Şimdi Ara

Logitech Wireless Gaming Headset G930 with 7.1 197 TL YANIYOR (48. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.028
Cevap
15
Favori
43.796
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
24 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4647484950
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    @GoldPunch
  • yüksek kar amacı gütmeden satmak isteyen arkadaşlar varsa PM atabilirler.
  • Kargom 4 gundur Received at i-Parcel and on hold for review durumunda iparcelde. Bu normal mi? Yoksa sorun mu var?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: edizfbc

O zaman samsung da da çalışmayacaktır
    @GoldPunch

Sony akilli tv ozelliklerine onem veren bir firma degil. Daha cok goruntu kalitesine, panele onem veriyor. Belki Samsung'da ise yarar M.

• quote:

Orijinalden alıntı: berkocan9971

Kargom 4 gundur Received at i-Parcel and on hold for review durumunda iparcelde. Bu normal mi? Yoksa sorun mu var?

bizim kulaklıklar eskidi sizin hala i-parcel'de

amazon neden böyle bişe yaptı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mortuuus

quote:

Kargom 4 gundur Received at i-Parcel and on hold for review durumunda iparcelde. Bu normal mi? Yoksa sorun mu var?

Ben ayin 22sinde siparis vermistim. Ama yine de bu kadar suredir beklemesi normal degil sanirim. Amazonda da in transit diyor kargoyu sorgulatinca.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

Ben ayin 22sinde siparis vermistim. Ama yine de bu kadar suredir beklemesi normal degil sanirim. Amazonda da in transit diyor kargoyu sorgulatinca.

22.si için süre normal, 10-12 gün sürüyor gelmesi.

• LG 42LA620S var bizde. Eve gidince denerim. Ama % 99.9 çalışmaz. Mouse ve flash diskleri görmesi normal. Smart ekranı mouse ile kullanmayı sağlıyor bu düşünülmüş. Ama kendi ses kartı olan bir ürünü tanımaz malesef.

• quote:

quote:

quote:

Ben 20'sinde sipariş verdim hala elime geçmediler dün Türkiye'ye yola çıkmış bildiğim tek bu.

Sanırım ürününü 4-5 gün için alan arkadaşlar 18 dolarlık ucuz kargo yerine 30 dolarlık olan hızlı kargoyu seçti'ki bir daha'ki alışverişimde'de bende böyle yapacağım bu kadar beklemeye değmiyor bence aradaki fiyat farkı.

• Hızlı kargoyu secenler 2-3 gün içinde aldılar ben normal kargoyu geçtim tam 6 günde geldi
  • quote:

Orijinalden alıntı: emre901

Hızlı kargoyu secenler 2-3 gün içinde aldılar ben normal kargoyu geçtim tam 6 günde geldi

Siz şanslıymışsınız ürününüz i-parcel ile'mi geldi acaba ? ben sipariş vereli 8 gün oldu, amazon 8 Nisan gibi absürt bir teslimat tarihi vermiş sanırım bi 10 gün daha bekleyeceğim ben.
  • i-parcel ile türkiyeye geldi yurtiçi kargoda türkiye dağıtımını yaptı toplam 6-7 gün sürdü
  • quote:

Orijinalden alıntı: Deagles48

quote:

Hızlı kargoyu secenler 2-3 gün içinde aldılar ben normal kargoyu geçtim tam 6 günde geldi

Siz şanslıymışsınız ürününüz i-parcel ile'mi geldi acaba ? ben sipariş vereli 8 gün oldu, amazon 8 Nisan gibi absürt bir teslimat tarihi vermiş sanırım bi 10 gün daha bekleyeceğim ben.

Bana da 8 nisan gununde ulasacagi yaziyor amazonda. Ama 5.gunu olacak hala received at iparcel and hold for review de bekliyor. Daha ne kadar bekletecek iparcel bilmiyorum.

• quote:

quote:

quote:

Bana da 8 nisan gununde ulasacagi yaziyor amazonda. Ama 5.gunu olacak hala received at iparcel and hold for review de bekliyor. Daha ne kadar bekletecek iparcel bilmiyorum.

Gelen mail'de tc kimlik numaranızı istedikleri gonderdiyseniz bir sorun olmaz herhalde i-parcel'in web sitelerini güncellemeleri biraz zaman alabiliyor isterseniz bir mail gönderin ne durumdaymış öğrenin

• quote:

quote:

quote:

quote:

Gelen mail'de tc kimlik numaranızı istedikleri gonderdiyseniz bir sorun olmaz herhalde i-parcel'in web sitelerini güncellemeleri biraz zaman alabiliyor isterseniz bir mail gönderin ne durumdaymış öğrenin

onu şoktan yapmıştım da dün gece mail atıp sordum. işte gümrükteki 5 kere alabiliyoruz ya en fazla. onunla ilgili birşeyler söyledi. bir ka. iş günü içerisinde akrgomun durumu değişecekmiş. bir gelse de kullanabilseydim şu kulaklığı.

• 10 martta sipariş verdim, tc kimlik için gelen maili ertesi günü cevaplandırdım, daha bugün ülkeye giriş yaptı, sanırım en şanssız benim.
  • Hele şükür paketim bulunduğum il'e giriş yapmış ve gümrük işlemleri yapılıyor görünüyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Deagles48 -- 30 Mart 2014; 1:46:20 >
  • quote:

Hele şükür paketim bulunduğum il'e giriş yapmış ve gümrük işlemleri yapılıyor.

5 gundur iparcelin deposuna bekliyor kulakligim. En azindan sitesinde oyle gozukuyor. Daha yola bile cikmayan kulaklik kim bilir ne zaman elime gececek. Neyse size simdiden gecmis olsun umarim sorunsuz bir sekilde kullanirsiniz kulakliginizi.

• Benimkide 4-5 gün civarı depoda bekledi 20 Mart'da vermiştim siparişimi sizinkide muhtmelen bugun yanın çıkış yapacaktır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Deagles48 -- 29 Mart 2014; 3:21:44 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MaedHrOS

dün oyun oynarken alıcı ile bağlantısı koptu iki kere 2-3 saniyede geri geliyor bugunde az önce muzik dinlerken koptu baglantı durduk yere, kanal değiştiriyor sanırım ama neden olduğunu anlamış değilim.

böyle olan var mı?

bir kaç gün önce yazmıştım ama yineliyorum, kulaklığında arada bir sinyal kaybı yaşayan var mı?
  • 
Sayfa: önceki 4647484950
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.