Şimdi Ara

Loya'nın Mekanı (181. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.874
Cevap
1
Favori
26.778
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 179180181182183
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Helen Mirren

quote:

Orijinalden alıntı: Loya

Ne okuyordun sen ?

Finansman okuyorum son sınıf

@Ado ah abi keske hocamız sen olsan

Valla eğitim verdiğim dönemler benden hiç şikayetçi olunduğunu görmemiştim, tek sorun şuydu.

Bütün eğitmenler konuları bitirir 17:00 de ''ders bitti'' yapar, 18:00 e kadar çay odasında lak lak yapıp sonra servislere binerlerdi (Fabrikadan)

Biz ise makara tukara örnekleme lak lak vs derken 17:30 da konuları bile bitirmemiş olurduk (Bize verilen program dahilinde ilerlememiz gerekiyor) Yine de benim sınavlarımdan zayıf alanı hiç görmedim (Soruları ben hazırlamazdım)

Öğrencilerim arasında yeldoşko da vardı mesela

Bak sana Eğitim dönemlerinden resim paylaşayım

Loya'nın Mekanı

Loya'nın Mekanı

Loya'nın Mekanı

Loya'nın Mekanı

Loya'nın Mekanı

Loya'nın Mekanı

Loya'nın Mekanı

Loya'nın Mekanı
     Loya'nın Mekanı

• quote:

Finans ise hocan benim

Bak bu doğru tespit, finans söz konusu ise

Ado Out
    Yelda İn

• quote:

Finans ise hocan benim

Hocam benim ofis sınavından gecirir misiniz

@Ado

Abi bana da ders versene ozel ders Abi valla her okula sen gibi biri sart bizde hocalar cok katı ve her derste bi kavga patırdı oluyor

• Bizim ortam ile sizinkiler farklı ama kardeşim. Bizde katılımcılar zaten kurum personeli olduğundan disiplin dışı durumlarla veya bir saygısızlık ile karşılaşmayız hiç. O yüzden gayet neşeli ve yapıcı geçer bizim eğitimler. Ben eğitim almaya gittiğimde de, Eğitim vermeye gittiğimde de çok eğlenirim zira çok severim zaten bu faaliyetleri,.

Şimdi sizde durum farklı, Sizi gidi genç nesil atar gider moduna giriyorsanız, ortada pimi çekilmiş bomba gibi dolanıyorsanız bu tarz bazı huzursuz durumların olması normaldir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ado

quote:

Finans ise hocan benim

Bak bu doğru tespit, finans söz konusu ise

Ado Out
    Yelda İn

Hocam pm nizi açar mısınız?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Bizim ortam ile sizinkiler farklı ama kardeşim. Bizde katılımcılar zaten kurum personeli olduğundan disiplin dışı durumlarla veya bir saygısızlık ile karşılaşmayız hiç. O yüzden gayet neşeli ve yapıcı geçer bizim eğitimler. Ben eğitim almaya gittiğimde de, Eğitim vermeye gittiğimde de çok eğlenirim zira çok severim zaten bu faaliyetleri,.

Şimdi sizde durum farklı, Sizi gidi genç nesil atar gider moduna giriyorsanız, ortada pimi çekilmiş bomba gibi dolanıyorsanız bu tarz bazı huzursuz durumların olması normaldir.

Aynen ama suanki nesil zaten saygısız yetisiyor fakat insanların kendini gelistirmesi lazım bu konuda nereye kadar boyle siddet yanlısı olarak devam edecek siddet hic bir seye cozüm olmadı ki bu zamana kadar

• Ekranlarda Polat abimiz belinde silahı ile gezmeyi bırakmadıkça, Eli tespihli abilerimiz ABİ adı altında tamponlanmaya devam edildikçe, FANATİZM adı altında millet karşı takım taraftarına satırla saldırmaktan vazgeçmedikçe ve buna benzer yüzlerce örnek son bulmadıkça o senin dediğin ütopya kardeşim
  • quote:

Ekranlarda Polat abimiz belinde silahı ile gezmeyi bırakmadıkça, Eli tespihli abilerimiz ABİ adı altında tamponlanmaya devam edildikçe, FANATİZM adı altında millet karşı takım taraftarına satırla saldırmaktan vazgeçmedikçe ve buna benzer yüzlerce örnek son bulmadıkça o senin dediğin ütopya kardeşim

Abi o tiplere sinir oluyorum en nefret ettiğim kisilerdir
  • Maalesef çoğunluktalar.

