Şimdi Ara

Liverpool FC Taraftar Ocakları | YNWA (390. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
32.893
Cevap
75
Favori
1.049.124
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
26 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 388389390391392
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İnternet bir türlü gelmedi, izleyemiyorum halen. Lig kupasından elenmemiz gerektiğini düşünüyorum, Lig ve CL varken fikstür sıkışıklığına gerek yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yıl 2009..

Jordan Rossiter "The Next Stevie"

• İnternet üzerinden Liverpool Store ile alışveriş yapan var mı? Veya oradaki sweatlerden Türkiye'de bulma imkanımız var mıdır?
  • ne olmuş dün akşam öyle rahat geçeriz diye bakmadım 14-13 bitmiş penaltılar.
  • Lig Kupası 4. turdaki rakip Swansea. Tek maç üzerinden oynanacak karşılaşma Anfield'da.
  • Aynı şehrin, aynı bölgenin iki takımı..

Bir "dostluk derbisi"

Liverpool v Everton, 29.09.14 14:45

• quote:

Orijinalden alıntı: Daniel Agger

Lig Kupası 4. turdaki rakip Swansea. Tek maç üzerinden oynanacak karşılaşma Anfield'da.

Bu maçlar neden hep büyük takımların sahasında oynanıyor hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: Jack Reacher

quote:

Lig Kupası 4. turdaki rakip Swansea. Tek maç üzerinden oynanacak karşılaşma Anfield'da.

Kura ile ilgili tamamen. Şans işi.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Jack Reacher

quote:

Kura ile ilgili tamamen. Şans işi.

Ha tamam o zaman sorun yok. Capital one ile fazla ilgilenmiyorum zaten birkaç kere de ev sahibi hep Liverpool, Chelsea, city, arsenal olarak denk gelince sormak istedim

• quote:

Orijinalden alıntı: vadu

İnternet üzerinden Liverpool Store ile alışveriş yapan var mı? Veya oradaki sweatlerden Türkiye'de bulma imkanımız var mıdır?

Tekrarlayayım bilgisi olan var mı?
  • Maç ingiltere saati ile mi 14.45 ?
    Rodgers sturridge için baya uğraşıyor tahmini en kötü yedekten gelir oynar diye düşünüyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: LilTunechi

Maç ingiltere saati ile mi 14.45 ?
    Rodgers sturridge için baya uğraşıyor tahmini en kötü yedekten gelir oynar diye düşünüyorum.

Türkiye saati

Geçen sene de sakatlanmıştı, son dakikalarda oyuna girip beraberlik golünü atmıştı.

• Jordan Henderson kullanıcısına yanıt
    Erken olmuş maç biraz ama neyse.Umarım oynar çok ihtiyacımız var ona.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

İnternet üzerinden Liverpool Store ile alışveriş yapan var mı? Veya oradaki sweatlerden Türkiye'de bulma imkanımız var mıdır?

Tekrarlayayım bilgisi olan var mı?

Dostum maalesef hiçbir Warrior Sport ürününü (doğal olarak Liverpool ürünleri de yok) Türkiye'de yok.

Arada LfcStore'da free shipping oluyor onları kovala. Kargo ücreti ödemiyorsun.

• Liverpool da çok formsuz Everton da son yılların en ilginç derbisi olacak.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Anladım çok teşekkürler, genel bir tarihi oluyor mu bunların yoksa rastgele mi? Denk gelirseniz haber verebilir misiniz

• quote:

Anladım çok teşekkürler, genel bir tarihi oluyor mu bunların yoksa rastgele mi? Denk gelirseniz haber verebilir misiniz

Tabi bilgilendiririm. Konuya da yazıyorum öyle birşey olduğu zaman.
  • quote:

quote:

Anladım çok teşekkürler, genel bir tarihi oluyor mu bunların yoksa rastgele mi? Denk gelirseniz haber verebilir misiniz

Tabi bilgilendiririm. Konuya da yazıyorum öyle birşey olduğu zaman.

Çok teşekkürler

• Liverpool teknik direktörü Brendan Rodgers, Mario Balotelli ile ilgili umutlu konuştu.

24 yaşındaki futbolcu, Barcelona'ya giden Luis Suarez'in boşluğunu doldurmak üzere 20 Milyon Euro bedelle AC Milan'dan Liverpool renklerine bağlanmıştı.

Şu ana kadar 4 resmi maçta forma giyen ve tek golünü Şampiyonlar Ligi'ndeki Ludogorets Razgrad maçında atan Gana asıllı İtalyan yıldız, hocasının desteğini arkasına aldı.

Kuzey İrlandalı teknik adam, "Her oyuncu farklıdır ve kendine has bireysel özellikleri vardır. Onunla çalışmaktan gerçekten çok mutluyum. Çok iyi bir çocuk. Geçen zaman içinde takımını önemsediğini ve iyi şeyler yapmak istediğini bana gösterdi. Eğer her şeyini vermeye devam eder ve yorulmadan çalışmayı sürdürürse, her zaman onun için bir fırsat olacaktır" dedi.

2014 Dünya Kupası'nda İtalya Milli takım formasıyla hiçbir varlık gösteremeyen Gana asıllı yıldız, geride kalan sezonda ise AC Milan'da 41 resmi maça çıkmış ve 18 gol atıp 8 de asist yapmıştı.

• Brendan Rodgers: "Genç Suso M'boro maçında etkili oynadı. Çalıştı, bekledi, zor olanı başardı. Onun katkısından memnunum. Birçok genç oyuncuyu denedik, genç oyuncularımızın deneyim kazanmalarını istedik, Suso şansını iyi değerlendirdi."

"Suso sezon başında çok çalıştı, antrenmanlarda harika bir performans sergiledi. Fakat fazla süre bulamadı. Bu durum muhtemelen onun için zor oldu.. Ama o asla buna takılmadı, sürekli çalıştı. Antrenmanlarda çok istekliydi. Çok sıkı çalıştı. Harika bir sol ayak ve tekniğe sahip. Oyuna girdiği zaman kalitesini ve tekniğini hemen belli etti. Haftasonu derbide oynayacak mı? Biraz tecrübe eksiliği var fakat yetenekli ve etkili bir oyuncu. Ondan yararlanacağız." (LFC.com)
  • 
Sayfa: önceki 388389390391392
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.