Şimdi Ara

LOGITECH Lightsync G203 Gaming Mouse 155 TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
0
Favori
5.605
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 3 ay
  • Cevaplayan Üyeler 22
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 2
  • Ortalama Mesaj Aralığı 3 saat 47 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Deve Katili (8 mesaj) personaQi (3 mesaj) elbetbirgun (2 mesaj) yattarali (2 mesaj) Whole Lotta Rosie (2 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (23 mesaj) Mobil (12 mesaj)
  • @
9 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Biten Sıcak Fırsatlar >> LOGITECH Lightsync G203 Gaming Mouse 155 TL
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    615 Mesaj
    Paylaşım için teşekkürler.

Konuyla alakasız olarak yine aynı yerde Rampage kb-r34 klavye var. Yanına alınır mı. Sadece Dota 2.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi elbetbirgun -- 16 Ocak 2021; 20:29:56 >
    |
    |
  • Yarbay
    3208 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: LE10

Sana kızdığım için ihtiyacım olmadigi halde aliyorum uyumsuz

Alıntıları Göster

Sipariş görüntüsünü atmazsanız yalancı olduğunuzu varsayacağım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Yarbay
    3208 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: pesci87

130a alamayan ömür boyu almasın o zaman?

Alıntıları Göster

Öyle bir şey demedim

|
    |
  • Yüzbaşı
    567 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

amazonda 165e g102 modeli vardı 9 günde gönderemediler iptal edip n11den 190a aldım mecburen nasip işte.

|
    |
  • Yüzbaşı
    728 Mesaj

bonus kart 150 üzerine 15tl bonus veriyor bonusflaş üzerinden katılırsanız. o şekilde aldım bir tane.

|
    |
  • Teğmen
    197 Mesaj
    Geçen hafta Teknosadan 189 a aldım. Fiyatına göre güzel bir mouse
    |
    |
  • Yarbay
    3461 Mesaj

rival 300den iimidir

|
    |
  • Er
    12 Mesaj

Şu "geçmişte xx fiyattaydı" demekten başka bir işi olmayanlardan forumca bıkılmış buna rağmen hala daha devam ediyorlar. Evet geçmişte o fiyattaydı fakat Türkiye'de yaşıyoruz, 1.5 ay öncesinin fiyatını tekrar görme ihtimalimiz çok düşük. Bu yüzden bir ürünü almak isteyen kişi güncel durumda en düşük fiyat ne ise o fiyattan satın almak zorunda kalıyor. Lütfen azalarak bitin.

• Binbaşı
    1283 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: AwJeezRick

Şu "geçmişte xx fiyattaydı" demekten başka bir işi olmayanlardan forumca bıkılmış buna rağmen hala daha devam ediyorlar. Evet geçmişte o fiyattaydı fakat Türkiye'de yaşıyoruz, 1.5 ay öncesinin fiyatını tekrar görme ihtimalimiz çok düşük. Bu yüzden bir ürünü almak isteyen kişi güncel durumda en düşük fiyat ne ise o fiyattan satın almak zorunda kalıyor. Lütfen azalarak bitin.

Bilinçlenmek iyidir her fiyatı kabullenmek zorunda kalırsak bu fiyatları da ararız.

|
    |
  • Binbaşı
    1295 Mesaj
    Amazon indiriminden 140 TL'ye almıştım çok memnunum.
  • Teğmen
    117 Mesaj

Hocam boyutu nasıl bana çok küçük mouse lazım şuan a4techin kablosuz mousunu 5 yıldır kullanıyorum ne kadar mouse aldıysam hepsi elime büyük geldi yada bu küçük mouse alıştığım için büyük mouse geçince iyi aim alamıyorum

|
    |
    Whole Lotta Rosie kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1295 Mesaj

Boyut çok göreceli ancak küçük bir mouse değil onu söyleyebilirim. Yassı ve geniş bir ergonomisi var, görseldeki claw grip ve fingertip için uygun. Palm grip içinse fazla yassı geldi bana.
    |
    |
    salvery kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Onbaşı
    20 Mesaj
    Mouse geldi benim fakat sağ tuş çok hafif. Parmağım üzerindeyken durduk yere basıyor sağ tıklıyorum istemeden. Alışmak zor olacak. G102 kullanmıştım onda böyle değildi. Sağ tuşun altına ufak bir kağıt parçası sıkıştırdım yanlış tıklamamak için işe yaradı
    |
    |
  • Yüzbaşı
    615 Mesaj
    Konu sahibine teşekkürler. Mouse elime ulaştı çok beğendim yanına Philips SPK8404 klavye almıştım o da geldi. Garibime giden ürün bulunduğum ilde (Denizli) var gözüküyordu ama sipariş benim şehrimden değil Kocaeli'nden geldi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi elbetbirgun -- 21 Ocak 2021; 20:41:9 >
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Instagram takipçi satın al
Radyo Dinle
Pubg mobile uc
Ko Cuce
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,719
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.