Şimdi Ara

Live Kapalı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
578
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Az önce Live e giriyim dedim ve girmedi bir an korktum ama oladı daha sonrawww.xbox.com a giriyim dedim ve olmadı demekki live i kapdılar acaba ne oldu Uptade mi geliyor ki:D

• ben de giremedim live'a. bir sorun var herhalde.
  • çöktümü ne oldu?
    evet şu an ne xbox live dan ne de xbox.com sitesinden ulaşılamıyor.
  • Uptade Geliyor bence Kışda geld, zaten:D
  • evet ben de giremedim. bir an için banlandığımı falan sandım:) ama xbox.com'a da girmeyince ya yurdışı çıkışlarda sorun var ya update geliyor ya da live da sorun var dedim (ki öyleymiş)
    rahatladım ama şimdi de korkuyorum yeni bir ban dalgasından.
  • haydaaa:D hadi hayirlisi ile..
  • evet ben de giremiyorum...ulan pgr4 demosu %99 daydı bari bitseydi de zaman geçirseydik açılana kadar
  • ben giriyorum suan livedeeyim yavv korkmaya basladim
  • livede msin yurtdışı flnda giremiyor nasıl olur:S
  • tamam ben de girdim şu anda
  • daha öncede böyle olmuştu banın habercisi bu değil..hatta update bile olsa direkt update bitince banlanma olmuyor üstünden 4,5gün geçtikten snra başlıyor
  • Bende Gridim az önce ama bir sorunvar hala tam düzgün değil
  • heralde sistemi yeniliyorlar veya teknik geliştirme falan 1-2 saat içinde açılır heralde
  • alakasız olacak ama bende 3 gündür msn ye giremiyorum
  • update ile geliyorsa bann kaçınılmaz sondur önceki updateden yırttıysanız yeni update ye kadar yolunuz açık murat dogru söylüyor updaten sonraki 10 gün içinde güncel update yazılımlarla
    cihazdaki fw yi tespit ediyor banlanmalar başlıyor update yapmadan önce orjinal fw ye geri dönün yeni çıkıcak fw yi bekleyin banlanmadıysanız güncel fw yi makinaya kurun asla eski fw kullanmayın
    herzaman bu şekilde yaptım 7aydır banlanmadım alın size tavsiye
  • hala baglanamadım sorun devam ediyormu arkadaşlar?
  • xboxlarda nasıl live a giriliyor..? modem e kablo felan mı bağlanıyor?
    ben de yakın zamanda bir xbox düşünüyorum da
  • ben denedim giriyor gayet güzel.

@Leite

Ethernet kablosuyla bağlanıyor ama istersen ek bi wireless aparatı alırsan (xbox360 için özel olarak üretilenler var - 100 ytl) kablosuz olarakta bağlanabilirsin
  • teşekkürler sky_walker
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.