Şimdi Ara

Logitech G700 Oyuncu Mouse

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
684
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum üzerinden satılmıştır.
    1
    1 Logitech G700 Oyuncu Mouse
    Model Adı => Logitech G700 Oyuncu Mouse

Güncel durumu => Sorunsuz çalışıyor

Garanti durumu => Garantisi bitti

Satış Fiyatı => 160 TL

İhtiyacım olmadığı ve kullanmadığım için satıyorum. Sorunsuz çalışmaktadır. Garantisi kutusu bulunmamaktadır. Sıfırı 500 TL civarındadır.

Oyuncu mousu' udur, özellikle Multiplayer oyuncuları için programlanabilir 13 yön tuşu bulunmaktadır. Kendi programını internet web sayfasından indirebilirsiniz.

Ürünün bağlantı şekli: Logitech' in kendi minik usb (nano alıcısı) ile kablosuz kullanabilirsiniz. Dilerseniz micro usb kablo ile de kablolu kullanabilirsiniz.

Teknik özellikler

Model Logitech G700
    Interface Wireless (2.4GHz) ~30ft.
    Wired (micro-USB)
    Sensor Avago ADNS 9808
    Laser Resolution 200-5200DPI
    Profile Support 5 Profiles through software
    Buttons 13 total buttons
    Power USB or battery (1xAA)
    Features Hydrophobic rubberized grip
    Hyper-scroll wheel

Ürün sorunsuzdur. TAKAS ile hiçbir şekilde İLGİLENMİYORUM. Kargo ALICI ödemeli şekilde Havale/EFT sonrası uygun fiyata ertesi gün gönderilir. Kozyatağı elden teslim alabilirsiniz.
    Saygılarımla.

Sistem Notu : Bu ilan ikinci el kuralları dahilinde yoruma açıktır.
    Fiyat : 1 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : İstanbul,Kadıköy Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : MNG Kargo İlan Durum : Satışa Açık

• Fiyat öyle bir fiyat ki, hani insanın Polyana olması gerekiyor arkadaşın koyduğu bu fiyattın art niyetli olmadığına kanaat getirmesi için. Bende de hem 700 hem 700s var harbi bu fiyata satılacak ürünler değil. Dolar yükseldi diye ardiyedeki malları millete faiş fiyata satışa koyma istekleri de haliyle çoğalıyor.
  • Fiyat öyle bir fiyat ki, hani insanın Polyana olması gerekiyor arkadaşın koyduğu bu fiyattın art niyetli olmadığına kanaat getirmesi için. Bende de hem 700 hem 700s var harbi bu fiyata satılacak ürünler değil. Dolar yükseldi diye ardiyedeki malları millete faiş fiyata satışa koyma istekleri de haliyle çoğalıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: huzeyfe

Fiyat öyle bir fiyat ki, hani insanın Polyana olması gerekiyor arkadaşın koyduğu bu fiyattın art niyetli olmadığına kanaat getirmesi için. Bende de hem 700 hem 700s var harbi bu fiyata satılacak ürünler değil. Dolar yükseldi diye ardiyedeki malları millete faiş fiyata satışa koyma istekleri de haliyle çoğalıyor.
    Açıkçası iç pazarı sınavlarım nedeniyle dikkatlice kontrol ederek yazmadım fiyatı, neticede satış bu. Tabi ki adil bir şekilde yapacağız satışlarımızı. Bugüne kadar da hiç bir kimseyle bu durumlardan dolayı sıkıntı yaşatmadım. Bunun sizin tavrınızdan dolayı değil,insan olmamdan ve yanlışlarımı düzeltebilen kişiliğimden dolayı yapıyorum. Elimden geldiğince de çoğu kişiye yardımcı oldum. Bugünden sonra da olacağım. Bilgilendirmeniz için teşekkür ederim. Saygılarımla.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yux[H]ell!cA -- 21 Kasım 2018; 22:13:2 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.