Şimdi Ara

LOUNGE HİZMETLERİ ANA KONU (39. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.447
Cevap
184
Favori
190.508
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3738394041
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • merhaba thy yolcusu olarak yurtdışı terminalinde sabiha gökçenden ücret ödeyerek hizmet alabileceğim lounge var mı yoksa kart vb mutlaka gerekiyor mu?
    miles and smiles un kullanılabiliği (classic) lounge var mı?

teşekkürler
  • selam
    bu akşam bir yurtiçi uçuşum var ankaradan
    elimde enpara ve cepteteb banka kartlarından başka hiçbirşey yok.
    kardeşimin paralfy kartı var ancak onu da kendisinden alamıyorum. onun kredi kartı numarasını vs versem geçebilir miyim?
    vodafone kullanıyorum ama red tarifesinde değilim. sırf bunun için vodafone rede geçmek istemiyorum.
    ne önerirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi scesse -- 5 Ağustos 2016; 13:23:13 >
  • scesse S kullanıcısına yanıt
    Evde bir sandviç hazırla havallanında afiyetle ye. Tüm stresin biter:)ğ

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar selam, Visa %50 kampanyası devam ediyor mu ?
  • HazzaR kullanıcısına yanıt
    Kampanya Koşulları
    •Bu kampanya, 1.01.2016 - 31.09.2016 tarihleri arasında geçerlidir ve “LGM Havalimanı İşletmeleri Ticaret ve Turizm A.Ş.” (“LGM”) tarafından düzenlenmektedir.
  • İzmir Primeclass lounge dün akşam mastercard özellikli kartımla (banka farketmez) 30 tl ödeyerek giriş yaptım.
    İçeride makarna, taze fasulye, yoğurtlu meze, çorba, alkollü-alkolsüz içecekler, 2-3 çeşit kek pasta mevcut. Koltuklar rahat. Ortam sessiz. Gazete ve dergilerin çeşitleri mevcut. Çalışanlar güleryüzlü. En az 2 saat bekleme süreniz varsa tavsiye ederim.
  • arkadaşlar atatürk havalimanından sabah 6 gibi kıbrısa gideceğim. prime class lounge salonunu kullanabilmek için bir arkadaşımdan vodafone lounge kodu alacağım. söz konusu lounge kodunu 1 gün öncesinde alsak ( gece 12'den önce ) bir sıkıntı olur mu?

• serbulent2910 kullanıcısına yanıt
    sorun olmaz, kodu ne zaman aldığın değil kullanılmamış olması önemli.
  • 4 yaşındaki çocuk içinde lounge kodu isterler mi?

• arkadaşlar,
    yarın sabah uçuşumuz var. vodafone redliyim. lounge hizmetinden faydalanmayı düşünüyorum fakat eşimi de içeri sokabilecek miyim bilmiyorum. üst üste şifre alabiliyor muyuz? illa farklı bir numara mı olması lazım? eğer böyle bir imkan yoksa elinde şifre olan arkadaş paylaşabilir mi? yarın için...
  • cmysn C kullanıcısına yanıt
    Kampanya şartlarında ayrıntılar mevcut, okuyunuz lütfen.

http://www.vodafone.com.tr/Red/ucretsiz-lounge-hizmeti.php
  • 20 Ağustos Cumartesi günü Bodrum-Milas havaalanı için lounge kullanmayı düşünüyorum, mevcut kampanyalara baktım, güncel olup olmadıkları konusunda emin olamadım. Tavsiyeniz varsa memnun olurum.

• Milplus platinum var bende. Ben girebiliyorum ama eşim için kart yok. Normal ücreti ne kadar??
    Ankara da lounge kullanan var mı tavsiye eder msniz

• carlitoss kullanıcısına yanıt
    Ankara'dan uçuşunuz hangi firma ile?
    AnadoluJet ise 25 TL ile giriş yapabilirsiniz.(kampanya linki)
    Yoksa standart fiyatı iç veya dış hat için 25 Euro.

Ankara iç hatlardaki primeclass lounge, uçuş saatinize göre kalabalık veya tenha olabiliyor. İçerde çorba, sandviç, kuru pasta, kahvaltılık (peynir, domates, salatalık), su böreği ve 1-2 çeşit tatlı gibi ikramlıkları var.
    Sıcak ve soğuk içecekler, fazla çeşit olmasa da alkollü içecekler, kuruyemiş ve meyve imkanları bulunmakta.
    Ücretsiz internet ve bilgisayar kullanımının yanında günlük gazeteler bulunmakta.

Kendi sitesinde ise "Seçkin lezzetlerin, sıcak ve soğuk içecek alternatiflerinin bulunduğu açık büfe,business corner, playstation, internet, TV,tablet bilgisayar, gazete ve dergiler,çocuk oyun odası, uçuş pisti manzarası ve sakin ortamı ile 7 gün/ 24 saat hizmet veren salon, TAV “primeclass” tarafından işletilmektedir." denilmekte.

Eğer eşinizin girememesinden ötürü havaalanındaki herhangi bir restorantta oturacak, bir şeyler yiyecek ve/veya içecekseniz burası size daha uygun olur. Genellikle de kalabalıktan arınmış(insan, ses vs.) bir ortamda olmanın avantajını yaşayabilirsiniz.
    Mesela sabah erken saatte yola çıkmışsınızdır, karnınız açtır, girin buraya kahvaltınızı yapın, uçağınızın kalkış saatini bekleyin, vakti gelince de salına salına uçağınızın kapısına gidin.
    İç hat uçacak ve zaten havalimanına az bir süre kala gelecekseniz, o zaman o kadar da dert etmenize gerek yok.

İyice "tasarruf edeceğim" deyip sizin içeri girip, eşinizin girmediği durumda muhtemelen aile saadetiniz konusunda sıkıntı çıkabilir.

Özetle öyle aman aman bir şekilde primeclass lounge'a girmeniz konusunda kimsenin tavsiye vereceğini sanmam ama imkanınız varsa veya zaten havalimanında bir harcama yapacağım diyorsanız değerlendirebilirsiniz.

• jordi J kullanıcısına yanıt
    Hocam detaylı bilgi için çok teşekkür ederim. Ya ikimizde girecez ya da girmeyeceğiz tabi :)
    Bu arada biletinizi Anadolu jet den aldık. O zaman kendimi platinumla verirrim. Eşim için 25 tl. Süper olur uçağa kadar bi şeyler atıştırırız.

• Arkadaşlar yarın istanbul atatürk havalimanında dış hatlardan uçuşum var vodafone red kodu olup da paylaşmak isteyen var mı ?
  • serbulent2910 kullanıcısına yanıt
    Sıkıntı oldu mu acaba?
  • Salı günü iç hatlar uçuşum var THY ile sabiha dan

herhangi bir indirim vs. ile girebiliyormuyum?Vodefonu kodlarım var ancak sabihada geçmiyor sanırsam ve miles and smiles platinum var amex
  • Merhabalar yarin 09:45 sabihadan pegasus ile ucusum var 2 kişi icin lounge kodu olup kullanmayacak olan varmi şimdiden teşekkürler

• 6 yaşında çocuk için lounge para ister mi

• 
Sayfa: önceki 3738394041
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.