Şimdi Ara

Liva Pastacılık Bugüne özel %60 (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
49
Cevap
1
Favori
6.257
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kalite kesinlikle yerlerde geziyor. Artık maillerini falan iptal ettim ve bir daha bir şey almayı düşünmüyorum.

Son indirimden Profiterol pasta ve kazandibi aldım.

Hayatımda yediğim en kötü tatlılardı. Çok yapay ve çok şekerli tatları vardı.

Kazandibinin dibi ayrı, kazanı ayrı oynuyordu. şimdiye kadar böyle bir kazandibine şahit olmamıştım.

Tavsiye etmiyorum, mümkünse kimse almasın da kendilerine biraz çeki düzen versinler.

Ankara içindeki Liva'lar baya değişik formata büründü.

Livapastacılık denilen yer Bahçelievler ve incek Liva oluyor.

Livashop denile yer Ümitköy Liva.

Benim yorumlarım livapastacılık için.

Ümitköy Liva hala alınabilir düzeyde. İndirimleri de sınırlı düzeyde tutuluyor. Hatta çalıştığım kuruma ve benzer kurumlara %10-15 indirimi vardı hepsini iptal etti.

• Sürekli yüzde 50-60 kampanya yapan yerden ne kalite bekliyorsunuz!
    Kalite kampanya yapmaz, onunde sıra olur sadece

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Baklava çok rezil di. Şemsettin de 25 e tereyağlı baklava buna 10 basar

• Soğuk baklava büyük olan Çağdaş marketlerde bulunuyor. Kilosu 40 tl civarıydı. Kalitesi güzel.

• quote:

Orijinalden alıntı: Jumaruu

Sürekli yüzde 50-60 kampanya yapan yerden ne kalite bekliyorsunuz!
    Kalite kampanya yapmaz, onunde sıra olur sadece

Elde kalanları satıyorlar kampanya ile

• uzak durulması gereken bir yer, fiyatlar x2 yapılmış. önce bindirim sonra indirim yersen.

• Dün akşam, Ekşi'de başlığı denk gelmişti. Hadi pasta fiyatları için yorum yapmayayım. Çünkü ev tipi yapıp, en tazesini kullanıyordur derim. Ama kilosu 95 TL'ye zeytin, 15 yumurtayı 95'e satmak da başarı doğrusu.

Ama bir yorum var o başlıkta.Hoşuma gitti:
    "ülkedeki yiyecek sektörü özellikle yemeksepeti sonrası tamamen butik işletme tribine girdi. bulunduğum yerde fırın, pastane, kahvaltı ve bilimum bilmemneci bir işletmede ramazanda ıspanaklı pide 15 liraydı. millet içeride sırada birbirini yiyordu. bu nasıl fiyat diye sorduğumda afallayan esnafçık ''en kaliteli unu kullanıyoruz'' demişti. altı üstü 200 gram un var ve en kaliteli 1 çuval unla ortlama arasında 100 lira oynasa bu miktardaki unda kaç para fark eder. o kadar aptalllar ki; verdikleri cevabın bile saçmalığını idrak edemiyorlar. yine pandemi döneminde poğaçanın yanına aldığım 2 adet 200 ml. içeceklerin tanesinin 6 lira olduğunu görünce şok geçirmiştim. tamam, oturup yesem ve servis açsan eyvallah da, yahu alıp çıkıyorum bu nasıl fiyat politikası böyle. işin trajikomik tarafıysa kasada duran hanım ablamız da fiyatın normal olduğunu söylemesi. asgari ücretten fazla aldığını sanmadığım bu çalışan 200 ml. içecek için 6 lira normal diyor. "

• Kampanya olunca güzel ama haricinde aşırı pahalı.

Doğum günü pastası almıştım özel sipariş, 10 kişilik 110 TL gibi bir fiyata gelmişti. 10 kişilik diye geçiyordu ama çok rahat en az 15 kişiye yeterdi.
  • Ankara'da yaşarken çok yerdim. Ankaranın açık ara en iyi pastanelerindendi. Tabi şu anda nasıldır bilmiyorum.
  • Fiyatlara bak ya. Suyunu çıkarmışlar. 200 TL'ye baklava. 100 TL'ye zeytin falan. Tam komedi fiyatlar. Bu fiyatlardan alan varsa akıl sağlığından şüphe ederim. Lan altı üstü baklava ya. Bu yıl Antep fıstığı kilosu da düşük fiyat. Neyin havasındasınız...

• ikcihan kullanıcısına yanıt

Livashop'tan verilen siparişler farklı Liva şubelerinden sevk ediliyor. Fakat bunlardan hiç birinde Ümitköy şubesi bulunmamakta.

• Sütlü nuriye aldık berbattı. İçindeki fındık bayattı üründe hamur olmuştu. Yiyemedik.
    En son kuru baklavada güzel değildi artık alışverişi kestim.

• Pastayı da netten almak bana göre değil.

• kod mu giriliyor anlamadım

örneğin bu urune indirim nasıl oluyor bilen var mı

https://www.livapastacilik.com/products/fistikli-gurme

• edgar1899 kullanıcısına yanıt

sütlü nuriye mi alsam diye baktıydım bu yazıdan sonra caydım hocam tişikkirler  

• myrza86 M kullanıcısına yanıt
    Hocam 2 hafta önceydi %60 indirim, şu an 150 liraya 50 lira indirim var
  • AndOne kullanıcısına yanıt
    teşekkürler

• Tam bir dolandırıcı firma.. Eksi'de başlığı açılmıştı baktım fiyatlara.. Tükenen fiyatları hemen indiriyorlar, inmeyenler 2 katına çıkarıp %60 indirim diyorlar..
    Bu kadar şeref yoksunu bir firmadan bedava olsa ürün almam...musterileri en hafif tabirle keriz yerine koyuyor...

• Piyasada online satan başka rakip olmadığı için fiyatlar pahalı, bazı ürünleri market pastanelerinden bile kötü

Ankarada daha iyi pastaneler varken buraya uğranmaz

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.