Şimdi Ara

Logitech'ten pil değiştirmeyi unutturacak kablosuz fare: Marathon Mouse M705 (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
81
Cevap
0
Favori
11.689
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: KMLSNY

ya şu bir gerçek sorun istemeyen kablolu kullanmalı..şu PAD'im bir gelsin bakalım ..

kesinlikle katılıyorum... a4 tech in 10 liralık mouse u bile daha gusel geldı bana... ayrıca tıklama sesıde acayıp sinir bozucu.. gıcırtılı bi ses...
  • quote:

Orijinalden alıntı: :::xXx:::

quote:

Orijinalden alıntı: KMLSNY

ya şu bir gerçek sorun istemeyen kablolu kullanmalı..şu PAD'im bir gelsin bakalım ..

kesinlikle katılıyorum... a4 tech in 10 liralık mouse u bile daha gusel geldı bana... ayrıca tıklama sesıde acayıp sinir bozucu.. gıcırtılı bi ses...

tıklama sesinden şikayetçi değilim yumuşak bu 705...Çıt çıt ses çıkaranları sevmiyorum...tekerleğinde gıııırrrr diye ses gelen mauseleride sevmiyom...
  • Logitech Maraton 705 te Scroll'un sallantısını,Scroll'un tuşunun hızını en yavaşa alarak çözmüş görünüyorum...ben bugün gelen Muse Pad den bahsedicem...Razer'in mause pad', arkadaşlar bu pad bu mause fazla bu kadar mı kaliteli olur bir pad?Kesinlikle daha iyi mause''u hakediyor..Kalınlığı 1mm..geniş ve sert bir pad,hassasiyetlik süper...ne desem az Pad hakkında..ve razer'in giriş seviyesi bir pad..üst sınıfları nasıl kim bilir..
    Bendeki Maraon 705'in ayarlarını veriyorum...
    Button ayarlarında...
    6 no'lu.. Cruise up tuşunda,Cruise control Speed..Fast kısmında 4.çizgide..
    7.no'lu Cruise down tuşunda,Cruise Control Speed Fast kısmında 4.çizgide...
    3.no'Lu Auto scroll tuşunda seleck taskta yine Auto scroll ayarlı ve Auto scroll settingde sağ alttaki hız kısmında Slow kısmında 3.çizgide...(Bu scroll'a denge geirdi sallantıyı aldı)slowda ilk çizgiye çektiğimde yine sallantı yoktu ama kasıyordu ağırdı..2de biraz daha kendine geldi..

İşaretçi ayarında ise mause oku;en ortadaki çubukta değilde bir solundakinde ve Low ayarlı..
    Uyarı;Bu ayarlar pad üzerindeki ve 19 inç ekranda yapılan ayarlardır..

Şimdilik sallantı yok..kesildi... Arkadaşlar scroll speed ayarını tam oraya aldım,hem hızlı hareket ediyorum hemde sallantı yok..scroll sorunu çözüldü sanırım..çok mutlu oldum ya..basit bişey ama canımı sıkıyordu vicdansız mause

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KMLSNY -- 7 Ekim 2011; 23:43:02 >

• yaklaşık 7 ay önce almıştım gunde ortalama 15 saat kullanıyorum içinde duracell pil vardı 692gün gösteriyor daha kalan süreyi tek sıkıntım çok kullanımdan ötürü üzerindeki logitech logosu ileri geri işaretleri silindi sallantı problemlerini set pointten rahatca ayarlayabilirsiniz ilk aldıgımda bendede öleydi deli ediyodu set pointi yükleyene kadar
  • Beş para etmez bir mouse microsoft un gözünü seveyim
    sallantıya göre mouse ayarı diye bişi varmı yaa
    bendede var iki gün kullanıp kaldırdım bir mouse bu kadar sinir bozucu olur pil çok sorun değilki sarjlı hybrid pil denen bişi var keşke iki ay gitsede pili adam gibi bir mouse olsa
  • quote:

