Şimdi Ara

LOGITECH-Z5500'cüler BURAYA!!! (1864. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
38.797
Cevap
80
Favori
2.200.919
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 18621863186418651866
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Creative Sound Blaster ZXR ses kartı ile z5500 de oyun oynarken arkdaşlar hangi mod iyidir biliyormusunuz?
  • Uydular için ayak arıyorum. Sonorous SP-200 uyumlu diyorlar fakat tam emin olamadım. Uyumlu ayak bilen varsa söyleyebilir mi?
  • arkadaşlar merhabalar 2008 yılından beri z5500 kulanıyorum . fakat son birseneden beri kapanma sorunu yaşıyorum. müzik çalarken birden kapanıyor kontrol panelindeki isıklar gidiyor. basın üzerine sert bir şekilde vurduğumda panele elektrik geliyor. bu sorun neden kaynaklanıyor. bilen varmıdır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tevez

quote:

Orijinalden alıntı: renzokuken

quote:

Bugün aldığım -2erkek rca 1dişi jak- ve -tek erkek, 3 dişi jak- ile 5+1 kalitesinde ses almayı başardım. Ve eğer bu ürünü almadıysanız kesinlikle alın! Telefondan z5500 e komut vermek olağanüstü! Odanın içinde dolaşan tek kablo jak girişleriydi ve onlarıda hallettim şuanda odanın içinde tek birtane bile kablo gözükmüyor. ( optik kablolar duvarın içinden duvara vidalanmış kolonlara ulaşıyor. )

Hangi kaynaktan ses almak için yaptın bunu? Optik ya da coaksiyel çıkışı olmayan stereo kaynaktan mı?

Evet müsait olduğumda fotograf ve videolarda desteklerim söylediklerimi.

evet özellikle fotoğraf çok iyi olur.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Bugün aldığım -2erkek rca 1dişi jak- ve -tek erkek, 3 dişi jak- ile 5+1 kalitesinde ses almayı başardım. Ve eğer bu ürünü almadıysanız kesinlikle alın! Telefondan z5500 e komut vermek olağanüstü! Odanın içinde dolaşan tek kablo jak girişleriydi ve onlarıda hallettim şuanda odanın içinde tek birtane bile kablo gözükmüyor. ( optik kablolar duvarın içinden duvara vidalanmış kolonlara ulaşıyor. )

Hangi kaynaktan ses almak için yaptın bunu? Optik ya da coaksiyel çıkışı olmayan stereo kaynaktan mı?

Evet müsait olduğumda fotograf ve videolarda desteklerim söylediklerimi.

evet özellikle fotoğraf çok iyi olur.

LOGITECH-Z5500'cüler BURAYA!!!

buyrun, bu sistemle telefonumu tabletimi dizüstü bilgisayarımı vs bluetooth aracılıgıyla z5500e bağlayabiliyorum 5+1 kalitesinde ses alabiliyorum. özellikle laptoptan film izlerken dts 5+1 codecli filmlerde gerçekten sistemin çalıştığını hissedebiliyorum. herkese öneririm.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tevez -- 11 Şubat 2014; 1:05:51 >

• renzokuken kullanıcısına yanıt
    sonradan bidaha okuyunca bende fark ettim öyle olduğunu zaten kusura bakma:) değiştirdim mesajı sonradan zaten.
  • quote:

sonradan bidaha okuyunca bende fark ettim öyle olduğunu zaten kusura bakma:) değiştirdim mesajı sonradan zaten.

Tamamdır, estağfurullah ben de sildim mesajı :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arka sağ surround hoparlörden ses alamıyorum.Anladığım kadarı ile çıkışta problem var.Hoparlörü değiştirdim yine ses alamadım.Bugün sigortayı değiştireceğim.Acaba sigortadan olabilir mi?Olmazsa bu sorun nasıl çözülebilir acaba?
  • Deneme

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar z5500'ümü satıyorum linkihttps://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=87899683&p=1#87899683

• arkdaşlar merhaba

bir resorandan elime 5 ad 16 ohm luk udu hoporlor geçi bunlar z5500 e olurmu
  • Arkadaslar birsey merak ediyorum z5400 un kontrol paneli ile z5500 un veya z906 nin kontrol paneli uyumlu olur mu ?

