Şimdi Ara

LOL Güncelleme hatası

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
2.355
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Beyler sabah oyunu güncellemeye başladıktan kısa bir süre sonra;

"Güncelleme başarısız, Belirtilmemiş bir hata oluştu. Daha fazla bilgi için lütfen bla bla bla..."

Devam ve Kayıtları gönder seçenekleri var. Gir çık yapıyorum ama değişmiyor yardımcı olabilecek var mı piliis.

• Aynı sorun bendede var
  • Aynı sorun bendede var %32 de takıldı sonra o hatayı verdi şimdide güncellemiyor.
  • Bu problemi ben de yaşıyorum. Çözümünü bir türlü bulamadım.
  • http://forum.donanimhaber.com/m_97177297/tm.htm sorun ile ilgili konu açtım yazdıklarımı yaparsanız sıkıntısız oyunu açacağınızı tahmin ediyorum
  • Sorunu şu şekilde çözdüm arkadaşlar.

Riot Games > League of legends > RADS > projects'in çerisindeki lol_air_client ve lol_game_client klasörlerini sildim. Daha sonrasında 'Güvenlik duvarını kapatıp lol.launcher.admin'den güncellemeyi başlattım.

Hocam yönteminizi deneme fırsatım olmadan çözebildim sorunumu. Yinede cevabınız ve ilginiz için teşekkür ediyorum.. @RyuzaKing
  • quote:

Orijinalden alıntı: LA LAKERS

Sorunu şu şekilde çözdüm arkadaşlar.

Riot Games > League of legends > RADS > projects'in çerisindeki lol_air_client ve lol_game_client klasörlerini sildim. Daha sonrasında 'Güvenlik duvarını kapatıp lol.launcher.admin'den güncellemeyi başlattım.

Hocam yönteminizi deneme fırsatım olmadan çözebildim sorunumu. Yinede cevabınız ve ilginiz için teşekkür ediyorum.. @RyuzaKing

Sen Ciddi Olamassın Ulan Zaten oyunu Baştan İndiriyorsun O Zaman.
  • FİT GYM kullanıcısına yanıt
    1 saat bu sorun ile uğraştım hocam sabah sabah. Netten araştırdığım her türlü yöntemi denedim sürekli aynı hata çıktı karşıma bende bu 2 dosyayı silip hallettim. toplam 15 dk'da da güncellemeler ve dosyaların kurulumu gerçekleşti zaten. Sonuç olarak çözdüm ve rahat ettim önemli olanda budur. Ben kendimce böyle hallettim ve söyledim isteyen uygular istemeyen uygulamaz. Zaten yapacak kişi klasörleri silerken bakar boyutuna
  • Her güncellemede aynı şey oluyo ya. Bunun düzgün bir çözümü yok mu?
  • Tek cozum sabir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bütün çözümleri denedim.. Başka bir çözüm önerebilecek var mı? Saatlerdir her yeri araştırıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kafası Bozuk Bir Para*

Bütün çözümleri denedim.. Başka bir çözüm önerebilecek var mı? Saatlerdir her yeri araştırıyorum

bir tek bilgisayarı formatlamadığım kaldı emin ol, bende hala bulamadım çözümü

edit: forumda bir arkadaş yazmış işe yaradı bende. internete 3g ile bağlandım oldu sonra yine update yaparken kendi internetime geçtim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi holypages -- 17 Eylül 2014; 1:08:49 >
  • 
Sayfa: 1

Benzer içerikler

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.