Şimdi Ara

Liverpool FC Taraftar Ocakları | YNWA (1059. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32.907
Cevap
75
Favori
1.049.564
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
26 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10571058105910601061
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Karius Liverpool kariyerinin ilk kurtarışını yapmış olabilir. Heyecandan yazmak için bekledim, 1-2 yerden de kontrol ettim ne olur ne olmaz diye. Bu maçta gol atma ihtimalimiz yok gibi. Bu orta saha 2 sene önceki orta saha ve hala çok kötü.
  • quote:

Orijinalden alıntı: LilTunechi

Karius Liverpool kariyerinin ilk kurtarışını yapmış olabilir. Heyecandan yazmak için bekledim, 1-2 yerden de kontrol ettim ne olur ne olmaz diye. Bu maçta gol atma ihtimalimiz yok gibi. Bu orta saha 2 sene önceki orta saha ve hala çok kötü.

Eyvah yedik dedim, şaşırttı beni.
  • şansa attık, 1-0.
  • Jurgen Klopp kullanıcısına yanıt
    ben beklentimi sıfırladım artık, kaleye gelen her şutu alsa da laf yok. Kurtarış yaparsa da maça ilginçlik gelir, fena da olmaz.
  • Emre çok güzel attı
  • Karius kapattığı köşeden gol yemeyi başaracaktı serbest vuruşta ama başaramadı. Maç golü atsak dahi çok kısır. Geride kalan 2 maçtan eksiği yok. Mane/Salah/Firmino üçlüsünün komple formu düştü, özellikle Mane en son Burnley maçında görüldü. Zor biter bu sene böyle giderse.
  • BOBBY OF OF OF OF OFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFF
  • Adamlar resmen Liverpool golü yedi. Golün oluş şekli ve dakikası ile tam bizim yiyeceğimiz tarzda bir gol.
  • İkinci yarı başladı.
  • Penaltypool. Milner sahadayken başkasının penaltı kullanmaması lazım.
  • ALLAH'IN ASLANI TERTEMİZ BIRAKTI PENALTIYI. 26. golü oldu bu sezon.
  • Arsenal puan kaybetti.. Yarın da Tottenham kaybederse bizim için şahane olacak.

Karius, Hendo ve Emre kesinlikle maçın iyileriyle. Özellikle ilk yarıdaki Karius'un çıkardığı pozisyon maçın kırılma anı diyebiliriz.
  • chelsea arsenal manu hepsi puan kaybetti. cok karli haftaydi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jersey Devil -- 1 Şubat 2018; 9:54:28 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Biraz izledim de Dijk'in yanına Laporte alınsaydı Liverpool, 5-6 sene stoper aramazdı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wernher von Braun

Biraz izledim de Dijk'in yanına Laporte alınsaydı Liverpool, 5-6 sene stoper aramazdı.

José gimenez liverpool a daha uygun bence

Klop yazın alalacak haberleri vardı

• Transfer dönemi bitmesine rağmen transfer iddiaları tam gaz devam ediyor. James Rodriguez bize gelmek istiyormuş. 2 yıllığına Bayern kiraladı ama yarıda kesip Madrid->Liverpool yapacakmış. 8 oynayacaksa gelsin, tekrar Madrid/Barcelona da yapmaz herhalde.
    Yarınki maçı da kesinlikle kazanmamız lazım. Chelsea hafif sallanırken 3.lüğü garantilememiz gerekiyor. Çok acayip bir fikstürleri var malum darbeyi bu arada yerseler ilk 4 ihtimali biter. City-United maçları üst üste gelecek oradan 0 çekerseler zaten güle güle Chelsea. Şampiyonlar liginde Barcelona maçlarının da olduğunu düşünürsek oradan sağ çıkmaları imkansız. Arsenal ilk 4 yerine United gibi direk kupaya kasacaktır tahminen, en azından yaza kadar rahat oluruz.

• Kral ödülleri toplamaya devam ediyor.

• Bu akşam sezonun en kritik maçlarından birine çıkacağız.. Ya tamam, ya devam maçı niteliğinde ve mutlaka kazanmamız gereken bir maç.

• Karius, Alexander-Arnold, Van Dijk, Lovren, Robertson, Henderson, Can, Milner, Salah, Mane, Firmino.
  • Mignolet, Matip, Moreno, Wijnaldum, Oxlade-Chamberlain, Ings, Solanke.
  • 
Sayfa: önceki 10571058105910601061
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.