Şimdi Ara

LoL Profesyonel Oyuncularına İlginç Yasak [Riot Sözleşmeyi Değiştirdi] (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
72
Cevap
1
Favori
3.215
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Bunun için extra para vericeklerse ne ala
  • quote:

Orijinalden alıntı: SevimliKedicik

quote:

Orijinalden alıntı: Villi Lapsi

quote:

Orijinalden alıntı: Prоwler

dotacıyım sırf buraya lol cüler bu habere ne diyecek diye geldim dün haberi reddit in dota bölümünde görmüştüm bakıyorum da neredeyse herkes riota hak vermiş
    lol oynamam streamleriyle de alakam olmaz doğal olarak ama insaf be kardeşim adamlar kendi streamlerinde neyi oynayıp oynamayacağına bile karışılıyor. riot tarafından maaşa bağlandıkları için profesyonel oyuncularına çocukça bir sözleşme imzalatılmak zorunda bırakılıyor. daha da kötüsü lolcülerin çoğu bunu hak olarak görüyor... cidden üzüldüm.

riotun demek istediği bizden para alıyorsan sadece bizim için çalışın da ötesinde, "düşmanımızın reklamını para ödediğimiz bir adam yapamaz11!bir!!1." sonra riot paragöz firma ne oyuncular ve oyun umurlarında değil tek amaçları para kazanmak ona göre şampiyon yapıp meta değiştiriyorlar denildiğinde kızılıyor lolcüler tarafından.

olayı hala "x streaminde y oyununu oynamak yasaklandı ee ne var bunda anormal?" olarak algılayanlar tekrar okusun lütfen. öyle bir duruma twitch in bile kısıtlaması yok zaten oyun arasında başka oyunlar oynamana ses çıkarmıyorlar.
    bazı bilmeden konuşan arkadaşlar hearthstone u lol profları meşhur yaptı demişler ona güldüm. siz hearthstone u öyle öğrenmiş olabilirsiniz ama çoğunluk için öyle değil.

"Düşmanımızın" nedir ya?

Ayrıca dediğimin arkasındayım. Ben LoL profesyonelleri meşhur etti demedim ama, bu kadar merak edilmesinde onların büyük payı var dedim. Anlık 50 bin izleyicisi olan kişi matchmaking'te Hearthstone oynuyor; haliyle o an, onu izleyen insanlar merak ediyor ve denemek istiyor. Üstelik 1 kişiden de bahsetmiyorum, çoğu profesyonel LoL oyuncusu (minimum 20 bin kişinin izlediği şahıslar bunlar) oynuyordu beta ilk başladığı zamanlar. TCG ile hiç alakası olmayan adamlar sırf Blizzard yaptı diye atlayıveriyor, ne kadar vasat olduğunu biliyoruz yoksa

Oyunun 10.cu dakikası oynamıyor Hearthstone, oyun bulmasını beklerken, yemek yerken ve eğlenmek için oynuyor.
    Riot diyor ki : Hearthstone bizim üzerimizden kitle sağlıyor
    Vasat demişsin

Riot = 2 takım çıkarıp biz eSpor yapıyoruz havasında, KralOyuna reklam veren, internet kafeleri gezip oyuncu toplamaya çalışan (Oyuncu = Velet, Velet = Para), oyuncuların görüşlerine saygılı olmayan, ticket atınca copy-paste yapan
    Blizzard = Verdiğin paraya değen, adminlerin yardımcı oluşuna, ilgilerine kurban olduğum, kaliteli oyun hedefleyen, oyuncum olsunda mal olsun demeyen, yaptığı işler ile oyuncuların gönlünü fetheden, kaliteli ortam sunan, en ufak problemde çözüm üreten, oyunun çökmemesi için gerekli yatırımlarda bulunan.

