Şimdi Ara

LIVE FOR SPEED team (8. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
324
Cevap
2
Favori
163.640
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Turbolu araçı (XRG) kulananamaman gayet doğal.Özelikle klavye ile virajlarda savrulan aracı toplamak imkansız ayrıca gaza bastığınızda full faz verdiği için virajda çok kolay savrulma eğlimi gösteriyor.mouse klavyede olduğu gibi gaz verirken full gaz veriyor ancak savrulan aracı toplamak klavyeye göre çok daha kolay.Genede kulanmak pekde kolay değil.Direksiyonda ise gazı istediğimiz gibi dozajlayarak virajlarda savrulmadan rahatlıkla dönebiliyoruz.Ama direksiyon ile kulanınca gerçekten araç sürmüş kadar oluyorsunuz.
    Hayatımda ilk kz bir yazılıma (lfs'ye ) para verdim.Ve sonuna kadar hak ettiğini gördüm.Hamachi ile uğraştıktan sonra en fazla 5-10 kişi oda günün bir saatinde toplayabilirken lfsnin s2 sunucularında günün her saatinde yarışabilicek kalabalık sunucular bulabiliyorsunuz. Hatta yeni x pack ile birlikte 32 kişilik serverlarda gerçekten çekişmeli ve herkezin dişine göre rakip bulabiliceği bir ortamda yarışlabilirsiniz.

http://www.raceturkey.com adresi lfsnin türkiyedeki en geniş kaynağı olup gerekli her türlü bilgiyi ve organizasyonları takip edebilirsiniz.

• EED bnide yaz
  • Yazdım senideİyi oyunlar
  • quote:

Orjinalden alıntı: ueaydin

Setuplarahttp://setupfield.teaminferno.hu adresinden ulaşabilirsiniz.

Teşekkürler ben setuplar vermiştim bir kaç satır yukarıda
  • quote:

Orjinalden alıntı: Web Star

quote:

Orjinalden alıntı: Nukem

yuh ya harbiden emek hırsızlığı. dediği gibi setupın girişinde isimler yazıyor. hayır madem bize vereceksin o dosyayı neden kendin yapmış gibi veriyorsun? verip alıntıdır desen seni ayıplayacak mıyız? asıl böyle şeyler yaparsan ayıplarız.

edit: üstteki iki mesaj ve benim mesajım webstarın mesajına cevaptı. webstar mesajını silmiş. mesajında LFS için mod dosyası vermişti ve tamamen benim emeklerimle oluştu bu paket demişti. ama setupta vesgatex ve kamikazenin isimleri yazıyordu. yani açık açık emek hırsızlığı..

Sende bilip bilmeden konuşma burda tüm olaylar burada gelişmedi ona göre

ben gördüğümü yazdım. ayrıca tüm olay burda gelişmese bile açık olan birşey var o da setupta senin değil başkalarının isminin yazması. ama beyimiz benim yaptığım setup diye yazmış her yere. ayrıca madem sen yaptın neden mesajını sildin?

• quote:

quote:

Orjinalden alıntı: Web Star

quote:

yuh ya harbiden emek hırsızlığı. dediği gibi setupın girişinde isimler yazıyor. hayır madem bize vereceksin o dosyayı neden kendin yapmış gibi veriyorsun? verip alıntıdır desen seni ayıplayacak mıyız? asıl böyle şeyler yaparsan ayıplarız.

edit: üstteki iki mesaj ve benim mesajım webstarın mesajına cevaptı. webstar mesajını silmiş. mesajında LFS için mod dosyası vermişti ve tamamen benim emeklerimle oluştu bu paket demişti. ama setupta vesgatex ve kamikazenin isimleri yazıyordu. yani açık açık emek hırsızlığı..

