Şimdi Ara

Lo@ding yaklaş bi hele :))

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
252
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • lem ne kadar kız varsa asıldın beya.bende sana asılacam

heç işim olmaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi as_T61 -- 28 Şubat 2006; 17:45:58 >

• çizerimm

• (kesin beni erkek sandın)

• Lo@ding sana bişe sorayımda onu söle bu imzamdaki yazının puntosunun(boyutunu) nasıl küçültebilirim bılıyomusun acaba?
  • Ben cevap veriim yazının başına bunu size=1 sonunada /size koycan ama paranteze al sen onları şu köşeli olandan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi metborn -- 28 Şubat 2006; 17:09:29 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: metborn

Ben cevap veriim yazının başına bunu size=1 sonunada /size koycan ama paranteze al sen onları şu köşeli olandan

çok teşekkür ederim.şiirin bır kaç satırını sılmıştım şimdi tekrardan yazabılırım.saol
  • quote:

Orjinalden alıntı: as_T61

quote:

Ben cevap veriim yazının başına bunu size=1 sonunada /size koycan ama paranteze al sen onları şu köşeli olandan

çok teşekkür ederim.şiirin bır kaç satırını sılmıştım şimdi tekrardan yazabılırım.saol

Reca ederim
    />

• quote:

asılma læm kızlara
  • quote:

Orjinalden alıntı: Lo@ding

quote:

asılma læm kızlara

Diyene bak hele ben mi evlenme teklifi topici açıyorom 3 kıza

• quote:

Orjinalden alıntı: DesertRose

bu kadar çok sigara içme
  • İçerim
  • şu başlığıda değiştiriver bi zahmet.... nickiminn sonuna "g" koy
  • Sana asılan düzeltsin onu
  • ya Lo@ding özür dilerım yanlış yazmışımda nasıl düzeltecemı anlatsana bana bı.acemıyım burda yaf
    yenı yenı öğrenıyom
  • quote:

ya Lo@ding özür dilerım yanlış yazmışımda nasıl düzeltecemı anlatsana bana bı.acemıyım burda yaf
    yenı yenı öğrenıyom

oohoooo sanada selam verdik borçlu çıktık

Değiştir,Alıntı,PAdres,Blok felan yazıyo ordan Değişitire bas değiştir...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Loading -- 28 Şubat 2006; 17:46:05 >

• Ben cevap veriim İlk mesajında Değiştir diye bir yer var sağ üstte onu tıkla çıkan sayfada başlığın yazılı olduğu yerde gerekli değişikliği yapabilirsin
  • quote:

Ben cevap veriim İlk mesajında Değiştir diye bir yer var sağ üstte onu tıkla çıkan sayfada başlığın yazılı olduğu yerde gerekli değişikliği yapabilirsin

teşekkür ederim. bu arada yıp ayıp DesertRose

yaf ne yapayım hem ödev yapıyom hemde sitede dolanıyom yarına 2 tane konunun ünite planının hazırlamaya çalışıyom. Lo@ding isteğin oldu sanırım

• quote:

quote:

Ben cevap veriim İlk mesajında Değiştir diye bir yer var sağ üstte onu tıkla çıkan sayfada başlığın yazılı olduğu yerde gerekli değişikliği yapabilirsin

teşekkür ederim. bu arada yıp ayıp DesertRose

yaf ne yapayım hem ödev yapıyom hemde sitede dolanıyom yarına 2 tane konunun ünite planının hazırlamaya çalışıyom. Lo@ding isteğin oldu sanırım

Ne ayıp?

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.