Şimdi Ara

LOGITECH - DRIVING FORCE GT fiyatı artmış

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
435
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • LOGITECH - DRIVING FORCE GT setini araştırırken forumda gördüğüm yorumlarda setin 100-200 TL arası olduğu yazıyordu (konu iki senelik). Şimdi seti satın almaya kalksam en ucuzu hepsiburada da 285 TL, o da kampanyada olduğu için. Şimdi geç kaldığım için kazıklanmak istemiyorum. Bu seti ilk fiyatından nerede bulabilirim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aygun61 -- 30 Ağustos 2012; 7:25:13 >

• quote:

Orijinalden alıntı: aygun61

LOGITECH - DRIVING FORCE GT setini araştırırken forumda gördüğüm yorumlarda setin 100-200 TL arası olduğu yazıyordu (konu iki senelik). Şimdi seti satın almaya kalksam en ucuzu hepsiburada da 285 TL, o da kampanyada olduğu için. Şimdi geç kaldığım için kazıklanmak istemiyorum. Bu seti ilk fiyatından nerede bulabilirim?

2 sene önce 150-160 liraya almıştık fakat şu an sıfırı 300 lira civarı, ilk fiyatından bulamazsın sanırım..
  • quote:

Orijinalden alıntı: mefluc

quote:

Orijinalden alıntı: aygun61

LOGITECH - DRIVING FORCE GT setini araştırırken forumda gördüğüm yorumlarda setin 100-200 TL arası olduğu yazıyordu (konu iki senelik). Şimdi seti satın almaya kalksam en ucuzu hepsiburada da 285 TL, o da kampanyada olduğu için. Şimdi geç kaldığım için kazıklanmak istemiyorum. Bu seti ilk fiyatından nerede bulabilirim?

2 sene önce 150-160 liraya almıştık fakat şu an sıfırı 300 lira civarı, ilk fiyatından bulamazsın sanırım..

Acaba fiyatının artmasının nedeni ne olabilir?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.