Şimdi Ara

LOST - EFSANE BİTTİ (2004-2010) (1671. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
40.537
Cevap
50
Favori
1.183.749
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 16691670167116721673
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Indivx'ten yarıya kadar izledim. Gözüme çarpan bi şey olmadı. Gayet güzel bir çeviri bence. İmla hatası bile yok şu ana kadar.
    Bu sezon DP'den hem çok hızlılardı hem de önceki sezonlara göre çok iyi çeviriler yapılıyor. Indivx'i yerden yere vurduğum zamanlar da oldu. Ama şu anda gerçekten çok çok iyi ve çok hızlı yapıyorlar bu işi.
    Hatta öyle ki bu sezon 5-6 bölümü Indivx'ten arşivledim. Pınar Batum'un çevirisinden iyilerdi. Önceki sayfalarda yazmıştım detaylarını.
    Elinize sağlık. Gayet güzel gidiyorsunuz Lost altyazılarında. Diğer dizilerde pek takip edemedim ama Lost konusunda diyecek yok. Sadece bundan önceki bölüm biraz üstün körü yapılmış gibiydi. İmlâ hataları çok fazlaydı. Onu da düzelttiniz sonradan.
    Bi kahvaltı yapayım kalan yarısını da öyle izlerim.

Şu ana kadar pek bi şey yok.

Cehennem diye tutturmuş gidiyorlar.
    Daha çok şey öğreniriz diyordum. Yarıya geldik öyle pek bi şey yok. Richard adaya gemiyle nasıl gelmiş onu öğrendik.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PHI -- 24 Mart 2010; 8:53:00 >

• quote:

Orijinalden alıntı: yekialem

Bölümün en önemli kısmı şu idi:

Jacob, Richard' a burasının neresi olduğunu anlatırken elindeki şişeden hareketle yola çıkarak; şişedeki şarabı kötülüğe benzetti.. Şişeyi sallayıp dolayısıyla şarabı salladığında etrafta çılgın atan Black Smoke' u işerat etti.. Sonra tıpayı taktı ve bu tıpa bu adadır aha dedi..

Kesinleşen şeyler:

Man in Black şu anda Locke'un vücudunda..

Black Smoke, Man in Black' in avatar hali gibi bir şey.. Kesinlikle o..

Man in Black insanlara farklı şekilde görünebiliyor.. Richard'a karısı şeklinde göründüğü gibi..

Richard, BlackRock'ta adaya tutsak olarak gelmiş..

Hugo'nun ölülerle konuşabildiğine kanaat getirdik diycem de bir saniye ya.. Hugo'ya görünen ya yine MiB ise? Burası karışık..

MiB'in adada tutsak olduğu ve Jacob tarafından orata tutulmasının sağlandığı..

Dizinin bilimsel bir şekilde açıklanamayacağına kanaat getirdim..

Bu arada heykeli yerlebir eden şeyin Blackrock olduğunu gösterdiler ama gemi dalgalarla o kadar yükseldi ki heykelin kafasına falan geliyordu.. O kadar kökten götürmesi bilmiyorum ya önemli değil zaten..

Bu bölüm BS ile MIB'ın farklı şeyler olduğunu iddia edenlere veya öyle düşünenlere cevap niteliğindeydi.
    Bu baştan beri belliydi ama iyice kesinleştirmiş oldular.
    MIB=BS
    Şu anda ise Locke=MIB=BS

Bölüm beklentilerimin altında kaldı. Bunda Richard odaklı bi bölüm olmasının çok etkisi var tabi de. Çok daha fazla şey cevaplanabilirdi bu bölümde. Richard'ın geçmişini çok uzattılar. Tamam adaya gelişi anlatılacaktı da. Gereksiz yere uzatılan sahneler fazlacaydı bence.
    Bu bölüm 2 bölüm birlikte olsaydı 90 dakika falan. O zaman çok daha güzel olabilirdi aslında.
    Ama yine de genel olarak cevaplar aldığımız bir bölümdü. Daha cevaplanmayan çok şey var gerçi de.

