Şimdi Ara

Linus Torvalds: 'Canın cehenneme Nvidia!' (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
126
Cevap
3
Favori
10.533
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: seyfi84

quote:

Orijinalden alıntı: myze

adam efendi birisiydi, cesaret hapı atıp bu beyanatı vermiş olmalı

yok yau efendi falan değiller.
    ben yıllardır yabancı açık kaynak projelerinin forumlarını posta listelerini takip ederim, yaptıkları düpdüz sinir harbi... trolllük, sosyal mühendislik... soğuk savaş döneminin think tank memurlarına benziyorlar. Kömünite diye birşey tutturmuşlar, ne kadar çok kişiyi etkilersek ne kadar çok kişiye nüfuz edersek o kadar başarılı oluruz diye bir felsefeleri var, edep yok adab yok, amaç uğruna herşey mübah...
    Bir de gerçek hayatta hiçbir yere gelememiş, hiç tanımadığı biriyle biteviye tartışıp üste çıkmaktan tatmin olacak kadar ezik ve başarımsız tipler var, köşede kenarda uygun birini bulup üstüne atlamak için bekliyorlar.
    Bunlar iş falan kuramaz, ööle aylak zirzop bir yerlerden para temin edip sallan yuvarlan idare eden insanlar.
    Linux kapalı kod olamaz çünkü o daha önce vardı ve ismi Unix idi. 90'larda Microsoft silip süpürdü hepsini. 2000'lerde de son kale Sun nalları dikti. Şimdi Oracle aldı başına belayı.

community dedikleri içi boş, bütün gün yalnızca linux şöyle güzeldir muhabbeti yapıp yalnızca konuşan insanlar. yardım istemeye korkarsın, ukalalık ve hakaret karışımıyla bir cevap alıyorsun çünkü. oturdukları yerden yaptıkları tek şey konuşmak.

• quote:

Orijinalden alıntı: M@U

quote:

Orijinalden alıntı: engink

quote:

Orijinalden alıntı: M@U

quote:

nvidia ve amd ikiside berbat sürücüler yayınlıyor, en iyisi intel çünkü açık kaynak kodlu.

Intel'in adam gibi bir gpu mimarisi var da bizim mi haberimiz yok?

ben oyun oynamıyorum,intel bana yetiyor.

O zaman elma ile armudu karşılaştırmaktan vazgeçin.

Nvidia ve AMD'nin gpu'ları ile sağladıkları özelliklerin 1/10'ini veremeyen Intel, bırakın da sürücülerin kaynak kodlarını açık tutsun.

ciddi oyun oynayan adamlar zaten konsol kullanıyor. ps3 sıfır fiyatı 500TL ye kadar düştü. haa ben korsancıyım diyorsan o başka.

• quote:

ciddi oyun oynayan adamlar zaten konsol kullanıyor. ps3 sıfır fiyatı 500TL ye kadar düştü. haa ben korsancıyım diyorsan o başka.

PC'de oyun oynayanlar olarak sizi anlıyor ve gülüyoruz.

Neden diyecek söz bulamayınca susmak yerine konuyu bambaşka noktalara çekiyorsunuz ki? O kadar saçma bir şey söylediniz ki konuyu konsollara taşıyarak, cevap vermek için tutulur bir taraf bulamadım. Yine de hâlâ geçerli olan bir kuralı söyleyeyim:

"Hardcore Game = PC"

Ayrıca mesele yalnızca oyun değil. Ama gereksiz yere sizinle tartışıp kendimi yormam. Özellikle de alıntıladığım mesajınızdan sonra.

• quote:

haa ben korsancıyım diyorsan o başka.

• Yarr Yarrr!!! I am a pirate!!!
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.