Şimdi Ara

Loprox Şampuanı Kullananlar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
7.281
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar yüzümdeki sivilceler için doktora gittim bugün. Pek fazla sivilce yok yüzümde. Fakat rahatsız oluyordum ve gittim. Gözlerimin altında da bazen kepeklenmeler oluyordu onu da söyledim doktora. Doktor bana sadece Loprox adlı bir şampuan verdi ve bu şampuanla yüzümü yıkamamı istedi. Aranızda bu şampuanı yüz için kullanan var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Solitepka -- 13 Mart 2019; 19:44:24 >

• Yapay Zekanın Yanıtı

Loprox Şampuanı Kullananlar:

Loprox Şampuanı, mantar enfeksiyonlarının tedavisinde kullanılan reçeteli bir şampuandır. Etken maddesi siklopiroks olamin olan bu şampuan, mantarların büyümesini durdurarak enfeksiyonu tedavi etmeye yardımcı olur.

Loprox Şampuanı, saç derisinde, vücutta ve ayak tırnaklarında oluşan mantar enfeksiyonları için kullanılabilir. Ayrıca, egzama ve sedef hastalığı gibi cilt rahatsızlıklarının tedavisinde de yardımcı olabilir.

Loprox Şampuanının Kullanımı:

Loprox Şampuanı, etkilenen bölgeye haftada 1 veya 2 kez uygulanmalıdır. Şampuan, 10-15 dakika boyunca saç derisinde veya vücutta bırakılmalı ve ardından iyice durulanmalıdır. En iyi sonuçlar için tedavi, doktorunuzun talimatlarına göre tamamlanmalıdır.

Loprox Şampuanı Yorumları:

Loprox Şampuanı kullananlar genellikle olumlu geri bildirimler vermişlerdir. Çoğu kullanıcı, şampuanın mantar enfeksiyonlarını etkili bir şekilde tedavi ettiğini bildirmiştir. Ayrıca, şampuanın kullanımı kolaydır ve genellikle iyi tolere edilir.

Bununla birlikte, bazı kullanıcılar Loprox Şampuanı'nın cilt tahrişine neden olabileceğini belirtmiştir. Bu nedenle, şampuanı kullanmadan önce bir yama testi yapmanız önerilir.

Loprox Şampuanı Yüze Sürülür mü?

Loprox Şampuanı yalnızca doktor tavsiyesi üzerine yüze uygulanmalıdır. Şampuanın gözlerle temas etmesinden kaçınılmalıdır.

Loprox Kullananlar İçin Önemli Notlar:

• Loprox Şampuanı yalnızca doktor reçetesi ile kullanılabilir.
    • Şampuanı doktorunuzun talimatlarına göre kullanın.
    • Şampuanı gözlerle veya mukoza zarlarıyla temas ettirmeyin.
    • Loprox Şampuanı'na alerjiniz varsa kullanmayın.
    • Şampuanı kullanırken cilt tahrişi yaşarsanız, kullanmayı bırakın ve bir doktora danışın.
    Yapay Zekanın Yanıtını Genişlet
  • Kükürt sabunu kullaniyorum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Uzumaki D Kurosaki. kullanıcısına yanıt
    Ben de çay ağacı sabunu kullanıyordum doktora gittim sabun sürmesin sadece bu şampuanı yüzüne sürsün dedi ama pek bir ümidim yok bu şampuandan.
  • Solitepka kullanıcısına yanıt
    Kükürt sabunu iyidir kafamda da deri dökülüyor kafama sürüyorum ona da faydasi var

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.