• Yok mu cevap verecek kimse yaw

• arkadaşlar arızalı pod yerine altec lansing vs3251 5.1 ses sisteminin ses kartını taktım
    control pod üzerindeki kumanda sinyal alıcısını, ses ayar potunu, aux ses jack ı, gösterge ledini vs yeni ses kartına entegre ettim ve şu an süper oldu.

aklınıza takılan yer veya sizin çözemediğiniz sorununuz varsa cevaplayabilirim

sisteme ait resimler aşağıda
     LOGITECH-Z5500'cüler BURAYA!!! LOGITECH-Z5500'cüler BURAYA!!! LOGITECH-Z5500'cüler BURAYA!!! LOGITECH-Z5500'cüler BURAYA!!! LOGITECH-Z5500'cüler BURAYA!!! LOGITECH-Z5500'cüler BURAYA!!! LOGITECH-Z5500'cüler BURAYA!!! LOGITECH-Z5500'cüler BURAYA!!!

• quote:

Orijinalden alıntı: toretto310

arkadaşlar arızalı pod yerine altec lansing vs3251 5.1 ses sisteminin ses kartını taktım
    control pod üzerindeki kumanda sinyal alıcısını, ses ayar potunu, aux ses jack ı, gösterge ledini vs yeni ses kartına entegre ettim ve şu an süper oldu.

LOGITECH-Z5500'cüler BURAYA!!! LOGITECH-Z5500'cüler BURAYA!!! LOGITECH-Z5500'cüler BURAYA!!! LOGITECH-Z5500'cüler BURAYA!!! LOGITECH-Z5500'cüler BURAYA!!! LOGITECH-Z5500'cüler BURAYA!!! LOGITECH-Z5500'cüler BURAYA!!! LOGITECH-Z5500'cüler BURAYA!!!

baya iyimiş hayırlı olsun :)

• teşekkür ederim, artık arızalı podlara elveda diyorum, elekronik bilgisi olanlar başka bir ses kartını z5500 ünüze entegre ederek eskisi gibi kullanabilirsiniz. Yardıma ihtiyacınız olursa ben buradayım...
  • quote:

teşekkür ederim, artık arızalı podlara elveda diyorum, elekronik bilgisi olanlar başka bir ses kartını z5500 ünüze entegre ederek eskisi gibi kullanabilirsiniz. Yardıma ihtiyacınız olursa ben buradayım...

peki seste bi değişiklik oluyormu ?
  • DaRk_BeeR kullanıcısına yanıt
    ses gayet net ve 5.1 tadı alabiliyorsunuz.
  • quote:

arkadaşlar arızalı pod yerine altec lansing vs3251 5.1 ses sisteminin ses kartını taktım

hocam güzel bir çalışma olmuş, eline sağlık. kendi sesiyle karşılaştırırsak özellikle tizlerde ve müzikte performansı nasıl. artısı ve eksisi nedir?

• öncelikle şunu söyleyeyim, tabiki bu ses kartından logitech in kendi ses kartının verdiği performansı bekleyemeyiz ama arada uçurum da var diyemem, sonuçta altech lansing de çok güzel ve kaliteli ürün yapan bir şirket, sonuç olarak ortaya melez bir karışım çıkmış oluyor, sorunuza dönecek olursam müzikte performansı çok iyi diyebilirim ileriki zamanlarda video sunuda çekip buraya koymayı düşünüyorum yaklaşık bir fikir vermesi için
  • 
Sayfa: önceki 18621863186418651866
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.