Şimdi Ara

Love Beat Türkiye'de!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
2.418
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Online dans oyunu Love Beat yakında Türkçe dil desteğiyle birlikte Mayn Games aracılığıyla Türkiye'de yayına başlıyor. Anime tarzı grafiklere sahip olan Love Beat'te karakterinizi istediğiniz şekilde giydirebilir, çeşitli aksesuarla dikkat çekici hale getirebilirsiniz.

Love Beat Türkiye'de!!

Farklı oyun modlarının yer aldığı oyunda popüler yabancı müziklerin yanısıra sevilen Türkçe müziklerde de dans etme imkanı olacak. Tek başınıza veya grup halinde müziğe göre değişen dans figürlerini en az hata ile tamamlayarak seviyenizi yükseltebilir ve puan kazanabilirsiniz.

Love Beat Türkiye'de!!

Oyun'un tanıtım videolarından biri...

• onlarin elinde silah/kilic/kalkan varmi??? ona gore, yoksa oynamam XD
  • quote:

Online dans oyunu Love Beat yakında Türkçe dil desteğiyle birlikte Mayn Games aracılığıyla Türkiye'de yayına başlıyor. Anime tarzı grafiklere sahip olan Love Beat'te karakterinizi istediğiniz şekilde giydirebilir, çeşitli aksesuarla dikkat çekici hale getirebilirsiniz.

ne mayn games i hocam , millet rf tr de yeterince mağdur edildi artık donanimhaberde mayngames lafı bile gecmesin lütfen ...
  •  Love Beat Türkiye'de!!

Anladığım kadarıyla bunlar bu işte gayet ciddiler aga

Facebook hayran sayfası
    Kayıt sayfası

Kayıt olmayı denedim ama açmamışlar kayıtları sanırım.
    İlgilisine duyurulur

Facebook anasayfasında download linki verilmiştir, benim gibi meraklısı beklemedeyse hücum! :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WhiteRider -- 21 Eylül 2012; 12:08:01 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.