Şimdi Ara

LoL ve CSGO için Laptop Önerisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
1
Favori
5.889
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • lol'ü 144 fps'de kasmadan çalıştırabilecek bi laptop'a ihtiyacım var.aynı zamanda csgo için de sıkıntı çıkarmaması tercihimdir.en az 4 sene kullanacağım ve mümkün olan en uygun fiyatlı ürünleri,önerilerinizi yazarsanız çok sevinirim şimdiden teşekkürler.Fiyat aralığı olarak 1500-2000 arası düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0E746846E -- 25 Ağustos 2015; 14:46:06 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >

• Cs go icin gtx serisine yonel kart seciminde

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: xMakavelix

Cs go icin gtx serisine yonel kart seciminde

hocam bana direk laptop modeli lazım sistem konusuna biraz uzağım da yardımcı olursanız çok sevinirim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Niye 144 fps

• quote:

Orijinalden alıntı: Azkin

Niye 144 fps

alışkanlık,dikeyi açtığım zaman oyun kasıyormuş gibi geliyor,var mıdır bi laptop öneriniz?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • eğer seyahat engelin yoksa laptop tercih etme. Güzel diye adlandırdığımız laptoplar bile maksimum 2-3 yıl dayanıyor 4. yılı göreceğini sanmam. Bu arada en düşük 3000TL verirsin o tip bir laptop için. Kasa ve monitör alsan 2500TL ye ondan çook daha iyisini toplarsın. Tabii seyahat engeli yoksa.

edit: yeni vergiler ve doların şu hali sebebiyle ciddi fiyat artışı olmuş o yüzden söylediğimde ciddi yanılma payı vardı, mesajı değiştirdim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wisrty -- 25 Ağustos 2015; 8:26:45 >
  • 2 Sene önce aldığım lenovo z580 freedos ile 1300 e almıştım. şimdi 2 bin tlye satılıyor sıfırı :D alacaksan laptop değil de masaüstü al.
    5-6 senedir laptop kullanıyorum ısınma sıkıntısı vesaire oluyor. masaüstü al rahat et daha ucuza toplarsın çıkma vs.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lurtz34

2 Sene önce aldığım lenovo z580 freedos ile 1300 e almıştım. şimdi 2 bin tlye satılıyor sıfırı :D alacaksan laptop değil de masaüstü al.
    5-6 senedir laptop kullanıyorum ısınma sıkıntısı vesaire oluyor. masaüstü al rahat et daha ucuza toplarsın çıkma vs.

Hocam masaüstü düşünsem masaüstü yazardım fikrim net,seyahat durumu var da.Nasıl memnun musunuz bilgisayarınızdan?
  • anladım kardeşim.

lenovo dan memnunum ses sistemi olsun, dayanıklılığı olsun, laptopların genel sıkıntısı ısınma bi nebze daha az , çelik kasa olmasına dikkat et yani ısınma konusunda daha az canını yakar. bi soğutucu şart tabi. ve temiz tozsuz kullanım olursa boğulmaz Lol ü 170 fps görüyor benim pc oyun başında sonra düşüş haliyle oluyor ama kasılmadan en yüksek ayarlarda oynayabiliyorum.

laptop alacaksan lenovo tercihim ve dikkat etmen gereken bi özellik ekran kartı iyi olsun ve ram den yememesi önemli ( z580 bu konuda da iyi ama o ekran kartı ve 2013 modeli olduğu için o para verilmez vatanda 2.215 olmuş, maalesef daha iyileri cıkmıstır. )

ssd kullanırsan laptop una daha da verimlilik alırsın.
  • Packard bell'lerin hem uygun hem de muazzam laptopları var. Onları incelemeni tavsiye ederim.

• Merhaba ,

Victor G702 modeline bakabilirsiniz.Sizi 3-4 sene götürür diye düşünüyorum. i7 4720QM işlemci ve GTX960M ekran kartı , Full HD IPS Monitor

http://www.victor.com.tr/urunler/gamer/g702
  • Bütçenin sınırı yokmu hocam onları belirleseniz iyi olur böyle sadece marka öneren bulursunuz benimde önerim marka olarak Monster yada asusdan şaşmamanızdır hem bura pc öneri bölümü değil diğer bölümde daha çok yardımcı olurlar

• tabiki de şuan da kullandığım asus x550jk. 1900 tl ye almıstım.

gtx 850m 2 gb 128 bit
    i5 4200h
    8 gb ram
    720p ekran 1366x768

lol herşey full 240 fps alıyorum.
    far cry 4 herşey full 30 fps alıyorum
  • Fiyat aralığı eklendi.
  • laptop ekranları 60hz olur, o yüzden 144fps aldan da bir şey farketmez.

• quote:

Orijinalden alıntı: LGR9

laptop ekranları 60hz olur, o yüzden 144fps aldan da bir şey farketmez.

Masaüstü 60 hertz ekranda gel bir gün farkını göstereyim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nightspunk

quote:

144hz kullanıyorum masaüstünde. laptop ekranım 60hz. 144hz ekranda 60fps ye düşünce rahatsız ediyor ama 60hz'de ister 144 ister 60fps olsun farketmiyor. hatta laptopda 60fps'de görüntü daha akıcı oluyor.

• Asus n56v kullanıyorum 2 yıldır lol ve csgoyu full ayarlarda oynuyorum gtx650 ekran kartı var (ısınma sorunu var biraz). Zamanında 2400 tl gibi bişeydi teknosadan 1200 tl ye almıştım

• quote:

quote:

quote:

144hz kullanıyorum masaüstünde. laptop ekranım 60hz. 144hz ekranda 60fps ye düşünce rahatsız ediyor ama 60hz'de ister 144 ister 60fps olsun farketmiyor. hatta laptopda 60fps'de görüntü daha akıcı oluyor.

Bana her halükarda 60 fps ve altı kasıyor gibi geliyor.Mümkünse 144+ olsun dediğim gibi,var mı laptop öneriniz?

• quote:

lol'ü 144 fps'de kasmadan çalıştırabilecek bi laptop'a ihtiyacım var.aynı zamanda csgo için de sıkıntı çıkarmaması tercihimdir.en az 4 sene kullanacağım ve mümkün olan en uygun fiyatlı ürünleri,önerilerinizi yazarsanız çok sevinirim şimdiden teşekkürler.Fiyat aralığı olarak 1500-2000 arası düşünüyorum.

2000 tl ye bulabilirmisin bilmiyorum ama 2200 2300 gibi bişey verirsen asusun x550jk ları var

http://www.siparisbizde.com/asus-x550jx-xx099d-notebook-pmu37 950m ekran kartı 200 den aşşağı fps almazsın ben 850m kullanıyorum fps 230 250 arası

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki

Benzer içerikler

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.