Şimdi Ara

logitech z506 179 tl

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
120
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • http://urun.gittigidiyor.com/bilgisayar-tablet/logitech-z506-5-1-75w-360-derece-ses-sistemi-227238293

satcının dükkanını ve yapılmış yorumları inceleyin mantıklıürünler var bi ara logitech m510 mouse dan 2 tane aldımteki 45 tl den

• kaazto28 K kullanıcısına yanıt
    o işte bi iş vardır bence.bende yeni gitdigidiyordan bi dükkandan logitech z-323(2+1) aldım 186 ya o da en uygunuydu.bu 5+1 z 506 piyasada 260-270 civarında.yani ben olsam gidip görüp alırdım illa alıcaksan bunu.
  • Ben 2 sene once logitech 2+1 buradan almistim bir hoparlörü calismiyordu ertesi gun direk yenisini postaladilar. Diğerini yollayim size dedim yok zahmet etmeyin efendim falan dediler baya hosuma gitmisti yaklasimlari.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yorumlarına bakın hocam o işte bir iş yok bence.
  • Sicak degil ederi bu ama alinabilir fena degil. Ben vatandan 200 e almistim. Zamanindada bimde 180 den satilmisti

Urunu satan sensin heralde ?

• dostoviski1 kullanıcısına yanıt
    nerden anladın :D yok hocam ben değilim belki lazım olan birisi vardır diye buraya konu açtım.
    bana oyle geldi.ürünün yorumlarını görme gibi bi şansım yok gitdigidiyorda.ama 2. el ürüne bu kadar nası güveniyosun satan sen değilsen ?? üstelik garanti süresinin bitmesine 3-6 ay var yazıyor yani hem çok az kalmış bitmesine.tut ki kargo geldi diyelim hadi o da en iyi ihtimalle tabi.garantisi varmı hala nası bilicez.ben güvenemem açıkcası ? ben yakın zaman bimeksten internetten z323 sıfır aldım bak sıfır ürün geldi kurdum 15 dakka sonra ses gitti çalışmadı.yani anladın mı sıfır ürün bile arızalı gelebiliyor.Allahtan internetten almıştım mağazadan alsam para iade yok anca garantiye gönderir.ben ürünü iade edip parasını 3 gün içinde aynen banka hesabıma geri aldım.sonra gidip 20 lira fazla verip 186ya gitdigidiyordan sıfır olarak bi dükkandan aldım onunda ürün satış puanı iyiydi.yani sıfır ürün bile bozuk çıkabiliyor ki 2.el bi hoparlör nası çıkar artık sen düşün..

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.