Siyahlı adam ile Jacob arasında konuşulanlar önemini koruyor. Kim iyi kim kötü tartışması da devam ediyor aslında. Jacob gerçekten iyi biri mi acaba? Bilmiyoruz henüz. Amacı Siyahlı adam'ı adada tutmak. Kötülüğün yayılmasını engellemek için sözde. Ama ne kadar gerçek bilmiyoruz.

Dizi artık bu sezon tamamen fantastik bir yöne kaydı. Önceki sezonlardaki "bilimsel dizi bu, her şeyi bilimsel olarak açıklayacaklar" lafları geçmişte kaldı. Bunun bilimsellikle bir ilgisi alakası yok artık. Fantastik bir dizi oldu artık lost. Bu kesinleşti en azından.

Bakalım kalan bölümlerde neler izleyeceğiz.
    Bölümü akşama bir kez daha izlerim muhtemelen. Satır aralarında önemli şeyler var gibi.

10. bölüm fragman
    http://www.facebook.com/video/video.php?v=1218918805190&ref=nf

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PHI -- 24 Mart 2010; 9:43:47 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Kastore :

Az laf, çok iş diye buna denir... Bu sezonun uzak ara en iyi bölümüydü bence, hem kurgu olarak hem verdiği cevaplar olarak...

Hiçbir şeye cevap veremeyecekler, sorular cevapsız kaldı deniyordu fakat bence Jacob'un Richard'a anlattıkları her şeyin cevabıydı... Isabella yengemiz de taşmış. Sonlardaki Locke'un bakışı bitirdi beni yalnız...

Hadi bakalım. Akşama anca izleriz artık.

spoiler butonunu unutmayalım arkadaşlar.
  • İnsin bakalım.Umutluyum bu bölümden.
  • Kim ne derse desin adamlar hızlı kardeşim !! Sabah kahvaltımı ederken Lost izleyebiliyorsam ve sonra işe gidebiliyorsam bu onların hızı sayesinde..

Nerde geçen senelerde akşam 7 lere kadar altyazı beklediğimi bilirim.. Gündüz 2 den 3 ten aşağı altyazı çıkmazdı..

Rekabet iyidir.. Başkalarıda titrer ve kendine gelir.. Tekel olmadığını anlar.. Çünkü onları da buraya getiren bizim gibi Lost ve diğer dizilerin izleyicileri..

Hangi fırın önce çıkarırsa ekmeği ondan alırız, çünkü açız.. E tabi ekmekte güzel olucak

Neyse ; diziye gelecek olursak .. Süper bir bölümdü benim için.. Bundan önceki aşkı memnu ayarındaki 2 bölümden sonra Lost geri döndü!!!

• Ohh hele şükür bitti :) alt yazılı uploadı indirmeden izlemek isteyenler için

Lost 6.sezon 9.bölüm izlemek için (ve sağlam indirme linkleri mevcut : ) multi)
    http://blogherseydir.blogspot.com/2010/03/lost-6sezon-9bolum-izle-indir.html
    Lost 6.sezon 10.Bölüm Fragman + Sneak peek'ler için
    http://blogherseydir.blogspot.com/2010/03/lost-6sezon-10bolum-fragman-izle-hd-hq.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nextmaster -- 24 Mart 2010; 12:19:24 >

• Lanet olsun ya. Evden çıkmadan indirmeye bırakmıştım 720p'yi inmeye başlamamış bile. Altyazı da çıkmış. Kudurucam meraktan inene kadar
  • 720p akar Kalan süre 3 saat 22 dk.
  • sabah saaati 7ye kurdum ve 720p'yi downloada başlatıp yatmıştım şimdi kalktım inmiş. en erken izleyeceğim bölüm olacak
  • quote:

Jacob, Richard' a burasının neresi olduğunu anlatırken elindeki şişeden hareketle yola çıkarak; şişedeki şarabı kötülüğe benzetti.. Şişeyi sallayıp dolayısıyla şarabı salladığında etrafta çılgın atan Black Smoke' u işerat etti.. Sonra tıpayı taktı ve bu tıpa bu adadır aha dedi..

Kesinleşen şeyler:

Man in Black insanlara farklı şekilde görünebiliyor.. Richard'a karısı şeklinde göründüğü gibi..

