Şimdi Ara

LOGİTECH formula vibration feedback direksiyonunu kullanan var mı?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
61
Cevap
0
Favori
10.602
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • slm beyler LOGİTECH formula vibration feedback almaya karar verdim aranızda kullanan var mı varsa 1-2 sorum olacak.
    1-direksiyonda mesela 15 derece çevirince araba 15 derce mi dönüo ya ni yaklaşık olarak (yani az çevirince tamamaen dönmüyor değil mi?)
    2 gaz pedalının yere açısı fazla mı yani sizce yeterli mi az olma durumu kötü olur

acil yanıtlarsanız sevinirim...

LOGİTECH formula vibration feedback direksiyonunu kullanan var mı?

• Bende almayı düşünüyorum kullananlar bilgi verirlerse sevinirim
  • yazdığım mesaj silinmiş nedense
    neyse

ben kullanıyorum gayet memnunum, açı konusunda hassaslık derecesini oyunlardan steering sensivity ile ayarlayabiliyosun oyunlarda sorun çekmedim yani az döndürünce az dönüyor gayet yeterli, titreşim gücüde iyi . gaz pedal açısıda tatmin edici , yarış oyunlarıyla aran iyiyse kullanabilirsin, yalnız debriyaj ve vites takımı yok bunun için momo ya da g25 düşünebilirsin. Fakat Momo 200 civarı g25 ise 500 civarı. formula ise 70 ytl ye bulabilirsin fiyatına göre tatmin edici bir ürün ben kullanıyorum tavsiye ederim

edit: 2 konu açılmış

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi venomtrk -- 5 Kasım 2007; 23:12:10 >
  • MOMO'lar Sanalmarketimde şu anda peşinfiyatına taksitle 160 YTL'dir bilginize arkadaşlar...

http://www.sanalmarketim.com/urun/LOGI.GAME.SW.03/?liste&ref=%2Csxmi%3A80%2Csxbia%3A148&sxsiti=&liste_tipi_yaz=&sxpg=2
  • daha kaliteli bişi olsun diyorsanız Momo güzel ama ben o kadar para vermicem diyorsanızda formula güzel

solidrock sağol
  • Ben iki-üç hafta önce 165 YTL'ye aldım, sorunsuz hemen yolluyorlar. Para sıkıntısı varsa peşin fiyatına taksitle olması da ayrı bir güzellik. Ama işte paraya bakar iş... Düşünenlere öneririm, ben aldım ve gayet zevkli bir olay. Kullanmayan ve daha önce denemeyen arkadaşlara kelimelerle anlatmak zor olayı acaip zevkli ve gerçekçi oluyor. Özellikle Simbin'in oyunlarında...
  • kardeş bence direksiyon alcaksan kesinlikle bu aleti alma bi defa adam gibi monte olmuyo 2 vibration bence direksiyon alcaksan kesinlikle force feed back özellği olsun ben şu anda logitech formula force ex kulanıyorum gayet güzel tavsiye de ederim
  • birde internet üzerinden alacaksan sahibinden com çok iyi şu anda piyasada olmayan direksiyonlar satılıyor hatta bazıları hiç kullanılmamış eğer formula force alırsan oynıyacağın oyun most wanted olsun çok uyumlular yani sanki birbirleri için yapılmışlar
  • quote:

Orjinalden alıntı: ensar aktürk

kardeş bence direksiyon alcaksan kesinlikle bu aleti alma bi defa adam gibi monte olmuyo 2 vibration bence direksiyon alcaksan kesinlikle force feed back özellği olsun ben şu anda logitech formula force ex kulanıyorum gayet güzel tavsiye de ederim

oda pahalı sayılır bide force feedback yoq mu bu direksiyon da?yani öle yazıo üründe
    birde direksiyonun arkasında buton flan var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi janyazgan -- 6 Kasım 2007; 14:49:56 >
  • bunun fiyatı kaç
  • ben bunu 100 kağıda aldım formula force un adından anlıyabileceğin gibi vitesi direksiyon arkasında şiddetle önerilir
    http://www.bimeks.com.tr/product.jsp?productId=6758 bu siteden diğer özelliklerre bakabilirsin
  • ama kesinlikle bu aleti alma ama yoq illaki bunu istiyom diyosan sen bilirsin
  • simdi gördüm direksiyon vatan computer de %25 indirim almıs ve ne yazıkki alamıyorum servisten cevap bekliyorum pff
  • media markt a git orda da uygun fiyata bulabilirsin
  • evet ne almaya karar veriyosun eğer param var diyosan momo da alabilirsin
  • şu anda piyasada var mı bilmiyom ama driving force pro da iyidir casper comda gördüydüm fkt biraz tuzlu olabilir
  • pardon yanlış site verdim casperstor .net
  • ya ben eski direksiyonumu arıza nedeniyle vatan computer a verdim onun parasını alıp alıcam yaklaşık40-50 lira alıcam momom olamaz hem pahalı hemde direksiyonu çeviriyorsun öle kalıo ya force ex ya da formula alıcam ama formula daha yakın
  • beyler ya force ex ya da formula vibration alıcam 2sininde özelliklerini söleyip karşılaştırır mısınız?mesela ikisininde vites değiştirme yerleri arkadan değil mi?eksik yönlerinide yazarsanız sevininrim force ex almak isterim fakat çok pahalı geliyor 2 dün sonra sıkılırsam paradan olmıyım
  • bends logitech mono racing wheel VAR be 10numara alex bence para sikintin yoksa com tavsiye ederim
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.