Şimdi Ara

Linux mint mate inatla kurulmuyor!!! Çıldırıcam!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
424
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ya dostlar cidden çıldıracağım. 2 gündür Linux mint mate 64 bit kurmaya çalışıyorum ama sürekli bir aksilik çıkıyor. Bilgisayarım IdeaPad 320 Windows 7 64 bir yüklü. Her neyse sorunum şöyle; SD kartıma isoyu yazdırıyorum. İso doğru inmiş kontrolünü de yaptım. Bir sürü program ile yazdırdım. (Rufus, UNebootin, Live USB Creator daha var böyle 2 tane daha) Fakat boot menüsünden kartı seçiyorum, ekran da bir güzel geliyor buraya kadar sıkıntı yok. Ama install linux diyince ya donuyor, ya çöktü hatası veriyor her denediğimde böyle oluyor. Diğer bir şekilde compatibility modunda başlatıyorum böyle kurabiliyorum ama yine yeniden başlattığımda bu sefer de başka bir sıkıntı veriyor. Ekran donuyor yine kullanılamaz hale geliyor. Yeniden başlattığımda da busybox hatası vs veriyor vermese de aynı şekilde donuyor. Lütfen yardımcı olun nasıl kurabilirim mint'i acaba mate sürümünden mi?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Uyumluluk kipi ile kurulum yaptıktan sonra, Grub menüsü => Gelişmiş seçenekler => kurtarma kipi (recovery mode) => resume seçeneği ile sistemi açıp, Sürücü Yöneticisi yardımıyla GPU sürücüsünü kurmayı deneyebilirsiniz.
  • kelebekx3 kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim ama artık debian os kurdum biktirdi uğraşamam onla

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.