Blizzard'ın iyi olması oyunun iyi olacağı anlamına gelmez. Kaldı ki o çok övdüğün Blizzard, son yıllarda firmanın fanatikleri tarafından bile yerden yere vuruluyor ki kaybettikleri oyuncu rakamları ortada zaten. Yatırım matırım demişsin, D3 ve SC2 çıkışını sen bilmiyor olabilirsin ama burada şahit olanlar vardır; hele D3 çıktığında 1 hafta kendine gelemedi Battle.net, WoW'a kadar göçtüğünü hatırlıyorum. Üstelik her launch'ta oluyor bu.

Ayrıca kusura bakma da Arena'ya girmek için para isteyen, hatta para basanın legendary kartlarla kendisinden kat kat iyi player'ları yenebileceği bir oyundan bahsediyoruz. Bunun neresi oyuncu dostu? Pay 2 win zaten TCG'lerin doğasında var ama Blizzard direkt paraya dökmüş işi.

Sözün özü; ezbere yorum yapmayalım.

• quote:

Orijinalden alıntı: iwanthidan
    Çünkü olgunluk ve kültürel eğitimi var. Onlar 10 kere ölünce kendini uyaranlara ana bacı girtmiyorlar

Ben çok fazla oyuncunun gayet mal mal şeyler yazdığını gördüm. Tahmin ettiğinden daha büyük egoları var hatalara karşı bu insanların da. Herkes gibi, onlarda insan. Hiç kimse tanımadığı bir insanın kendisinden daha doğru bildiğine durduk yere kabullenmez. Uyarırken düzgün bir şekilde uyarırsan çok da ters tepki almazsın.
  • quote:

quote:

dotacıyım sırf buraya lol cüler bu habere ne diyecek diye geldim dün haberi reddit in dota bölümünde görmüştüm bakıyorum da neredeyse herkes riota hak vermiş
    lol oynamam streamleriyle de alakam olmaz doğal olarak ama insaf be kardeşim adamlar kendi streamlerinde neyi oynayıp oynamayacağına bile karışılıyor. riot tarafından maaşa bağlandıkları için profesyonel oyuncularına çocukça bir sözleşme imzalatılmak zorunda bırakılıyor. daha da kötüsü lolcülerin çoğu bunu hak olarak görüyor... cidden üzüldüm.

riotun demek istediği bizden para alıyorsan sadece bizim için çalışın da ötesinde, "düşmanımızın reklamını para ödediğimiz bir adam yapamaz11!bir!!1." sonra riot paragöz firma ne oyuncular ve oyun umurlarında değil tek amaçları para kazanmak ona göre şampiyon yapıp meta değiştiriyorlar denildiğinde kızılıyor lolcüler tarafından.

olayı hala "x streaminde y oyununu oynamak yasaklandı ee ne var bunda anormal?" olarak algılayanlar tekrar okusun lütfen. öyle bir duruma twitch in bile kısıtlaması yok zaten oyun arasında başka oyunlar oynamana ses çıkarmıyorlar.
    bazı bilmeden konuşan arkadaşlar hearthstone u lol profları meşhur yaptı demişler ona güldüm. siz hearthstone u öyle öğrenmiş olabilirsiniz ama çoğunluk için öyle değil.

"Düşmanımızın" nedir ya?

Ayrıca dediğimin arkasındayım. Ben LoL profesyonelleri meşhur etti demedim ama, bu kadar merak edilmesinde onların büyük payı var dedim. Anlık 50 bin izleyicisi olan kişi matchmaking'te Hearthstone oynuyor; haliyle o an, onu izleyen insanlar merak ediyor ve denemek istiyor. Üstelik 1 kişiden de bahsetmiyorum, çoğu profesyonel LoL oyuncusu (minimum 20 bin kişinin izlediği şahıslar bunlar) oynuyordu beta ilk başladığı zamanlar. TCG ile hiç alakası olmayan adamlar sırf Blizzard yaptı diye atlayıveriyor, ne kadar vasat olduğunu biliyoruz yoksa

Doğru.

Ben şahsen Hearthstone'yi Dyrusun streaminde gördüm.

Şu an da severek oynuyorum.

• Edit geldi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

"Düşmanımızın" nedir ya?

