Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

livaneliden gözlerin şarkısı aranıyor...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
4
Cevap
0
Favori
175
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sinema - Dizi - Televizyon - Müzik - Kitap >> Diğer sanatlar >> livaneliden gözlerin şarkısı aranıyor...
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    148 Mesaj
    bu şarkıyı bilen biri varsa link yazabilirmi.emuleden indirdim bu kadar fake olur cengiz kurtoğlu çıktı.yıkıldım bilen biri varsa lütfen yardım etsin

|
    |
    İnsanlığın bir gün büyük mücadedelere neden olacağı kuşkusuzdur.Sonunda varolma içgüdüsü galip çıkacaktır.Budalalık,korkaklık ve kendini beğenmişlikten oluşan insanlık bu içgüdü karşısında eriyip gidecektir.

http://img2.blogcu.com/images/r/e/b/reberlanternn/fenerbahce6wr.jpg
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    1 Not
    www.livaneli.net adresine gir,orada download bölümü olması lazım.Oraya bir bak,büyük ihtimalle indirebilirsin
    |
    |
    Ben her şeyden önce bir Türk milliyetçisiyim. Böyle doğdum. Böyle öleceğim. Türk birliğinin, bir gün hakikat olacağına inancım vardır. Ben görmesem bile, gözlerimi dünyaya onun rüyaları içinde kapayacağım. Türk birliğine inanıyorum, onu görüyorum. Yarının tarihi, yeni fasıllarını Türk birliğiyle açacaktır. Dünya sükûnunu bu fasıllar içinde bulacaktır. Türk'ün varlığı bu köhne âleme yeni ufuklar açacak, güneş ne demek, ufuk ne demek, o zaman görülecek.
    Bu millet istiklalsiz yaşamamıştır. Yaşayamaz ve yaşamayacaktır. (Mustafa Kemal Atatürk)
  • Binbaşı
    1720 Mesaj
    walla bende varda 56k ile upload yapılmıyor beA
    |
    |
    148 Mesaj
    arkadaşlar çok saolun ya ne zamandır arıyorum.umarım indiririm
    |
    |
    İnsanlığın bir gün büyük mücadedelere neden olacağı kuşkusuzdur.Sonunda varolma içgüdüsü galip çıkacaktır.Budalalık,korkaklık ve kendini beğenmişlikten oluşan insanlık bu içgüdü karşısında eriyip gidecektir.

http://img2.blogcu.com/images/r/e/b/reberlanternn/fenerbahce6wr.jpg
  • Yarbay
    2237 Mesaj
    valla bende var bulamzsan p.m at akşam msn de yollarım....

gözlerin bir çığlık bir yaralı haykırış......
    |
    |
1
Reklamlar
Masal
google reklamları
haberler
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
son dakika
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,219
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.