Şimdi Ara

Logitech X540 - Özellikler, Sorular ve daha fazlası. (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.709
Cevap
5
Favori
396.046
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben X-530 aldım we çok memnunum. Aslında X-540'ı beklemiştim ama şimdi hiç te beklemediğim için pişman değilim. Bir artısı kumanda, bir de kablo uzunluğu diyorlar. Bence X-530'un uydu kabloları da yeterince uzun...
  • quote:

Orjinalden alıntı: SolidMan

Ben yeni aldım 2 gündür test ediyorum Fakat Onboard ses kartıyla şimdilik..

İlk yaptıgım şey bas ı kısmak oldu gerçekten çok sağlam çıkıyor.. O.B ses oldugundan tek tük bazı parçalarda sub tan uğuldama geliyor ama genelde temiz ...

şimdilik bu kadar

Hayirli olsun, ben de almayi düşünüyorum ama x-530, t6060 ve x-540 arasında kararsızım :(
    x-540 hakkinda vakita ayırabilir ve detayli yorum yapabilirsen çok makbule geçer. Alıp sonra pişmanlık yaşamayı kimse istemez :) Saygılar...
  • herkese merhaba ben x540 çok yakından denedim ve telefonumdaki müzikleri çaldım x540 ta gerçekten süper 1 ses sistemi ben kısmet olursa kuzenime doğum günü hediyesi alacam smart diye 1 yer var ankarra meşrutiyette orda satışa sunulmuş ve fiyatı 180 yl bence hiç kaçırmayın derim bu fırsatı ankardan almak isteyen varsa adresi verir yardımcı olurum hayat ses ve basssssssstek marka logitech düşük fiytta ve kalite ise x540 son sistem ve profeyonel kalite ise z5500 :) logitech ten şaşmayın
  • Bu seti almak istiyorum ama emin değilim. Hakkında fazla yorum okuyamadım. Kullanan arkadaşlar biraz daha yorum yazsalar ne güzel olurdu.
  • slm adem kardeşim ben dediğim gibi kulaklığımın girişinden dene dim x540 ı ve ve telefeomum ise k750i şahsen o telefonumun sesisyle bile ortalığı ayağa kaldırdı açıkçası sen hiç 1 sorun yaşamazsın süper 1 ses sistemi sana tavsiye ederim hiç ama hiç düşünme derim bence :)
  • bende kullanan biri olarak creative in 200 lira altı 5+1 ve t7900 modelinden daha iyi olduğunu garanti edebilirim hep baslardan bahsedilmiş evet baslar sağlam ama tizlerde çok güzel çıkıyor özellikle extreme music de 24 bit crystalizer özelliğini açınca çok güzel tiz ve mitler veriyor ben çok memnunum tavsiye ederim
  • "extreme music de 24 bit crystalizer özelliğini açınca"

kardeş nerden açılıyor bu acaba ??
  • Teşekkürler arkadaşlar, ben artık başka setlere hiç bakmayayım :)
  • quote:

Orjinalden alıntı: metinalhan

"extreme music de 24 bit crystalizer özelliğini açınca"

kardeş nerden açılıyor bu acaba ??

creative volume panelden resimde gösterdiğim kısımdan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emre6128 -- 23 Nisan 2007; 17:48:24 >

• Arkadaşlar bir ara x530 tartışılırdı burada ama x540'a ait 3 sayfa mesaj var. Üstelik o kadar bekliyordu herkes. Ben de x540 alacaktım. Ama ne oldu anlamadım. Acaba kimse bu setten memnun kalmadı mı? Kullanan arkadaşlar cevap versin lütfen. Bu fiyata daha iyisi var mı?
  • Az önce x-540'ı almaktan vazgeçtim. Satış temsilcisi ile yaptığım uzun konuşmadan sonra, bu sistemin dvd player yada playstation'a bağlandığında 5.1 ses vereceğine, sesi 5 hoparlöre stereo olarak verdiği anlaşıldı. yani aslında surround falan değil. sadece bilgisayardan izlenen dvd ve oyunlar surround (5.1) ise sesi hoparlörden 5.1 almak mümkün.
    bu doğrumu arkadaşlar??
    sisteme sahip olanlar lütfen biraz bilgi versin bu konuda.

