Şimdi Ara

Lord Of The Rings - Conquest Hamachi Ağları (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
102
Cevap
0
Favori
29.240
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    ag şifresi:123456 herkese bekleriz bu mesaj bugün saat 19:58 de yazıldı hemen geliceklere açıgız şu anda oynuyoruz :)
  • server:lotrc63
    password:123
    çabuk gelin oynıyalım her yer dolu silinmiş yada boş insanlar doldurmuş.
    bakın gelin eğer oynamıyacaksanız çıkn.
    server name düzeltildi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ali_cos -- 24 Temmuz 2009; 14:51:38 >
  • AĞ ADI :Yüzüğün Efendisi
    PAROLA: 123

Arkadaşlar diğer ağlarda kimse yok veya dolu onun için bu ağa girin de birlikte oynayalım

NOTT: bu ağ mesajı atmadan 5 dk önce kuruldu
  • arkadaslar hadi kurun bi tane de oynayalım
  • HERKESE MERHABA ;)

Arkadaşlar Buyrun Lord Of The Rings Conquest Hamachi Ağları.Ağların Hepsi Boştur.Yeni açıldı.!

HEMDE PREMİUMLU! Daha Çok kişi Daha Keyifli Oyun.! ;) . Premiumlu Ağı bence kaçırmayın :)

Ağ adı:ConquestTurkey
    şifre:123
    Ağ adı:LOTR CONQUEST TR
    Ağ adı:The Lord Of The Rings Conquest Turkey
    Ağ adı:CONQUEST TR

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mark Valley -- 13 Ağustos 2009; 17:29:38 >
  • Herkez Gelsin Daha Yeni AÇTIM

AĞ ADI:Conquesttr ŞİFRE:12345
  • yeni conquest ağı

ağ adı:conqueste gelin
  • gelin ag mümkün oldugunca bos tutçam eger 3gün ofline kalınırsa atıcam bunu başkaları için kurdum çünkü ben çok oynamam büyük olasılıkla genede arada sırada bi girerim herkezi beklerim.

ağ:tekonline
    server full demesi hariç bi hata çıkarsa söleyin düzeltem
    not: su anda not diorsa genede söleyin bi hata var demektir çünkü şu an tek basımayım
    bu arada bu agı açtıgım tarih 07.01.2010 yani daha çoook yeni

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi makaramus112 -- 8 Ocak 2010; 17:20:01 >

• e ne bu millet aglar dolu die aglıyor ag kurduk bir kisi yo hatamı dior söleyin halledem
  • beyler ufak bişi diyecem tmm ağları kurdum da iletişim yok bide bu oyuncular görürse 17.03 tarihinde atçagım oyuncular the heart braked kid,utkualp,lord cihan bunları atmak üzereyim hiç online olmuyorlar 3 gün müsaidti onlara 1 hafta yaptım nerdeyse bide bu ağa girenler beni lütfen eklesin msnye iletişim için msnem makaramus@hotmail.com girince mesaj atıp nicinizi söyleyin 2 gün içinde msnde ismini sölemeyenler ATILACAK 4 kişi var yaklasık ben hariç sadece ben ve maznet onlineyiz onlada iletişim kuramıyom lütfen
    not:giremiyorsanız söleyim erkenden atam
  • bende katıldım inşallh oynarz...
  • arkadaşlar msnler verilsin girenlerin bana isimle beraber en azından pm atın onuda yapmazsanınz gözünüz bari chat sayfasında olsun 1 kişi 24 saat online ama oda hamachiyle alakası yok girenler isimlerini yazsın bu arada maximilyano ve ilkay kimse msnye eklesin orda vermiştim MAZNET ÖZELLİKLE SEN EKLEMEDİYSEN birisi ekledi ama kim bilemiyom adam adını söylemediginden lütfen eklerken online deilsem ki 3ten 8e kdr onlineyim ekleyin konuşalım deilsem eger o saatler arası veya dışı msnden e-posta atarsanız sevinirim.
    NOT:hala dolu dolu yer var unutmayın bunu oynamak için kurmadım başkaları girip oynaya bilsinler die kurdum bu yüzden her oyuna giremem

• maximilliona nıck im
  • ağlar dolu online olmayanları atarsan sevinirim.
  • oo bu süper oyun beyler bnizde katılacağız :D
  • on numara oyun
  • Daha biraz önce yeni bir ağ açtım herkesi beklerim

lotr.king

123
  • biz hamachiden değil ama tunngle dan oynuyoruz :)
  • ya arkadaşlar ben hamachiden arkadaşımı göremiyorum oyunu bugün kurduk ama creat game yapıyorum oda join game yapıyor ama birbirimizi göremiyoruz neden bu sorun acaba
  • lotrc_oyna

123

beyler hadi girin de oynayalım sıkılıyorum :D
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.