Şimdi Ara

LOGITECH G27 ALMAYA DEĞER Mİ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
1.024
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaslar gt5 icin g27 almayı dusunuyorum fakat çok kararsizim. Fiyat yuzunden degil. Herkes logitech gt cok iyi diyordu bir yerde test ettim hic begenmedim onu. Bnce malzeme olarak kaliteli olabilir ama yazilim olarak cok kotu geldi. Logitech g27 hicbiuerde test etme sansim olmadi. Simdi alsamda oda logitech gt gibi kotu cikarsa diye dusunuyorum herkes iyi diyor ama... Logitech gt yede iyi iyi diyorlardi bak noldu simdi :) o yuzden hem gt yi hemde g27 yi kullanan birisi bana yardimci olabilirmi???

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Aynı konudan var zaten orayı oku

• quote:

Orijinalden alıntı: kcelil42

Aynı konudan var zaten orayı oku

Ben hem gt yi hemde g27 yi kullanan varsa arasındaki farklılıkları yazmasını rica etmiştim. Bu şekilde araştırdım bulamadım. O yüzden konu açtım. Madem heryerde var diyosun bi link atta okuyalım. Herhalde konu açmadan önce araştırmayı biliyoruz....

• Granturismo forumuna yani konu açtığın yerin birka başlık aşağısına baksan görürdun

https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=45136327

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kralexx42 -- 25 Mayıs 2012; 23:45:42 >
  • Logitech G27 almaya vallaha billaha inanın gerçekten de çok fazla ve tatmin edici bir şekilde değer
  • Ben aldım Süper alet gt evt biraz kötü bn de g27 alırken biraz teredüt etim ama aldıktan sonra çok beğendim bn ce hiç opahalı ademe al
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.