Şimdi Ara

Live Gold ile verilen X360 oyunlarını hesaba ekleme Yardım!

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
420
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Xbox live gold ile verilen X360 oyunlarını hesaba nasıl ekliyoruz?
    Oyunu satın al yada X360a indir dediğimde onay ekranı geliyor ve böyle kalıyor
    Live Gold ile verilen X360 oyunlarını hesaba ekleme Yardım!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Geldimmigordun -- 23 Aralık 2019; 19:22:34 >

• Konsol üzerinden almayı dene.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Philipp_Plein

Konsol üzerinden almayı dene.
    birazdan açıp bakayım sağolun hocam

Edit:bu sefer ekleyebildim konsol üzerinden
    Gamepass sayfasından oyunu al dedim önce ücretli gösterdi geri çıkıp tekrar al deyince ücretsiz olarak ekledi indirdim oyunu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Geldimmigordun -- 24 Aralık 2019; 9:27:38 >
  • Tekken 6’yı nasıl ekleyebiliriz?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: slavoz

Tekken 6’yı nasıl ekleyebiliriz?
    Konsol üzerinden
    Gold sekmesine gelin oyunlar kısmından tekkeni bulun
    Normal satın alıyormuş gibi işlem yapın hesaba eklenecektir

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fatura bilgilerini düzenledikten sonra ben sıkıntısız bir şekilde satın alabiliyorum.

• Tekken 6'yı eklemek istediğim de hata alıyorum. 2 kredi kartı kayıtlı. Bir tanesin de yükleme ekranın da kalıyor. Diğerinde de "hay aksi" ile başlayan bir sayfa çıkıyor. Pc'den de deniyorum aynı sorunlar burada da var.

• quote:

Orijinalden alıntı: FlightClub

Tekken 6'yı eklemek istediğim de hata alıyorum. 2 kredi kartı kayıtlı. Bir tanesin de yükleme ekranın da kalıyor. Diğerinde de "hay aksi" ile başlayan bir sayfa çıkıyor. Pc'den de deniyorum aynı sorunlar burada da var.
    Bende pcden öyle hata almıştım
    Konsol üzerinden deneyince sıkıntısız ekleyebildim
  • quote:

Orijinalden alıntı: FlightClub

Tekken 6'yı eklemek istediğim de hata alıyorum. 2 kredi kartı kayıtlı. Bir tanesin de yükleme ekranın da kalıyor. Diğerinde de "hay aksi" ile başlayan bir sayfa çıkıyor. Pc'den de deniyorum aynı sorunlar burada da var.
    Aynı sorun ile karşılaşıyorum maalesef.

• konsol üzerinden şuan sonic generationu almayı deniyorum önce fiyatı gör yazıyor ona bastıgımda kredi kartı ekranında yeşildaire dönüp duruyor ekleyemiyorum
  • fast_cb kullanıcısına yanıt
    Boş yere dönüp döngüye girdiyse PC'den değil de konsol üzerinden al. Tabi önce biraz bekle. Bu arada hesabınızda kredi kartı ekli olmalı.
  • fast_cb kullanıcısına yanıt
    Benim bulabildiğim tek çözüm bilgisayardan xbox.com/tr-TR sitesine üye girişi yapıp oradan eklemek.
    Konsolda 3 aydır eklenmiyor bende de.
  • X360 marketi çok dandik
    Dün Rdr indirimi vardı alamadım bi türlü kaçırdım

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bunun net bir çözümünü ben de bulamadım bazen konsolda dönüyor sürekli açmıyor bazen de pc de, kredi kartı bilgileri aşamasını geçince anca eklenebiliyor en azından benim hep öyle oldu
  • Xbox Series X kullanıcısına yanıt
    Konsolda dönüp dursa bile alınmış olabiliyor. Kütüphanenize bakın, kontrol edin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Venomstr -- 29 Nisan 2020; 0:13:49 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.