Şimdi Ara

Lol is ending (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
44
Cevap
0
Favori
4.383
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Haykıran Bıngıldak

Bitiyo demediniz mi lan

eto bitmiş 

• bu oyuna sezon 3 sonlarında başlamıştım s7 ye kadar oynadım. rün sayfaları değiştikten sonra oyunu tamamen bıraktım. tekrar girdiğimde ne itemlerden ne de rünlerden bişey anlamadım çok karıştırmışlar. yeni çıkan şampiyonlar da hiç özgün olmamış. basit çin tasarımları. olmamış olmamış olmamış

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • SpyM3GTR kullanıcısına yanıt
    Sezon 1'den bu yana takip ettim. 6-7'de oynamadım. Şu an yapılan köklü değişiklik sayesinde oyunu canlı tutabiliyorlar. Ben yine oynamıyorum. Yenilenen eşyaları ve yapılabilecekleri biraz deneyimlemek ve gerisini turnuvada seyretmek için bıraktım.
    Ben bırakınca bitmedi. Oynayanı da bitmez. Tür olarak iyi bir tür. Bu yüzden de bitmemeli.
    Daha iyisine geçiş yapışabilir mi? Her zaman!
    Daha iyisi var yok tartışma yeri burası değildir. Varsa geçilir, arkadaşlar çağrılır, oynanır.
    İzlemesi hala keyif veriyor. Eski maçlarda aldığım keyfi alamıyorum. Sezon 1-2 zamanı olan durum ile şimdiki birbiri ile kıyaslanamayacak şekilde dengede. Oyunun bu dengesi ise beni uzun zamandır çekmiyor.
    Umarım yapılan değişiklikleri, sezon ara sürelerini, dengeleme zamanlarını iyileştirirler.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.