Şimdi Ara

Logitech k380 Bluetooth klavye incelemesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.406
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar pek keşfedilmeyen ürünle karşınızdayım. Bu klavyeyi iPad'im için hepsiburadan 98₺ ye aldım. iPad Pro 9.7 kullanıyorum. Kendi klavyesi de kılıflı 650₺. Sadece yatay olarak kullanılabiliyor. Ben de o kadar paraya sadece bir klavye için değmez dedim daha ucuz arayışlara girdim. İlk başta iPad'in kendi klavyesini almayı bile düşünüyordum. Sonra çoook araştırdım bu ürüne rastladım. Biraz araştırdım nasıl ürün diye çoook beğendim aldım. Özellikle uzun yazı yazarken çok işime yarıyor.

Genel görünüm

Klavye Bluetooth ile bağlanıyor. 3 farklı cihaza bağlanabiliyor. Mesela iPad' ile yazı yazarken iPhone a bildirim gelince atadığınız numaraya örneğin iPad e 1 numarayı iPhone a 2 numarayı atadınız. iPad a bağlıyken iPhone için 2 numaraya 3 saniye basılı tutarak geçebiliyorsunuz. Ama tabii cihazların Bluetooth u bunun için daha önceden açık olması lazım.

Klavyenin genel görünümü

Bağlantı yapan Bluetooth tuşları

Cihazın açma kapama tuşu. Uzun süre kullananılmadığı zaman otomatık olarak uyku moduna geçiyor. Ancak tamamen kapatmak için ise açma kapama tuşu koymuşlar.

Cihazın arka kısmı

Pil yuva kısmı. 2 adet pil var. Logitech 2 yıla kadar dayandığını söylüyor.

Cihazın iyi yönleri.
    + Hafif şık malzeme kalitesinin iyi olması
    + 2 yıla kadar dayanan pil ömrü
    + Klavyeden daha kapsamlı bir cihaz olması. Örneğin ana ekrana dönme yeni sekme açma sekme kapatma müzik sesini kısıp açma müzik durdurup müzik açma sesi kapatma geri sayfaya dönmesi. İleri geri tuşlarının olması. Uygun fiyata laptop klavyesi gibi olmuş
    + Türkçe karakterleri desteklemesi ş,ü,ğ gibi. En önemlisi benim için buydu.
    + 3 cihaza bağlanabilme
    + Uygun fiyat 100₺ nin altına internetten bulunabiliyor

Cihazın kötü yönleri
    Hiç yok

100₺ den daha düşük fiyata bütün beklentileri fazlasıyla karşılıyor. 650₺ ye hiç iPad' klavyesi almaya gerek yok. Soruları olan olursa seve seve cevaplarım saygılar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-28FAB8B9B -- 6 Ağustos 2017; 1:37:45 >

• Güzel inceleme olmuş, tabletimi satmasam kesin alırdım..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • SaB0 kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim.

• Ben de Logitech in Klavyeli kılıfını kullanıyorum air 2 cihazımda. 1 yılı geçti. Air 1 ler için olan modeli almıştım. Sonuçta hepsi 9.7 diye daha uyguna gelmişti. 70 liraya falan. Ama bu cihazın üç cihaza bağlanabilme özellği hoşuma gitti. Güle güle kullanın.

• quote:

Orijinalden alıntı: slmsoyle

Ben de Logitech in Klavyeli kılıfını kullanıyorum air 2 cihazımda. 1 yılı geçti. Air 1 ler için olan modeli almıştım. Sonuçta hepsi 9.7 diye daha uyguna gelmişti. 70 liraya falan. Ama bu cihazın üç cihaza bağlanabilme özellği hoşuma gitti. Güle güle kullanın.

Teşekkür ederim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaslar, android tabletimle galaxy 10.1 eşlesmiyor bir turlu. Kodu yaziyorum klavyeye, yanlis diyor.baglanmiyor. hicbir cozumunu bulamadim, logitechte bile. Yapabilen varmi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vatan bilgisayarda yorumlarda ve fotoğraflar burada olan bazı harfler yokmuş gibi gösterilmiş Görmesem bu konuyu yanılıyorduk.

Teşekkür.
  • Hocam malum iPad de Magic Mouse kullanamıyoruz o kısmı nasıl yapıyorsunuz,office uygulamaları ile çalışırken bu klavye tüm ihtiyacı karşılıyor mu yada diğer uygulamalarda ?

• Merhabalar,

Bu klavyeyi sabitleyebileceğimiz bir kılıf var mıdır acaba tablet ile birlikte?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.