Şimdi Ara

<< Logitech'Cordless MX3200LASER' >>Fw15 ÇIKTI!! (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.455
Cevap
2
Favori
108.427
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: kanoute

Enter tuşunu merak ediyorum türkçe klavyedeki.
    ingilizce klavye fotoğraflarda gördüğümdeki enter tuşu aynı shift tuşu gibi..
    ben büyük enter tuşuna alışığım.dikey olarak 2 tuş yer kaplayan yani. umarım türkçe klavyelerdeki öyledir.

mx3200 de enter tuşu büyük.
  • güzel :) sanırım 4 4lük bir set bu
  • emeğinize teşekkürler...
  • bu ilk çıktığında ufaktı sonra büyütüldü hatta ilk kullandığım modelde sol shift yanında boş bir tuşda vardı.. daha sonra onuda değiştirdiler şuanki klavyemde o boş tuş dolu
    quote:

Orjinalden alıntı: trimaxsahinabi

quote:

Orjinalden alıntı: kanoute

Enter tuşunu merak ediyorum türkçe klavyedeki.
    ingilizce klavye fotoğraflarda gördüğümdeki enter tuşu aynı shift tuşu gibi..
    ben büyük enter tuşuna alışığım.dikey olarak 2 tuş yer kaplayan yani. umarım türkçe klavyelerdeki öyledir.

mx3200 de enter tuşu büyük.
  • Mx3200 de slider'ı kapatma...

Türk forumlarında bu klavye setine ait en çok sorulan sorunun çözümü :

Fn tuşu ile beraber slider yanındaki uygulama kapatma yani x tuşuna basınca sliderınız deaktif olacaktır...
    Tekrar kullanmak içinse yapmanız gereken tek şey yine Fn ile x in altındaki 2 pencere resimli uygulama seçme düğmesine bamanız

bu iki işlem sırasındada onay sesi alacaksınız kolay gelsin..
  • quote:

Orjinalden alıntı: Technics

Mx3200 de slider'ı kapatma...

Türk forumlarında bu klavye setine ait en çok sorulan sorunun çözümü :

Fn tuşu ile beraber slider yanındaki uygulama kapatma yani x tuşuna basınca sliderınız deaktif olacaktır...
    Tekrar kullanmak içinse yapmanız gereken tek şey yine Fn ile x in altındaki 2 pencere resimli uygulama seçme düğmesine bamanız

bu iki işlem sırasındada onay sesi alacaksınız kolay gelsin..

bilgi için sağol.
  • Klavyenin Multimedya Kısayollarını Winamp ile kullanmak

Winamp açıp aşağıdaki yönergeleri takip edelim.
    Options->Preferences...
    Global Hotkeys sekmesindeki kutuya tik koyalım
    optionsı kapatalım
    bukadar...
    Kolay Gelsin
  • Banada hayırlı olsun arkadaşlar bugün sipariş verdim. heyecanla gelmesini bekliyorum. Hatta bu satırları yazarken artık ne kadar sıkıldığımı tekrar anlıyorum bu kablosuz microsoft klavyeden
  • Hayırlısı olsun güle güle kullan bendede var gerçekten çok memnunum zaten tipine aşığım aletin yok böyle bir klavye mouse
  • vaybe 2 ay bitti sanırm haala üzerine alet tanımam..
    güle güle kullan sinan

Bu arada az sonra Setinizin Yeni Firmware update i geliyor...Müjdesi de, sizinle yine burada paylaşması da benden..
  • Logitech MX3200
    Fırmware Update Receiver Version 12

http://www.logitech.com/index.cfm/433/140&cl=us,en?softwareid=658&osid=

download öncesi işletim sisteminizi belirlemeyi unutmayın sakın..
  • Sağolasın Technicsim sen olmasan unutucam firmware updateleri hakkaten.Bu arada benimki 2 ayıda geçti hala tık yok çok memnunum bi işte üzerini çizdim bi ara elimden kaydı.Asetatlı kalemle boyadım çizilen yeri gözüme batmıyor artık.Ama yinede çok canım sıkıldı
  • Çok şekil duruyorda oyun için ne kdr gzl olur kablosuz mrk ediyorum.Ama vista için gzl olmuş
  • görünmüyosa sorun yok..
    buarada yeni fw12 de gördüğüm kadarıyla menzili dahada gelişmiş setin..

quote:

Orjinalden alıntı: Merzah

Sağolasın Technicsim sen olmasan unutucam firmware updateleri hakkaten.Bu arada benimki 2 ayıda geçti hala tık yok çok memnunum bi işte üzerini çizdim bi ara elimden kaydı.Asetatlı kalemle boyadım çizilen yeri gözüme batmıyor artık.Ama yinede çok canım sıkıldı
  • oyun içinde ideal güvenle alabilirsin

quote:

