Şimdi Ara

LOGITECH-Z5500'cüler BURAYA!!! (1872. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
38.797
Cevap
80
Favori
2.200.622
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 18701871187218731874
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: schi8850

Teşekkürler hocam, aslında arkaya yakın oturuyorum ve surround yarı ayardayken bile arkadan fazla ses duymuyorum uydular yerde olduğundan olsa gerek. Center da yarıda ve sesi iyi geliyor. Arka uydulara ayak alsam veya ayar seviyesini biraz daha artırırsam geceleri daha iyi olacak gibi. Gündüz sesi biraz daha fazla açabildiğim için surround hissini daha iyi alabiliyorum.

uydular kulak seviyesinde durmalı spdif olarak kullanıyorsanız dimi bide surround delay arka haporlere gecikmeyi artırırsanız beyniniz daha kolay idrak edebilir ben tam ortada kullanıyorum belki sizde ayarlar farklıdır...
  • merhaba arkadaş'lar benim bir sorum olacak z5500 sinema sistemi'nin ilk açılış sesi nasıl ayarlanıyor bilen var mı bir kere oynar iken ayarladım sonra değişti yine ilk açılışta az bir ses çıksın istiyorum seviye 3 yada 4 'de olsun veya ama benimki full kısık seste bilen var mı acaba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Selamınayküm beyler. Bende z5500 kullanmaktayım. Bir sıkıntı çıktı galiba. Şimdi sistem net master e bağlı normal çalışıyodu (optik). Sonra ben yeni bi laptop aldım (dell inspiron n5010). Buna driverleri falan kurdum. Ses te sıkıntı yok ama bass çok güçsüz vuruyor. Çok güçsüz derken eskisinin 4,5/6 gibi bi değer hissetim bunu. Canımı sıkıtı bu arkadaşlar. Nasıl çözebilirim bu sorunu ? Eskiden %10 da evi yıkardı
  • quote:

Orijinalden alıntı: TurkishCovboy

Selamınayküm beyler. Bende z5500 kullanmaktayım. Bir sıkıntı çıktı galiba. Şimdi sistem net master e bağlı normal çalışıyodu (optik). Sonra ben yeni bi laptop aldım (dell inspiron n5010). Buna driverleri falan kurdum. Ses te sıkıntı yok ama bass çok güçsüz vuruyor. Çok güçsüz derken eskisinin 4,5/6 gibi bi değer hissetim bunu. Canımı sıkıtı bu arkadaşlar. Nasıl çözebilirim bu sorunu ? Eskiden %10 da evi yıkardı

nasıl bağladığını örenebilir miyim...

• MC.CYBER_ kullanıcısına yanıt
    Decoder ses kartina optik den bagli.

• quote:

Orijinalden alıntı: TurkishCovboy

Decoder ses kartina optik den bagli.

özetle bir sorun yok kapasitesi bu kadar çözüm olarak usb den laptop ses kartı alabilirsin veya bassları eq ayarlayabilirsin 80-120 hz de zevkine göre ayarlama yapabileceğin programlar vardır veya eklentilere 80hz yapabilirsen güm güm denen bir bass verir 120 hz de odayı dolduran bas verir... tabi ses kartının da kapasitesi bellidir çok şey bekleme yine ama bir tık ileriye taşıyabileceğin yöntemler bunlar.
    Hocam benim ki iğerlerinden farklı. Neden derseniz. Ben dün gece deneyim diye açtım. Bi baktım decoder deki ışık yanmaya başladı. 1 saat kulandım sıkıntı çıkmadı ve ayrıca bass ta tam istediğim gibi. Sonra işte ışık yanmadı da yanmaması sıkıntı değil benim için. Allahtan çalışmasında sıkıntı yok. Teşşekür ederim yardımın için. Galiba bu dediğin olay Crossover Frequency (yazım hatası olabilir) 80 hz de duruyor.
  • Merhaba arkadaşlar z5500 ile başım dertte :(

http://forum.donanimhaber.com/m_93207738/f_//tm.htm

yardımcı olursanız sevirim.
  • PCye bağlayıp DTS sesli filmleri izlerken Z5500'ün panelinde illada DTS yazısının çıkması gerekir mi?

Bu yazı çıkmıorsa DTS ses alamıyorum mu demektir????
  • NVN kullanıcısına yanıt
    Aynen oyle.

• Selam Arkadaşlar ben 2.5 yıldır Z5500 mü WD TV Live Streaming Media Player ile sorunsuz kullanıyorum. Geçen hafta kontrol panelinde yazılar durup dururken gidip gelmeye başladı. Işıkta bir sorun yok sadece yazılar belli belirsiz bazen ses açıp kapatırken aniden geliyor tekrar gidiyor. Daha önce karşılaşan ve çözümünü bilen arkadaşlar paylaşımda buluna bilirse sevinirim. Şimdiden teşekkürler.
  • Ayaklarıyla beraber satışa çıkarsam kaç para eder. Çocuktan dolayı 2 senedir doğru dürüst kullanmadım. Zaten ps3 ü de sattım. Öyle boş boş duruyor.

• size pm attım. saygılar.
  • Merhaba.Sonorous Sp 300 hoparlör ayakları,Logitech Z5500 hoparlörü ile uyumlu mu?Bilen ya da kullanan arkadaşlar var mı acaba?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: darkraider

Merhaba.Sonorous Sp 300 hoparlör ayakları,Logitech Z5500 hoparlörü ile uyumlu mu?Bilen ya da kullanan arkadaşlar var mı acaba?

uyumlu değil ama uydurma şansın olabilir

çizdim ya amele usulü tek vida ile tutturacaksın oda dengeli olur mu hiç bir fikrim yok

yada çizdiğim gibi bir aparat yaptıracaksın

z5500 ayak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MC.CYBER_ -- 1 Temmuz 2014; 10:12:25 >

Çizdim mi? Sen 3D mi yapıyordun? (:
  • quote:

Merhaba.Sonorous Sp 300 hoparlör ayakları,Logitech Z5500 hoparlörü ile uyumlu mu?Bilen ya da kullanan arkadaşlar var mı acaba?

Benzeri var bende eklem yerine uygun bir parça kestiriyorsun ya da kendin yapıyorsun. Gayette şık olur

• forumda z5550e kendiği yaptığı ayakları satan bir arkadaş vardı ben ondan almıştım gayette güzel.
  • quote:

Orijinalden alıntı: J.Maharaja

Çizdim mi? Sen 3D mi yapıyordun? (:

evet çizdim :=) senle konuştuğumuz sıra yapamıyordum da artık yapıyorum :=)
  • quote:

abime araba ustasına yaptırmıştı tanıdık olduğu için para almamıştı abiminkinin resmini çekip gönderiyim istersen ayakları almadıysan fiyat alabilirim yapar mı abimi kırmadığı için yaptı bilmiyorum sırf demirdendi ayak almadıysan sorarım abime...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MC.CYBER_ -- 3 Temmuz 2014; 10:15:11 >
  • 
Sayfa: önceki 18701871187218731874
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.