Oyunun 10.cu dakikası oynamıyor Hearthstone, oyun bulmasını beklerken, yemek yerken ve eğlenmek için oynuyor.
    Vasat demişsin

Riot = 2 takım çıkarıp biz eSpor yapıyoruz havasında, KralOyuna reklam veren, internet kafeleri gezip oyuncu toplamaya çalışan (Oyuncu = Velet, Velet = Para), oyuncuların görüşlerine saygılı olmayan, ticket atınca copy-paste yapan
    Blizzard = Verdiğin paraya değen, adminlerin yardımcı oluşuna, ilgilerine kurban olduğum, kaliteli oyun hedefleyen, oyuncum olsunda mal olsun demeyen, yaptığı işler ile oyuncuların gönlünü fetheden, kaliteli ortam sunan, en ufak problemde çözüm üreten, oyunun çökmemesi için gerekli yatırımlarda bulunan.

3 senedir LoL oynuyorum. Yaklaşık 15 tane ticket attım. Tek bir ticketima bile copy paste cevap gelmedi.

Türkiye serveri öyle olabilir bilmiyorum. Ben East'te oynuyorum.

• Pick screende H.S oynayamayacaklar artık

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: neuro

quote:

quote:

quote:

"Düşmanımızın" nedir ya?

Vasat demişsin

3 senedir LoL oynuyorum. Yaklaşık 15 tane ticket attım. Tek bir ticketima bile copy paste cevap gelmedi.

Türkiye serveri öyle olabilir bilmiyorum. Ben East'te oynuyorum.

Riota Elo Boost ticketi attım, ilgileneceğiz dedi %100 kanıtlı bir şeydi, IP tespitinde maç geçmişinden bulunabilmesi onlar için rahat bir şey fakat onlar bana aynen ;

Öte yandan, Facebook sayfamızı beğenerek Sivir'i ve Haydut Sivir kostümünü alabilirsin.

Gelecekte de ilgini çekebilecek yeni kampanyalar olacak; fakat şu an herhangi bir ayrıntı veremiyorum. Yeniliklerden ve kampanyalardan haberdar olmak için lütfen haberler bölümümüze göz atmayı ihmal etme.

League of Legends duyuruları:
    http://tr.leagueoflegends.com/tr/news

Eğer henüz Sivir - Haydut Sivir hediyelerimizi almadıysan, sana yardımcı olabilecek bir makale hazırladık:
    https://support.leagueoflegends.com/entries/22433013-facebook-haydut-sivir-hediyesi?locale=88

• Server Türkiye mi?
  • quote:

Server Türkiye mi?

Smurf Diamond5 Türkiye hesabıydı, bu hizmet bu kalitesiz oyundan sonra sattım bir velede şimdi Gold1 MMR sahip.
  • quote:

quote:

Server Türkiye mi?

Smurf Diamond5 Türkiye hesabıydı, bu hizmet bu kalitesiz oyundan sonra sattım bir velede şimdi Gold1 MMR sahip.

Türkiye serverinda oynamadığımı için bilemem ki zaten Türkiye Serverindaki support olayı çok fazla eleştiriliyor. Bence Türkiyedeki support sistemi üzerinden direk Riot'u eleştirmek çok mantıklı değil.

Ben bu attığım 15 tickettan sadece bir tanesine çok geç döndüler.

Ondan da çok ümitsizdim.

Eastte oynarken Türkiye serveri açıldı beni oraya attı. Tekrar avrupaya geçerken bir de Westi deniyim dedim. 1 hafta kadar Westte oynadım. Sonra bir baktım arkadaşların hepsi tekrar Easte geçmiş.

Ben de ticket attım. Türkiyeden Avurpaya geçerken yanlışlıkla Weste tıkladım. Tekrar eskiden oynadığım Easte geçmek istiyorum diye. Biraz abusive bir şeydi yani. 3 gün sonra mesaj geldi. Easte transferin gerçekleşti diye...