İçlerinde çok sevdiğimiz kardeşlerimiz de var ama o çevrede yetişince o çevrenin kültürünü alıyorlar. Onlar da senin benim gibi düşünenleri sevmiyorlar zaten
  • quote:

Maalesef çoğunluktalar.

İçlerinde çok sevdiğimiz kardeşlerimiz de var ama o çevrede yetişince o çevrenin kültürünü alıyorlar. Onlar da senin benim gibi düşünenleri sevmiyorlar zaten

Abi o kisiler genelde 30+'sından sonra bakıyor boyle bir halt olamadık efendi olmaya calısıyorlar ama kafaları los santos,düsünme duyuları yok baska sekilde form bulmuslar oyle yasıyorlar
  • quote:

Ekranlarda Polat abimiz belinde silahı ile gezmeyi bırakmadıkça, Eli tespihli abilerimiz ABİ adı altında tamponlanmaya devam edildikçe, FANATİZM adı altında millet karşı takım taraftarına satırla saldırmaktan vazgeçmedikçe ve buna benzer yüzlerce örnek son bulmadıkça o senin dediğin ütopya kardeşim

Bana mı seslendin abi

Loya'nın Mekanı

Loya'nın Mekanı

• @Tarık_Uğur Ahaha
  • Tarık_Uğur kullanıcısına yanıt
    Aslında ismi lazım değil adının baş harfi TARIK yazacaktım ama yazmadım

Abimizzzzzzz
  • quote:

Aslında ismi lazım değil adının baş harfi TARIK yazacaktım ama yazmadım

Abimizzzzzzz

makaranın dibindesin abi

tesbih güzel bişi ama sallayanıda sevmem kullanmamda.doğuda askerlik yapan bi kardeşimin emaneti bu bana yanımdan ayırmam.geri gelirsem bana verirsin gelmezsem bi ömür sende dedi.manevi değeri çok yüksek. holigan abilerimiz genelde kurABİye tayfası yanlarına alırlar 15 16 yaşlarındaki bebeleri reiscilik oynarlar.hepsi hikaye.güzel insanlar dışında

Raconu bilen ve riayet eden güzel abilerimiz var ve onlar bu işin kültürünü bilip ona göre yaşadıkları için çevrelerine de vatana da zararları yoktur aksine ahlaki yönde kültürel katkıları (Adap) vardır. Dediğin gibi onun dışındakiler benim gözümde çakal tayfasıdır. (kimse darılmasın şahsi fikrimdir)
  • quote:

Raconu bilen ve riayet eden güzel abilerimiz var ve onlar bu işin kültürünü bilip ona göre yaşadıkları için çevrelerine de vatana da zararları yoktur aksine ahlaki yönde kültürel katkıları (Adap) vardır. Dediğin gibi onun dışındakiler benim gözümde çakal tayfasıdır. (kimse darılmasın şahsi fikrimdir)

At hırsızı abi onlar. O güzel abilerden buralarda kalmadı. Ni bildiğim sen varsın

Kardeşim Benim
  • Ado kullanıcısına yanıt
    Resimleri yeni gordum desem

Sinavda soracagi sorulardan birkac tane bile vermezdin .

Sinavda kalacagim bir durum ile karsilasmadim en az 80 almisimdir.bildigim yerlerden olunca kolay gecerdi

• Loya kullanıcısına yanıt
    Birkaç mı

Bi dene bile goremezdin

Neyse ki başarılı, zeki, çevik ve ahlaklı insansin vesselam

• 
Sayfa: önceki 179180181182183
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.