Sende bilip bilmeden konuşma burda tüm olaylar burada gelişmedi ona göre

ben gördüğümü yazdım. ayrıca tüm olay burda gelişmese bile açık olan birşey var o da setupta senin değil başkalarının isminin yazması. ama beyimiz benim yaptığım setup diye yazmış her yere. ayrıca madem sen yaptın neden mesajını sildin?

Çünkü çok fazla sorun oldu olay bitsin diye sildim

Konu kapansın, kapandı şu anda sende kapat lütfen yazardım olayı ama alevlendirmeye gerek yok gene

• @web

lütfen yazarmısın merak ettim madem haklısın anlat durumu. böyle tamamen emek hırsızı gibi gözüküyorsun yani masumsan açıklaman, bilmeyenlerin senin hakkındaki düşüncelerini etkileyecektir.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Juggernaut

@web

lütfen yazarmısın merak ettim madem haklısın anlat durumu. böyle tamamen emek hırsızı gibi gözüküyorsun yani masumsan açıklaman, bilmeyenlerin senin hakkındaki düşüncelerini etkileyecektir.

Ne düşünürlerse düşünsünler başkalarıyla aramı bozmak istemem farkınaysanız vesagtex kardeşimizinde mesajı silinmiştir bu neden le konuyu kapatıyorum daha dosğrusu kapatmak istiyorum

• Alırım anahtarınmızı
  • quote:

Orjinalden alıntı: mrt083

Alırım anahtarınmızı

Gel al

Kapışalım mı senle gel serverlara
  • servera nası giriliyo eskiden hmaciyle giriyoduk ama unuttum anlatırsan oynarız ..oyun craclı şekilde lisans yok yani
  • quote:

servera nası giriliyo eskiden hmaciyle giriyoduk ama unuttum anlatırsan oynarız ..oyun craclı şekilde lisans yok yani

Crack kullanmıyoruz zaten forumda yasak verilmesi!!!

Bak biraz bu konuya nasıl server a girilir anlarsın yoksa msn im : caganonen@hotmail.com takıldığın biryer olursa anlatırım
  • lisansmı alıcaz yani boş ver ya. bi de onamı para verim
  • web star ama harbi alırım anahtarını
  • quote:

lisansmı alıcaz yani boş ver ya. bi de onamı para verim

Lisans değil ya nerden çıktı oyunu indireceksin sonra serverlara gireceksin ama demo ekle msn imi anlatayım sana işte
  • beyler ben mi paslandım yoksa setup ım mı kötü anlamadım.En son bıraktığımda 1.24 leri görürdüm şimdi 1.26 en ii rekorum oldu.Sizlerin de blackwood-düz de yaptığınız rekorları öğrenirsem gaza gelebilirim
  • quote:

Orjinalden alıntı: Juggernaut

beyler ben mi paslandım yoksa setup ım mı kötü anlamadım.En son bıraktığımda 1.24 leri görürdüm şimdi 1.26 en ii rekorum oldu.Sizlerin de blackwood-düz de yaptığınız rekorları öğrenirsem gaza gelebilirim

Sen coşmuşun yahu

Benim ortalama 1.25 artık sen serverlara giriyorsan adını söyle ben sana setup atarım
  • setup için eyw ama serverlara girmiyorum artık.walla en son yurtta finallerden sonra server ınıza da girdim bağlantı hızım çok iyiydi orada ama evde hızım 256 kbps o yüzden lag la uğraşmak istemiyorum.bu yaz tarife değiştitrsem önce setupları sonra anahtarlarınızı alırım.
  • web star krdş benim oyun craclı ...demo olarak işaretliyorum ana sunucuya balanamıyo .. siz hangi servera giriyosunuz ..
  • quote:

web star krdş benim oyun craclı ...demo olarak işaretliyorum ana sunucuya balanamıyo .. siz hangi servera giriyosunuz ..

Oyununun demo olması gerek bak sana ne diyorum ben ekle msn imi sana demonun serverlara girmek için gereken patch ini yollıyayım diyorum
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.