Şimdi Ara

Liverpool FC Taraftar Ocakları | YNWA (1041. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
32.893
Cevap
75
Favori
1.049.120
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
26 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
50. Sırada  bugün en iyi #32
Sayfa: önceki 10391040104110421043
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Riyad Mahrez, Liverpool için sağlık kontrollerinden geçecek ve 4,5 yıllık sözleşme imzalayacak. Mahrez için ödenecek bonservis bedeli ise 55 milyon euro. (beIN SPORTS Fransa)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • BREAKING: Riyad Mahrez will complete a medical tomorrow ahead of a €55m move to Liverpool. [beINSPORT]

HAYDAAAAAAA

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Jurgen Klopp kullanıcısına yanıt
    Mahreze olumsuz bakıyor sosyal medya nedeni ne acaba hem elinde zane salah oxsald var 10 numara şart

• Mahrez 55 milyona gelecekse iyi transfer olur. Ligi tanıyor, Leicester ile yaptıkları da ortada. Coutinho da gidince kanatta oynayacak Ox dışında sağlam adam kalmadı. Oraya rötaston için bir oyuncu şart. Lallana hiçbir zaman kanatta verimli olamadı. Salah veya Mane sakatlanırsa Mahrez gibi bir oyuncuya ihtiyaç daha da artar. Bu yüzden alırsak ben mutlu olurum. Klopp istiyorsa bir bildiği vardır.

• quote:

Orijinalden alıntı: Jurgen Klopp

quote:

Orijinalden alıntı: Alvr Recoba

Coutinhoyu severim ama 160 milyon euro nedir be..

Neymar sonrası böyle bir transfer gerekliydi Barcelona'ya. Bizde biraz işi lehimize çevirmeye çalıştık. Güncel piyasa durumunu göz önünde bulundurursak Coutinho gibi göz önündeki bir oyuncu için normal bir rakam.

BREAKING: Liverpool are looking to add to their defence, midfield, along with a new goalkeeper. [@MelissaReddy_]

Umarım gelen 160M gereken yerlere harcanır. Klopp'un bundan sonra ne yapacağı çok önemli.

85 van dijke 55 mahreze para bitti bile :D

• Mahrezi alacaklarsa yazık, o 165 milyon euroya.Lemar'ı al işte, 2 seneye 200 e okutursun.
  • Mahrez birçok kaynak tarafından yalanlandı. Muhtemelen Lemar'ı almaya çalışacağız ama Monaco devre arasında satmak istemiyor diyorlar.

• Bir spurs taraftarı olarak coutinho transferinin işimize geldiğini inkar edemem. Açıkçası niye şimdi olduğunu da anlayamadım. Kendisi bu sezon barcelonada şampiyonlar ligi maçı oynayamayacak. Lig zaten artık barçanın. Sezon bitene kadar kalıp en azından şampiyonlar liginde livepool'la bir macera yaşamak varken niye şimdi gitmek için diretti? Sonucu belli bir ligde oynayıp boşuna yarım sezonunu çürütecek. Her yönüyle saçma bir zamanlama oldu.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sadece burda olsa neyse her sosyal medya platformunda Liverpool-Barcelona kavgası başladı şimdi de. Adamların kavga etmediği kulüp yok ki. R.Madrid, PSG, Liverpool. Bakalım sıradaki şanslı kim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BullPoweR7 -- 7 Ocak 2018; 10:53:15 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BullPoweR7

Sadece burda olsa neyse her sosyal medya platformunda Liverpool-Barcelona kavgası başladı şimdi de. Adamların kavga etmediği kulüp yok ki. R.Madrid, PSG, Liverpool. Bakalım sıradaki şanslı kim?

Beşiktaş

• Liverpool eline para geçince ne yapacağını şaşırıyor. Suarez sonrası transferleri gibi mesela. Mahrez ne abi?

• quote:

Orijinalden alıntı: MessiTugi

Suarez transferi sonrası 55 milyon sterlin verip Andy Carroll alınmıştı diye hatırlıyorum

Suarez ile Andy Caroll aynı sezonda geldi kulübe. 55 milyon değil, 75 milyon sterlin olacaktı. Az yazmışsın.

• quote:

Orijinalden alıntı: Azor Ahai

quote:

Suarez transferi sonrası 55 milyon sterlin verip Andy Carroll alınmıştı diye hatırlıyorum

Suarez ile Andy Caroll aynı sezonda geldi kulübe. 55 milyon değil, 75 milyon sterlin olacaktı. Az yazmışsın.