Onun haricinde geçişten sonra store açılmıyordu. Anında halletiler. Runepage bundle aldıktan sonra runepageler indirime girdi. Anında RP iadesi yaptılar.

35 RP istedim. Resim çiz dediler. Dalga geçiyorlar sandım. Araştırdım doğruymuş. Amumu çizdim. (çok kötüydü) 90 RP verdiler.

Daha aklıma gelmeyen bir çok şey oldu. 3 günlük olay dışında hepsi <1 gün içinde cevaplandı.

Refund sistemi gelmeden 1 hafta önce bir karakteri refund etmek için mail attım. Sen daha önce refund kullanmışın but good news.... :) ile başlayıp onu da refund ettiler.

East için şunu çok rahat söyleyebilirim .Eğer sistemi kötüye kullanmıyorsanız (Youtubeden Alistar skini alıp refund için mail atmak gibi...) Riot her zaman oyuncuların menfaatlerini destekliyor. Hep senden yana oluyor.

• quote:

quote:

quote:

Server Türkiye mi?

Türkiye serverinda oynamadığımı için bilemem ki zaten Türkiye Serverindaki support olayı çok fazla eleştiriliyor. Bence Türkiyedeki support sistemi üzerinden direk Riot'u eleştirmek çok mantıklı değil.

Ben bu attığım 15 tickettan sadece bir tanesine çok geç döndüler.

Ondan da çok ümitsizdim.

Eastte oynarken Türkiye serveri açıldı beni oraya attı. Tekrar avrupaya geçerken bir de Westi deniyim dedim. 1 hafta kadar Westte oynadım. Sonra bir baktım arkadaşların hepsi tekrar Easte geçmiş.

Ben de ticket attım. Türkiyeden Avurpaya geçerken yanlışlıkla Weste tıkladım. Tekrar eskiden oynadığım Easte geçmek istiyorum diye. Biraz abusive bir şeydi yani. 3 gün sonra mesaj geldi. Easte transferin gerçekleşti diye...

Onun haricinde geçişten sonra store açılmıyordu. Anında halletiler. Runepage bundle aldıktan sonra runepageler indirime girdi. Anında RP iadesi yaptılar.

35 RP istedim. Resim çiz dediler. Dalga geçiyorlar sandım. Araştırdım doğruymuş. Amumu çizdim. (çok kötüydü) 90 RP verdiler.

Daha aklıma gelmeyen bir çok şey oldu. 3 günlük olay dışında hepsi <1 gün içinde cevaplandı.

Refund sistemi gelmeden 1 hafta önce bir karakteri refund etmek için mail attım. Sen daha önce refund kullanmışın but good news.... :) ile başlayıp onu da refund ettiler.

East için şunu çok rahat söyleyebilirim .Eğer sistemi kötüye kullanmıyorsanız (Youtubeden Alistar skini alıp refund için mail atmak gibi...) Riot her zaman oyuncuların menfaatlerini destekliyor. Hep senden yana oluyor.

Sadece Türkiye üzerinden eleştirdiğimi kim söyledi?

Ben supporta eksik RP var o RP'yi tamamla, o da tamamladığı zaman bu kaliteli işini yapıyor demem, zaten RP istemem.
    Genel de supporta EloBoost ve küfür konusunda ticket atarım.

LoL Profesyonel Oyuncularına İlginç Yasak [Riot Sözleşmeyi Değiştirdi] LoL Profesyonel Oyuncularına İlginç Yasak [Riot Sözleşmeyi Değiştirdi] LoL Profesyonel Oyuncularına İlginç Yasak [Riot Sözleşmeyi Değiştirdi] LoL Profesyonel Oyuncularına İlginç Yasak [Riot Sözleşmeyi Değiştirdi] LoL Profesyonel Oyuncularına İlginç Yasak [Riot Sözleşmeyi Değiştirdi]

EU West de Bo3 maçımda bu EloBoost yapan çocuk 2 kere üst üste geldiği için biraz araştırdım bak ne buldum, bu adam niye banlanmadı?

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.