Şimdi Ara

LPG takılabilecek D sınıfı yada C suv tavsiyesi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
6.370
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Asx ahh ahh iki gözümün çiçeği alamadım
  • lpg ye gerek duymayan Mitsubishi ASX

sıfır olarak 1.2 motor 3008-Grandland X vs olabilir.

tucson gdi var güzel araç ama en son 2018 üretimi var yani sıfırı yok, yenileri dizel maalesef.
  • Ford mondeoya takıp satıyordu diye hatirliyorum
  • Ula adam suv demiş suv.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest Account

passat/superb 1.5
    3008 1.2
    kadjar 1.3

bu araçlar zaten az yakıyor. gidip 250-300 bin liraya alcaginiz aracta niye lpg dusunuyosunuz ki? kaldı ki turbo araclara lpg tam bi kumar. her lpg ci yapiliyo der ama fabrika cikisli kimse satmaz. e atmosferik d sinifi araca lpg takip sürerseniz de çok hantal olur.
    1.6 E180'e f30a hatta f10 520i'ye bile bir çok lpg taktıran varken ve benzin 7 lira olmuş iken öyle de bir taktırılıyor ki hocam.. benim aklımda sıvı sistem yada prins felan taktırmak var.. sıvı sistemde motorda hiçbir delgi geçgi olmuyor.. handikap olmuyor.. performans belki hiç etkilenmiyor ayrıca turbo araç eğer direkt enjeksiyon değil ise sorun olmuyor diye duydum..
  • Yukarıda bir arkadaşta önermiş. Honda CRV en uygun seçenek gibi.

Sıvı sistemler oldukça pahalı. Satarken bu paranın tamamını fiyatın üzerine ekleyemiyorsunuz. Onun yerine neredeyse aynı maliyete
    dizel almak daha mantıklı oluyor.

Ayrıca önyargı da olabilir ama sıvı sistemlerin arızaya daha açık olacağını, keza onarım maliyetlerinin de daha yüksek olacağını düşünüyorum. Bir de her yerde ustası olmadığından, yolculuk esnasında olmadık bir yerde arızalanırsa oldukça baş ağrıtabilir.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.