Orijinalden alıntı: DH Misafiri

Beş para etmez bir mouse microsoft un gözünü seveyim
    sallantıya göre mouse ayarı diye bişi varmı yaa
    bendede var iki gün kullanıp kaldırdım bir mouse bu kadar sinir bozucu olur pil çok sorun değilki sarjlı hybrid pil denen bişi var keşke iki ay gitsede pili adam gibi bir mouse olsa

Belli bir alışma süresi gerektiren bir mause..Bende ilk başta yadırgadım mausu ama alıştım ayrıca pad le kullanılırsa mause uçuyor o'nuda belirteyim.Microsoft ayda 1 duracell pil yiyordu ve 1 yıl sonunda alıcısı görmemeye başladı şuan mesela serviste Allah bilir ne diyecekler?Kullanıcı hatası falan derlerse bize girmiş olacak 75 TL yazık günah bizede ama..resmen enayi yerine koymuş olacaklar..Mause o kadar kötü değil dediğim gibi kesinlikle pad le kullanın..ben razer den pad aldım birde..

• quote:

Orijinalden alıntı: RuthlessAnqeL

ya zaten normal çinko karbon pillerden ayda 5 tane gitse yılda 40 tlden fazla yapıyor. Gerisini hesaplamaya gerek yok

bimden alinma mustang marka pil ile 6 ay olmustur heralde.
    hemde cift de degil tek pil takili :)
    3 yil gitmiyo gitmezde ama genede iyi.
    microsoft vardi 15 gunde bi pil yerdi illallah dediydim , bu super...
  • benim mousenin sol tuşu bozuldu gibi bişi masaüstüne birden fazla klasoru seçemıorum bazen 2 kere tıklıyor bazen hiç tıklamıyor sol tuş paragraftaki bi yazıyı seçili hala getiremıorum sizce garantiye vermem gerekirmi bimeksden almıstım nasıl garantitiye yollayabilirim
  • orta tuşu özellikle webde yeni sayfa açarken çok fazla kullanıyorum ve bu mouse için tek sıkıntım orta tuşun fazlası ile hassas olmasıydı. ne yeni sayfa açabiliyordum nede sayfalarda en alt yada en üst noktalara getirebiliyordum. çünkü en üste getirince illaki bir iki satır aşağı kayıyordu. set pointten enable smoothly scrolling yanındaki kutucukta bulunan işareti kaldırın. O zaman bu orta tuş derdinden kurutluyorsunuz. Birde mouse her yüzde çok rahat hareket etmiyor. Oda lazer olmasından kaynaklı, bunun için darkfield kullanmanız gerekir. Microsoft ve bunun gibi bir çok marka kablosuz mouselar pil canavarı. Pil konusunda logitech üstüne yok. onun dışında bir eksisini göremedim. Bu arada orta tuş için söylediğim olay orta tuş middle button olarak atanmış ise. Autoscrollda filan ise (@KMLSNY) arakadşımın dediklerini deneyebilirsiniz. Saygılarımla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi unstained -- 8 Kasım 2011; 15:26:55 >
  • Şuan ki fiyatı nedir acaba ?
  • Vatanda bir ara 55 e düşmüştü ben 65e aldım. Vatandan indirim günlerinde alırsan uyuguna geliyor.
  • 1.5 senede 3'te 1 fiyatına düşmüş.

Fare alınacak oldu mu artık bunu alırız.
  • elektroworld da bugün 59.90 TL idi
    Bir süre bu fiyattan gider
  • bende bu mouse dan almayı düşünüyorum ama bu yandaki tuşların görevleri değiştririlebiliormuyuz?Veya bu tuşlara kendimiz makro oluşturabliyormuyuz tuşlara set pointte?
  • quote:

