Şimdi Ara

Logitech M510 Mouse -152 Lira- Yeni!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
46
Cevap
1
Favori
6.068
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 169a almıştım. 152 olmuş. Arkadaş uyardı. Kullanıyorum. Güzel maus.Logitech M510 Mouse -152 Lira- Yeni! 

Çok bir indirim değil ama piyasaya göre uygun. Yanmasa da fena değil. İhtiyacı olan değerlendirebilir. 1 adet ihtiyaçtan aldım ben.

https://www.mediamarkt.com.tr/tr/product/_log%C4%B1tech-m510-kablosuz-mouse-siyah-1198738.html

Ufak mouseler piyasada bolca var. Bu tipler bence daha iyi. Ele tam oturur. Bir de vade farkı olmaması avantaj. Bildiğim kadarıyla iyi bir mouse.

2 sene pil ömrü ve lazerlidir. Unify destekli alıcı.

Logitech M510 Mouse -152 Lira- Yeni!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pi -- 6 Aralık 2020; 11:13:21 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• bununla oyun oynanır mı ?

• quote:

Orijinalden alıntı: MaDMaxiBo

bununla oyun oynanır mı ?

Oynanır ama pro olarak olmaz hocam. Gaming olanlara bakman lazım.

• MaDMaxiBo kullanıcısına yanıt

Daha çok ofis ve diğer işler için önerilir galiba.

Hayirr!

oynanır ama performans beklememek lazım
  • Gaming mouse isteyen arkadaşlar G102 Prodigy, ya da diğer adıyla G203 baksınlar. Fiyatları aynı ve bu fiyata alınabilecek en iyi mouse bu. Bir CS:GO oyuncusu olarak 3 yıldır kullanıyorum, bir kere bile mouse saçmalamadı ama artık ayakları eridi tabii

• quote:

Orijinalden alıntı: zipmaker

Su an için en uygun burada bulabildim hocam. Dediğim gibi yanmıyor ama ihtiyacı olan için iyi seçenek bence.

• Mouse olarak m220 var okulda kütüphanede kullanmak için sessiz rahat ama biraz küçük. Buna ek bir tane daha arıyorum logitech tercihen de ama çok kararsızım. Mediamark'da 250/50 maxipuan kampanyası var belki başka şeyler de ayarlayabilirsem öyle uyguna getirebilirim ama her gün de fiyatlar artıyor.

• Arkadaşlar 3-4 sene önce Amazon’dan almıştım. Çok kaliteli sağlam bir moıse halen aktif olarak kullanıyorum. Elimin altında yani şu an tavsiye ederim...

• quote:

Orijinalden alıntı: Pi

Oynanır ama pro olarak olmaz hocam. Gaming olanlara bakman lazım.

Alıntıları Göster

7-8 senedir Logitech km330 kullanıyorum, set içindeki Mouse Logitech M215 modeli sanırım. onunla oynuyorum. 200 lira civarına Kablosuz Oyuncu Fare bulamadım düzgün, çok tavsiye edilen!

M510 lazer, bendeki optik fareden daha iyi olabilir diye düşündüm. ama bakıyorum oyuncu fareleri hep optik. Logitech M510 Mouse -152 Lira- Yeni! 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MaDMaxiBo -- 29 Kasım 2020; 1:39:13 >

• CengizGurkan kullanıcısına yanıt

Maalesef sesli hocam bu.

• Yıllardır kullandığım mouse. Pil süresi çok uzun ve dayanıklı bir model. Yedek olarak aldım, çok teşekkürler.

• Pi kullanıcısına yanıt
    Hocam m510 sessiz diye biliyorum hatta dün akşam rastladım.
  • https://www.vatanbilgisayar.com/logitech-m590-multi-device-silent-wireless-mouse-ruby-.html

Alternatif olabilir, siyah rengini kullanıyorum 2 cihaza birden bağlanma özelliği var, sessiz ve ağır biraz. Ama güzel bence ağır ve premium hissiyatı veriyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: CengizGurkan

Hocam m510 sessiz diye biliyorum hatta dün akşam rastladım.

Dün baktım ben de. Sesli Logitech M510 Mouse -152 Lira- Yeni!  Yalniz gaz vermek gibi olmasın ama maus tok, rijit ve oturaklı. Ben burdayım diyor. Pahalı modellerde bile alamadım bu hissi. Değer gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pi -- 29 Kasım 2020; 12:18:14 >
  • metamorphoses M kullanıcısına yanıt

Güle güle kullanınLogitech M510 Mouse -152 Lira- Yeni! 

• Pi kullanıcısına yanıt

m590'mış hocam baktığım :)

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.