Şimdi Ara

low id ile serverlara bağlanabileceğim emule modu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
504
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • üniversitenin firewall ını geçemediğimiz için high id alamıyoruz emulede. bu yüzden de hiçbir servera bağlanamıyoruz. acaba low id ile herhangi bi servera(mesela razorback, sonnyboy,donkey server) bağlanabileceğimiz bir emule modu bilen var mı?şimdiden teşekkür ederim.

• quote:

Orjinalden alıntı: daralcanoflan

üniversitenin firewall ını geçemediğimiz için high id alamıyoruz emulede. bu yüzden de hiçbir servera bağlanamıyoruz. acaba low id ile herhangi bi servera(mesela razorback, sonnyboy,donkey server) bağlanabileceğimiz bir emule modu bilen var mı?şimdiden teşekkür ederim.

ya arkadaşlar bilen yok mı hiç ..yardım ederseniz çok sevineceğim..
  • port açmadan veya port yönlendirmesi yapmadan emule bağlantısı çok problem oluyor... firewallı geçmeniz mümkün olmadığından emuleyi çalıştıramazsınız diye düşünüyorum... ares vs. gibi diğer programları deneyebilirsiniz... özellikle aresin portlarla ilgili hiçbir ayarı yok bildiğim kadarıyla...
  • cevabın için teşekkür ederim. ama dediğini zaten biliyoruz. Ama biz emule kullanmak istiyoruz. bu konuyla ilgili bilgisi olan varsa, yardımcı olmasını bekliyoruz.
  • tamamda low ıde alırkende ben sunuculara baglanıp download yapabılıyorum..
    emule kullanıyorum
  • sunuculara da bağlanamıyoruz zaten. 6 ay önce bi kaç defa bağlanmıştım. şimdi ise kesinlikle bağlanamıyorum. belki de ayarları yapamıyoruz.mesela hangi sunuculara bağlanıyosunuz. ayarları nasıl yapıyosunuz?
  • benım emule v0.44d
    low ıd aldıgım da da baglanabılıyordum
    ama sende de olurmu bılmıyorum
    bu arada unıversıteden baglanmıyorum ben
  • işte sorun da bu. Evden low id ile sunuculara bağlanıp, dl yapabiliyorum. fakat üniversiteden sunuculara dahi(low id ye de razıyız.) bağlanamıyoruz. muhtemelen firewall dan dolayı. işte bu konuda yardım istiyorum.
  • arkadaşlar hiç üniversiteden(firewall u olan) emule ye bağlanan yok mu? sunuculara bağlanabiliyo musunuz?
  • httptunnel veya yourfreedom ile bağlanabilirsin,muhtemelen firewall'dan ed2k server'larını banlamışlar
  • eyvallah hocam.saolasın. biz gene becemedik ama olsun. en azından 3 gündür çözüm sunan biri çıktı.
  • quote:

Orjinalden alıntı: daralcanoflan

eyvallah hocam.saolasın. biz gene becemedik ama olsun. en azından 3 gündür çözüm sunan biri çıktı.

Sevmediğim bir emule modu olan ionix veya morphXT modun Upnp desteği ile sanırım kullanabilirsin.Nasıl yapıcağında aşağıdaki sitede anlatılmış.

Burada
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.