Şimdi Ara

Liverpool FC Taraftar Ocakları | YNWA (113. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
9 Misafir - 9 Masaüstü
5 sn
32.893
Cevap
75
Favori
1.049.121
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
26 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 111112113114115
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Süpersiniz be sanki hiç sakatlanmamış gibi...

Liverpool FC Taraftar Ocakları | YNWA
  • Suarez geçen sezon 23 gol atmıştı , bu sezon şimdiden 22'yi buldu
  • SUAREZ!!!!!! 4-2!!
  • Koçum Mignolet!

Edit: Sözümü geri alıyorum Mignolet.

3-4 oldu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jurgen Klopp -- 12 Ocak 2014; 19:54:46 >
  • Mignolet iyi çıkardı
  • Abi Crouch, Guti'ye ne kadar benziyor la
  • of of of of of bu maç böyle biter
  • STURRIDGE IS BACKKKK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

3-5 OLDU!!!!!!!!
  • Stoke City; korner olmadığına pişman oldu; Suarez'in pası, Sturridge'in gol vuruşundan önceki hareketler mükemmel; Liverpool maçın tekrar dönmesine izin vermedi.Skor bozulmasın artık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DnaSua -- 12 Ocak 2014; 20:02:38 >
  • Ulan Suarez arkada Sturridge bomboş. Bi görsen 6 olacak.
  • Gerrard ne vurdu be
  • Fena maçtı, ah şu bizim orta saha biraz daha iyi olsa her şey çok daha iyi olacak. Mignolet'e de nazar değdi sanırım, son 3-4 maçtır çok basit hatalar yapıyor. Galibiyet çok önemliydi iddiamızı sürdürmek adına.
  • Tebrikler çocuklar! Stoke'u sahasında 3-5 yendik! Goller : Shawcross (KK) , Suarez (2) , Gerrard , Sturridge

Gecenin tablosu ;

Liverpool FC Taraftar Ocakları | YNWA
  • Coutinho'dan sonra Sturridge ilaç gibi geldi.

Bu maç için söylenebilecek en önemli şey Sturridge'in 1gol 1asistle dönüşü.Onun dışında Gerrard da varlığını hissettiriyor.

*Bana kalırsa Coutinho kiralanmalı yerine iyi bir orta saha alınmalı.Alberto da kiralanmalı şans bulamıyor çünkü.Flanagan'ı da özledim Cissokho bugün kötüydü.
    Eğer orta saha almayacaksak Suarez'i forvet arkası oynatabiliriz bence,çünkü bu maç Coutinho yerine kaliteli bir orta saha olmadığı halde onun sayesinde pozisyonlara girdik.
    Henderson/Sturridge/Sterling
    Suarez
    Gerrard Lucas

bence olur.

ek olarak Sterling bugün anlayamadığım bi şekilde kötüydü halbuki devre arasına girmeden önce iyiydi.
  • Ben aksine Sterling'in iyi oynadığını düşünüyorum, fizik dezavantajına rağmen ikili mücadelelerde yıkılmadı, rakip defansı zorladı.
  • Umarım artık sakatlık yaşamayız, Suarez & Sturridge yardıracak gibi duruyor. Arsenal maçına kadar Aston Villa ve Everton'ı konuk edeceğiz, West Bromwich'e konuk olacağız. Burada kayıp yaşamazsak, evimizde Arsenal'i de o moralle tokatlayıp üstteki yerimizi sağlamlaştırırız umarım.
  • Maçı izleyemedim Galatasaray maçından dolayı. Güzel bir maç olmuş. Stoke deplasmanları bizim için çok zordu. Bildiğim kadarıyla uzun zamandır da yenememiştik deplasmanda. Ancak böyle bir maçla alabilirdik güzel olmuş.

Bu arada Return of The King

• quote:

Orijinalden alıntı: Luis Suarez

Maçı izleyemedim Galatasaray maçından dolayı. Güzel bir maç olmuş. Stoke deplasmanları bizim için çok zordu. Bildiğim kadarıyla uzun zamandır da yenememiştik deplasmanda. Ancak böyle bir maçla alabilirdik güzel olmuş.

Bu arada Return of The King

/>

Ligde ilk defaymış bu galibiyet :D

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Sırıtma pis pis
  • quote:

Orijinalden alıntı: Luis Suarez

Sırıtma pis pis

Ada bakmayın hocam atletico zamanından kalma sevgiden dolayı yoksa liverpolluyuz :D

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 111112113114115
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.