Orijinalden alıntı: [darkness13]

orta tuşu özellikle webde yeni sayfa açarken çok fazla kullanıyorum ve bu mouse için tek sıkıntım orta tuşun fazlası ile hassas olmasıydı. ne yeni sayfa açabiliyordum nede sayfalarda en alt yada en üst noktalara getirebiliyordum. çünkü en üste getirince illaki bir iki satır aşağı kayıyordu. set pointten enable smoothly scrolling yanındaki kutucukta bulunan işareti kaldırın. O zaman bu orta tuş derdinden kurutluyorsunuz. Birde mouse her yüzde çok rahat hareket etmiyor. Oda lazer olmasından kaynaklı, bunun için darkfield kullanmanız gerekir. Microsoft ve bunun gibi bir çok marka kablosuz mouselar pil canavarı. Pil konusunda logitech üstüne yok. onun dışında bir eksisini göremedim. Bu arada orta tuş için söylediğim olay orta tuş middle button olarak atanmış ise. Autoscrollda filan ise (@KMLSNY) arakadşımın dediklerini deneyebilirsiniz. Saygılarımla

her yerde rahat kullanamıyorsunuz derken pad kullanmayı cok sevmiyorum büyük çoğunlukla beyaz masa yüzeyi üzerinde kullanacam sorun yaratırmı acaba bilgi verirseniz sevinirim :D

• quote:

Orijinalden alıntı: musert1121

quote:

orta tuşu özellikle webde yeni sayfa açarken çok fazla kullanıyorum ve bu mouse için tek sıkıntım orta tuşun fazlası ile hassas olmasıydı. ne yeni sayfa açabiliyordum nede sayfalarda en alt yada en üst noktalara getirebiliyordum. çünkü en üste getirince illaki bir iki satır aşağı kayıyordu. set pointten enable smoothly scrolling yanındaki kutucukta bulunan işareti kaldırın. O zaman bu orta tuş derdinden kurutluyorsunuz. Birde mouse her yüzde çok rahat hareket etmiyor. Oda lazer olmasından kaynaklı, bunun için darkfield kullanmanız gerekir. Microsoft ve bunun gibi bir çok marka kablosuz mouselar pil canavarı. Pil konusunda logitech üstüne yok. onun dışında bir eksisini göremedim. Bu arada orta tuş için söylediğim olay orta tuş middle button olarak atanmış ise. Autoscrollda filan ise (@KMLSNY) arakadşımın dediklerini deneyebilirsiniz. Saygılarımla

her yerde rahat kullanamıyorsunuz derken pad kullanmayı cok sevmiyorum büyük çoğunlukla beyaz masa yüzeyi üzerinde kullanacam sorun yaratırmı acaba bilgi verirseniz sevinirim :D

alma ya boşver. görmüyor musun çoğu scroll dan memnun değil. yok tutukluk yapıyor felan. yok basmıyor yok pad alalım düzelir. scroll la ped in ne alakası var la?

• quote:

Orijinalden alıntı: İmdat Çekici

quote:

Orijinalden alıntı: musert1121

quote:

alma ya boşver. görmüyor musun çoğu scroll dan memnun değil. yok tutukluk yapıyor felan. yok basmıyor yok pad alalım düzelir. scroll la ped in ne alakası var la?

tavsiye için teşekkürler

• ben logitech m305 wiriles laser fare aldım. 1 hafta oldu bir sıkıntı yaşamadım. dikkat edin orjinal pili 15 Amper yani normal bir pile kıyaslanmayacak kadar kapasitesi yüksek bir pil. siz normal pil takarsanız tabiki daha az gidecektir.piyasa fiyatı teki 3 dolar elektronikçilerden isteyebilirsiniz elinde yoksada getirtir.ayrıca mesafe olarakta başarılı diyebilirim

• İlk sayfada 7-8 ay önce yazmışım şu tarih itibariyle tam 13 ay olmuş. Mayıs 2011'de almıştım. Pil hala aynı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nétwork -- 15 Haziran 2012; 1:29:40 >
  • 2011 Mart ayında 60 liraya aldım. 1,5 ay önce pil bitmek üzere diye kırmızı yakmaya başladı ama hala takılmadan çalışmaya devam ediyor ilk pilleri ile. Günde ortalama 10 saat kullanıyorum fareyi. Tek kötü yanı her zeminde gitmemesi. Mousepad'a bağlı yaşıyorsunuz.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.