Şimdi Ara

Logitech Z623 Vs Soundbar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
342
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    yakın zamanda bitecek olan çatıkatı odasına alınacak olan tv ye küçük ses sistemi tavsiyeniz gerekiyor.
    Daha önce Z623 kullanıcısıydım, yumuşak baslarından çok memnundum, bu cihaza eş veya daha iyi bir alternatif soundbar mevcutmudur?
    Yüksek ses ile kullanmayacağım, kullanım amacım sinema filmleri olucak genelde Bluray
    Bütçem 200 euro kadar,
    Cevaplarınız için şimdiden teşekkür ediyorum
    Cihaz bulunabilirlik için dipnot almanyada ikamet ediyorum

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >

• Aslında bahsettiğiniz tarzda küçük bir oda için (belki büyüktür de salon demediğiniz için küçük diyorum) z623 veya türevi bir şey pek gitmeyebilir. Şöyle ki subwoofer olan bir sistemde sesi ne kadar az açarsanız açın illa ki alttan alttan bir bas sesi geliyor. Salonda hazır 5.1 sistem kullanıyorum ve akşam film izlerken geç saatlere yaklaştıkça komşular rahatsız olacak diye çekiniyorum.

Zamanında pc için hoparlör alacakken z623 ile Edifier r1280t arasında çok ikilemde kalmıştım. Şansımı Edifier'dan yana kullandım ve çok memnunum. Subwooferı yok ama wooferları subı pek aratmıyor. Ve bas sesi her zaman dengeli, yani az ses verdiğimde muhtemelen komşuları rahatsız etmiyor. Nasılsa küçük bir odada kullanacağım, muhtemelen subwoofera ihtiyacım olmaz diye bunu almıştım ve tercihimin kendimce çok mantıklı olduğunu gördüm. Amazon.de'de 90€ fiyatı var. Bluetoothlu modelinin fiyatı da bir tık üstü. Bir bakın derim. Yeni çıkan modelinde de ihtiyaç halinde sub eklemek için bağlantı da koymuşlar.

• trkgncr kullanıcısına yanıt
    Tavsiye ettiğiniz ürünü aldım, ama hesapta olmayan bir sıkıntı çıktı. Yeni aldığım tvde sadece optic çıkış mevcut.
    Şimdi ya konventör yada sanırım adını hatırlayamadığım AVC olabilir cihazlar arasında seçim yapmak zorunda kaldım

• TazeGurbetci T kullanıcısına yanıt

Ürünü hangi siteden aldınız? Yeni modelinde aslında optik kablo girişi de var. Amazondan aldıysanız çok rahat değiştirebilirsiniz aslında.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • trkgncr kullanıcısına yanıt
    Amazondan aldım geri iade düşünmüyorum. Pc de kullanıyorum çokta memnunum. Şimdi tv için bütçeyi yükseltip dts destekli soundbar aramaya geçtim

Logitech Z623 Vs Soundbar

• tvlerin orjinal hoparlörü berbat bişey. bi tık iyi olsun ve etrafta kablo olmasın dersen soundbar iyi olsa da sadece 1 adet soundbar bence berbat bir çözüm.isterse soundbar süper kalite olsun.

tek izleyici isen en iyisi bluetooth kulaklık. böylece gece 2 de bile film izlersin.

odada fazla kişi olacaksa 5+1 ses sistemi kurmak en mantıklısı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.