Hugo'nun ölülerle konuşabildiğine kanaat getirdik diycem de bir saniye ya.. Hugo'ya görünen ya yine MiB ise? Burası karışık..

Bu arada heykeli yerlebir eden şeyin Blackrock olduğunu gösterdiler ama gemi dalgalarla o kadar yükseldi ki heykelin kafasına falan geliyordu.. O kadar kökten götürmesi bilmiyorum ya önemli değil zaten..

Aynen katılıyorum ekliyeceğim
    Bazı diyaloglar eski bölümlerdede kullanılıyor richard zincirleri vs bunun gibi 2-3 tane var.Bu ne demek tam anlamış değilim

Bu sezondaki en iyi bölümdü lost farkını gösterdi

Ama 720p rip i hiç güzel olmamış gene 350mb lardan indirdiğimi sandım bir an

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ccandan -- 24 Mart 2010; 11:03:45 >

• quote:

Kesinleşen şeyler:

yekialem söylenecek birşey bırakmamış, katılıyorum yazdıklarına. Bana göre şimdiye kadar ki en iyi bölümdü.

• Adanın bizim lostie lerden istediği nedir.

Ada değil daha çok jacop'un
    322
    00:35:46,500 --> 00:35:49,738
    Beni öldürmek için seni yollayan adam(MİB),
    tüm insanların bozuk olduğunu düşünüyor.

323
    00:35:49,739 --> 00:35:52,272
    Ona göre, günah işlemek
    doğalarında var.

324
    00:35:52,923 --> 00:35:55,523
    İnsanları buraya, onu yanıltmak
    için getiriyorum.

325
    00:35:56,362 --> 00:36:00,297
    Buraya geldiklerinde,
    geçmişlerinin bir önemi kalmıyor.

Güzel bir bölümdü pek aksiyon yoktu ama gizemlerin bir kısmı açığa çıktı birde
    hurley ispanyolcamı konuştu bu adam ne ara öğrenmiş ispayolcayı yoksa içine duman mı kaçtı :)

nette bir kaç foto buldum benin durusu çok iyi aynı guiza gibi
    Edit :

Tatlı kız şu claire :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nextmaster -- 24 Mart 2010; 11:49:45 >

• 20 dk izleidm daha izliorm mükkemmel bölüm
  • indirdigim son bölümde son 5-6 part hata verdi 720p 4 lü rarli passliydi simdi ayni version baska rapid indiriyorm sadece 5-6 bi sorun cıkarmı ?
  • Bölüm çok mu güzel indirip akşam mı seyretsem.?
  • quote:

Orijinalden alıntı: gokmavı

Bölüm çok mu güzel indirip akşam mı seyretsem.?

orta şeker hocam
    ricardos'un hayatı ve adaya nasıl düştüğü hakkında tabi neden adaya getirildiği vs
    genel özet
  • quote:

dostum indirceksen 720p dimension kesinlikle indirme gercekten cok kötü riplemisler okadar saat beklemektense hdtv indir kafan rahat olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: WHISPERZ-

quote:

dostum indirceksen 720p dimension kesinlikle indirme gercekten cok kötü riplemisler okadar saat beklemektense hdtv indir kafan rahat olsun.

Ne kadar kötü?Yarısına geldim neredeyse 720p dimension 'un şimdi söylenir mi bu.

• quote:

quote:

quote:

Ne kadar kötü?Yarısına geldim neredeyse 720p dimension 'un şimdi söylenir mi bu.

malesef öyle benim 100mb kadar kaldi. ve 4 part indirdim baska linkten hata verdi 5-6 baska yerden indirdim bakalim 2si uycakmi.. diger 4 unde pass var bunda yok nasil yapcam blmiyorm

• quote:

quote:

quote:

quote:

malesef öyle benim 100mb kadar kaldi. ve 4 part indirdim baska linkten hata verdi 5-6 baska yerden indirdim bakalim 2si uycakmi.. diger 4 unde pass var bunda yok nasil yapcam blmiyorm

İnsin bakalım bu saatten sonra iptal etmek olmaz.İstiyorsan sana uyumlu alternatif linkler atayım.

• 
Sayfa: önceki 16691670167116721673
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.