDİDEN SONSUZ TEŞEKKÜRLERİMİ SUNARIM

Telefon :Nurettin Yıldırım ( 05325787258 )
  • quote:

Orijinalden alıntı: mnelom44

Malatyada tüm TÜRKİYE ye merhaba arkadaslar Benim 95 model NİSSAN MAXİMA AQ 24 VALF 2000 cc aracımdaki problem tekleme ateşlemede kesiklik gaza ani basışlarda stop ve kasılmalar yığılmalar var araç 0 lpg sistemi takılıdır. NİSSAN MAXİMA servislerin beni en yakın servise yönlendirip aracımın arızasını giderirlerse beni çok mutlu edeceklerdir.
    NOT: HEPİNİZE ŞİMDİDEN SONSUZ TEŞEKKÜRLERİMİ SUNARIM

Telefon :Nurettin Yıldırım ( 05325787258 )

Nissan servisleri için:

http://www.nissan.com.tr/tr/page.asp?v=yetkiliservisler

• Merhaba

Bende 1997 model 1.6 ie Doğan SLX var Atiker LPG takılı.

Tüpte giderken düşük devirde aracın gazına basıp yüklendiğimde. Araba tekleyerek motordan yüksek sesle pat pat pat diye ses geliyordu. devir yükselince normal oluyordu. Birçok tamirciyi gezdim buji ve buji kablolarını hep değiştirdim sorun çözülmedi.

servise gittiğimde aracın sıcaklık müşürü sürekli aynı değeri gösteriyor dediler ve araç bundan dolayı sürekli gaz pompalıyor motora dediler bunun sonucunda patlama yapıyor dediler. Müşürü değiştirince patlama sesi kesildi.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.