Şimdi Ara

Liverpool FC Taraftar Ocakları | YNWA (1057. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir (1 Mobil) - 5 Masaüstü1 Mobil
5 sn
32.893
Cevap
75
Favori
1.049.128
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
26 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10551056105710581059
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kaleci, stoper, libero. Şart oğlu şart bu takıma. Bu kadar da kör olmamak lazım. Bi hafta Karius'dan, bi hafta Mignolet yüzünden yanıyoruz.
  • Bir maçta olması gereken her şey var maçta.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yenilen gole bakar mısın? Bu kadar zayıp bir şuttan bile gol yedik. Defans, kale hepsi farklı alemde.. Bravo vallahi.

• swansea maçının kopyası oluyor. 3. golü de attı adamlar, VAR övecekler skor 3-1 olmadı diyeceklerdi de 3-1 oldu. Yenilen gol de gol olsa üzülmeyeceğim. Downfall'daki Hitler gibi olmuştur Klopp şu anda. Firmino/Mane/Salah/VVD hariç hepiniz dışarı.
    İlk yarı Lovren-Klavan ikilisine hakaret ediyorduk, onlardan da özür diliyorum. Vallahi bu Matip denen şey varken bu ikisini sırtımda taşırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DryWeather -- 27 Ocak 2018; 23:37:47 >
  • Liverpool bir işin sonunda kupa varsa sonuç hep aynı ( 4 yıldır böyle) sanki halı saha maçı defansın umrumda değil maç

• Lallana yeni bir transfer gibi olacak. Ings/Sturridge zaten yeni transferlerimiz.
    Kadromuz kaliteli.
    Coutinho'nun gidişi takımı etkilemez.
    Klopp musun yoksa batık Anadolu klübüne sezon içinde gelen 5. hoca mısın belli değil. Utanmadan şu dönemi transfersiz kapattık. Klopp bitmiştir gözümde artık çok net. Hatalardan 0 ders alıyorsan boş adamsın. Takımın net harcaması alt lig takımlarıyla yarışır durumda çekinme transfer iste. Conte'ye bakıyorum vallahi bizde olsa adam katil olurmuş, bir de Klopp nasıl davranıyor inanılmaz. İnşallah ilk 4 de olmaz. Seneye de yeni transferimiz Grujic/Woodburn olur. Yine ite kaka ilk 4 yaparız tek kulvarda şansımız varsa.
    edit:opta yazmış 2007'den beri ilk defa Anfieldda 3 gol yemişiz. Aslında 4 ama çaktırmamak lazım. Utanmazlık, boşvermişlik zirvede, neyse yeni transferimiz Lallana girer birazdan. Adam bize geldiği günden itibaren maçların yarısında oynamamış süre olarak. Hakikatten tam Rodgers kovulmadan önceki takıma döndürdü bizi. O zaman gol atamıyorduk ama yemiyorduk en azından da (genelde).

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DryWeather -- 27 Ocak 2018; 23:47:25 >

• Almanyada VAR yoneticisi Schalkeliymis,adam Schalke lehine penaltı verdiriyormus. kovdular adami.

ingilteredeki hangi takimli olursa artik.
  • şu maçta ward->mignolet değişikliği olmuyorsa vallahi bu çocuğa yazık. Adamın kariyerini bitirdik boşu boşuna.
  • Mignolet.. Bu kadar beceriksiz başka bir kaleci olamaz. 1 metre önüne düşecek topa müdahele edemiyor yav.

• Liverpoola Trappi cok yakistiriyorum. Tam aradiginiz kaleci.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TsubasaMessi

Liverpoola Trappi cok yakistiriyorum. Tam aradiginiz kaleci.

Mignolet veya Karius'dan farkı yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: Jurgen Klopp

quote:

Orijinalden alıntı: TsubasaMessi

Liverpoola Trappi cok yakistiriyorum. Tam aradiginiz kaleci.

Mignolet veya Karius'dan farkı yok.

Yapma hocam. İkisini de katlar. Trapp cok iyi kaleci de, Areola bu sene cok iyi gidiyor.
  • kenardan girenleri yanlış görüyorum inşallah. Bu ikili çok tehlikeli. İlk 6'da bizim dışımızdaki hiçbir takımda bu herifler oyuna şu durumda giremez.
  • Alman ürününe karşıyım ben gelmesin. Oblak/Allison olur inşallah da bu ikiliyle devam gibi.
  • Üç değişiklik birden yaptı.

Emre, Mane, Ox çıktı. Milner, Ings, Hendo oyunda.

• geçen senenin aynısını yaşıyoruz şu anda şaka gibi. Kış transfer dönemi takım en iyi oyuncusunu kaybetmiş, transfer yok. Sonuçlar kötü. lig kupasından elendik, fa cup elendik. cl'de büyük ihtimalle 4 maç oynayıp eleneceğiz. yine son maça kadar 4.lük kovalarız.
  • Firmino herhalde kankisi gitti diye büyük maçlar hariç oynamayacak bu sene. Ings şaka maka daha çok etki yaptı şu maçta.
  • Salah çok güzel bitirdi. 2-3

• Yazık.
  • Van Dijk 85 milyon verdinizde neee oldu yani?? Nooolduuuu

• 
Sayfa: önceki 10551056105710581059
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.