ayrıca playstation 2 ile uyumlu mu? kutunun üzerinde playstation takılır diyor ama sesi 5 hoparlörden stereo olarak almak ne kadar mantıklı??
    kutunun içinde çıkan çevirici adaptörün fotosunu çekip buraya koyabilirmisiniz arkadaşlar??

eğer yukarda yazdıklarım doğruysa x-540 yerine önerebileceğiniz 5.1 sistem var mı???

son olarak da harici veya PCMCIA ses kartı bilen varmı?? öneriler creative DIŞI olsun. çünkü creative'in modelleri henüz vista desteklemiyor!!!

sağolun varolun.... :)

• örneğin philips 3040 dvd player gibi içinde decoder ı olmayan dvd playerlarda evet 5.1 alınmıyor her hoparlöre eşit olarak dağıtıyor benim bildiğim voxline dvd playerde decoder var bunun gibi içinde decoder bulunan sistemler 5.1 olarak çalışabilir , decoder ı olmayan oynatıcılara içinde decoder bulunduran logitec z5500 gibi sistemlerde kullanaiblirisiniz 5.1 i
  • ewet bu matrix denen özellik kesinlikle 5.1 değildir.. sadece 5.1 gibi davranır... hiç yoktan iyi bir özellik...

ps2'den 5.1 ses almak istiyorsanız optic girişi olan bir set tercih edin....
  • bilgi için teşekkürler... bende bu arada z-5500 almaya karar verdim...
    ah şu pazartesi bi gelse...
  • şimdiden hayırlı olsun kardeş z5500 çok iyi bi tercih olmuş bunun yanında ssistemin hakkını verecek bi ses kartın varsa yada alırsan z5500 tadından doyum olmaz emin ol
  • eyvallah metinalhan....
    ama ne yazıkki sistemin hakkını verecek bi ses kartım henüz yok...
    şimidilik laptopumun stereo çıkışına bağlamaya düşünüyorum.. creative, vista için adam akıllı bi sürücü çıkardığında da sıra ses kartında...

let's rock'n roll...
  • bence x540 süper 1 sistem cep telefonum da denedim sistemi resmen sallıo binayı size de x540 ı öneririm
  • işte Logitech X-540'ın en kapsamlı resimleri;

• resim konusunda son noktayı koymuşsun. tekrar söylemekte fayda var cretive mega ve giga serisinin altında bir creative hopalör sistemi alacağınıza x-540 alın emin olun çok daha iyidir. ı-trigue serisi buna dahil değildir
  • Merhaba arkadaşlar sonunda ben de x-540 sahibi oldum. :)

Herşey iyi güzel ama bir sorunum var. On board ses kartım var. Hoparlör ayarlarını 6 kanal olarak ayarlıyorum, Üç adet jakı bilgisayarımın aynı renk kodlu girişlerine takıyorum, bilgisayara takılı olan jakları gösteren pencerede Ön hoparlörlere ait olan jak ve arka hoparlörlere ait olan jak takılı görünüyor, Merkez ve Subwoofer'a ait olan jak takılı görünmüyor. Hoparlörleri test edeceğim pencerede test esnasında Ön Sol ve Sağ hoparlör ile Arka Sol ve Sağ hoparlörlerden test sesi geliyor fakat Merkaz ve Subwooferdan ses gelmiyor. Windows Media Player ile MP3 dinlerken Ön arka hoparlörlerden ve Subwooferdan ses alabiliyorum ama Merkezden ses alamıyorum. Aynı şekilde DVD izlerken de DVD ses ayarını 5+1 şeklinde ayarlarsam Merkezden ses alamıyorum. 4+1 gibi şu anda. Sanırım anakartımın ses kartıyla alakalı bir durum.

Nasıl çözebileceğim konusunda yardımlarınızı bekliyorum.

Anakartım Gigabyte 965p-S3 Rev.1 F7 Bios. Realtek ALC883 8 Channel On-Board ses kartı.

Sabırla okuduğunuz için teşekkürler...

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.