Orjinalden alıntı: ALLEIN

Çok şekil duruyorda oyun için ne kdr gzl olur kablosuz mrk ediyorum.Ama vista için gzl olmuş
  • quote:

Orjinalden alıntı: Technics

görünmüyosa sorun yok..
    buarada yeni fw12 de gördüğüm kadarıyla menzili dahada gelişmiş setin..

quote:

Orjinalden alıntı: Merzah

Sağolasın Technicsim sen olmasan unutucam firmware updateleri hakkaten.Bu arada benimki 2 ayıda geçti hala tık yok çok memnunum bi işte üzerini çizdim bi ara elimden kaydı.Asetatlı kalemle boyadım çizilen yeri gözüme batmıyor artık.Ama yinede çok canım sıkıldı

nasıl bir gelişme gördün menzil konusunda bende logitech beyaz set kullanıyorum kablosuz klavye 6-7 metre rahat çekiyor daha uzaktan deneyemedim,ama fare dediğiniz gibi 2-3 metre civarı

• beyaz dediğin hangi set alperen..
    Mouse'u daha önceden kullanamadığım bir alandan çok rahat kullanabiliyorum artık..

quote:

Orjinalden alıntı: alperen_69

nasıl bir gelişme gördün menzil konusunda bende logitech beyaz set kullanıyorum kablosuz klavye 6-7 metre rahat çekiyor daha uzaktan deneyemedim,ama fare dediğiniz gibi 2-3 metre civarı
  • Bu sette klavye TR mi? Mouse un kayganlığı nasıl? Elleri terletiyor mu? Mouse ta kaç tuş var,tuşların hepsi de programlanabiliyor mu?
    En ucuz nereden alabiliriz?
    Teşekkür ederim.
  • quote:

Orjinalden alıntı: bayugur

Bu sette klavye TR mi? Mouse un kayganlığı nasıl? Elleri terletiyor mu? Mouse ta kaç tuş var,tuşların hepsi de programlanabiliyor mu?
    En ucuz nereden alabiliriz?
    Teşekkür ederim.

Yaklaşık 1 haftadır kullanıyorum.

Klavye tr diziliminde.Tuşlara basış hissi inanılmaz güzel.Uzun yıllardır kullandığım ve çok sevdiğim ve çok da sessiz olduğunu düşündüğüm eski microsoft klavyem bunun yanında çok gürültülü ve kaba kaldı.Özellikle yön tuşlarına ve numerik keypaddeki tuşlara basmak daha da keyifli.Klavyedeki bütün kısayol tuşları ve tuşları programlanabiliyor.Sevmediğim bir yanı f tuşlarının ikinci fonksiyonunu kullanmak için "fn" tuşu ile aynı anda basmak gerekiyor.Microsofttaki flock a benzer bir sistem olsa daha kullanışlı ve basit olurdu.Lcd ekran güzel ama aydınlatması olmadığı için gece hiç işlevi kalmıyor.g15 deki gibi panelde led olsaydı süper olurdu. f tuşları küçük multimedya tuşları daha da küçük ama alışılıyor.

Mouse çok iyi zaten seti daha çok mouse için aldım.Pad kullanmamama rağmen kayganlık oldukça iyi. 8 adet tuşu var ve hepsi programlanabiliyor.( tabi sol ve sağ klik hariç.) Hatta ben tekerleğin sola ve sağa yatmasına da ayrı fonksiyonlar atadım bu şekilde 10 farklı işlev oluyor. Şu an en çok kullandığım kopyala,yapıştır, geri dönüşüme atmadan sil,özellikler,kapat gibi fonksiyonların hepsi mouse üzerinde klavyeyi hiç kullanmadığım bile oluyor.Ele oturuşu ve kullanımı rahat.

Klavyeyi odanın heryerinde rahatlıkla kullanabilirken mouse 2-2,5 metreden sonra işlevini kaybediyordu.Son firmware den sonra mouse odanın bir başından öteki başına (4 metre ) hiç takılmadan rahatlıkla çalışabiliyor.

Tek canımı sıkan nokta mouse bir türlü "masaüstünü göster " komutunu atayamadım . Esasında en çok kullandığım ve en çok ihtiyacım olan şey o. O da mouse üzerinde olsa hayatımı çok kolaylaştıracak. Kısayolu Windows tuşu + d olduğu için olmuyor.Bir şekilde bunu yapabilen ya da bunun için başka bir komut bilen biri varsa ve yardımcı olabilirse çok memnun olurum.

• Kesinlikle Logitechin çıkardığı en şık en sağlam en kaliteli set her yanından asalet akıyor be !
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.