€40M'ya alınmıştı Carroll. Yanlış hatırlıyorsunuz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jurgen Klopp

quote:

Orijinalden alıntı: Azor Ahai

quote:

€40M'ya alınmıştı Carroll. Yanlış hatırlıyorsunuz.

Arkadaşla dalga geçmek için öyle yazdım . Bu forumda söz konusu Liverpool olunca alınan oyuncunun yaşı da bonservisi de abartılarak yazılıyor hep. Halbuki google'da 1 dakikasını almayacak bu bilgilere ulaşmak.

• quote:

Yaptığı yanlış transferle alay etmek istedim ama fena çuvallamışım Suarez'den sonra geldiğine emindim o yüzden araştırmadan yazdım. Yoksa her hafta "Bu hafta Liverpool'un nesiyle dalga geçsem, nesini abartarak yazsam?" diye düşünmem. Liverpool sevdiğim ve her hafta maçlarını canlı izlediğim bir takım. Neyse.

Yeni bir stoper transferi planınız var mı? Bu parayla hem eksilen bölge hem de stoper için transfer yapılabilir aslında. Virgil van Dijk'in yanında Klavan mı oynayacak?

Son zamanlarda Coutinho transferi nedeniyle Barcelona ile aramız biraz açıldığı için genelleme hatasında bulunup sizi de aynı kefeye koyduğum için kusura bakmayın.

Liverpool Coutinho yerine bir orta saha, bir defans ve bir kaleci alacak diyorlar. Orta saha için Lemar ismi öne çıkıyor. Defans için Basel'in genç stoperi Akanji ile bir süre ismimiz anıldı ama su an için bir şey yok ortada. Kale için ise Roma'nın Alisson'ın ismi öne çıkıyor. Ama devre arasında en fazla bir transfer yaparız diye düşünüyorum. Lemar'ı Monaco devre arasında satmak istemezse, Van Dijk'ta olduğu gibi birkaç ay bekleme kararı da alabilir Klopp.

• Koskoca Liverpoolun Barcanin alt yapisi haline gelmesine uzuldum. Artik yanlizca adi buyuk. insallah omrumde bir Liverpool sampiyonlugu gorurum, zor da.
  • Liverpool FC Taraftar Ocakları | YNWA

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Azor Ahai kullanıcısına yanıt
    Barcelona ile Liverpool'un arası iyi aslında. Liverpool baya oyuncu satıyor. Transfer biraz uzadığı için öyle gibi gözüktü.

Coutinho'nun gidişinin doldurulabileceğini düşünmüyorum çünkü kendisi sayılı oyunculardan. Lemar değilde Julian Brandt daha iyi bir seçenek olur diye düşünüyorum. Bir de Goretzka'yı isterdim Liverpool'a ama Bayern'e gitti.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bob Paisley

Muazzam paraya sattık.Umarım verimli kullanırız parayı.Draxler+Kaleci+Stoper alınması gerek.

90i zaten stopere gitti. Coutinhonun Ocakta Barcaya gidecegi belliydi.

Coutinhonun 160 ettigi piyasada Draxleri heralde 100den az alacaginizi dusunmuyorsunuzdur.

Barcanin Coutinhoyu niye Ocakta aldigini arastirdim.Nike istemis. Forma satislarini artirmasi icin. Neymarla Barca forma satislarindan saglam paralar kazaniyordu. Neymar var diye adamlar buyuk para verdi. Dembele ve Coutinho Neymar kadar olmasa da para kazandirir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wernher von Braun

Barcelona ile Liverpool'un arası iyi aslında. Liverpool baya oyuncu satıyor. Transfer biraz uzadığı için öyle gibi gözüktü.

Coutinho'nun gidişinin doldurulabileceğini düşünmüyorum çünkü kendisi sayılı oyunculardan. Lemar değilde Julian Brandt daha iyi bir seçenek olur diye düşünüyorum. Bir de Goretzka'yı isterdim Liverpool'a ama Bayern'e gitti.

Munih onu da aldi, 12.5 milyona.

Nasil iyi olmasin, alt yapiniz gibi Liverpool.

Liverpool, Coutinhonun yerini doldurur. Keita gibi topcu aldilar. oyunun lideri olur. Keita daha da iyi olur Coutinhodan. Goretzka Keitayla birlikte olmaz. Goretzkayi 8 oynatacaksin. Keitada sol 8 oynar.

Ben olsam, Liverpoolun yerinde N'zonziyi alirdim. Birde forvet alirdim. Senelik 15-20 gol atacak birini. Firminoyla donusumlu kullanirdim.

• 
Sayfa: önceki 10391040104110421043
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.