Şimdi Ara

Linkin Park' ın tarzı tam olarak ne? (8. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
195
Cevap
0
Favori
12.189
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • nu-metal kardesım hemde babalar gibi ya
  • Kısacası adamlar metal yapmıolar . Nu metal bile deil yaptıkları resmen pop yapıolar.Metal dnlicekseniz LP deil iron maiden led zeppelin ac/dc gibi gruplari dnlemenizi tavsiye ederim sert istiosanız slayer dnlein kreator dinlein
  • quote:

Orjinalden alıntı: bloder

Kısacası adamlar metal yapmıolar . Nu metal bile deil yaptıkları resmen pop yapıolar.Metal dnlicekseniz LP deil iron maiden led zeppelin ac/dc gibi gruplari dnlemenizi tavsiye ederim sert istiosanız slayer dnlein kreator dinlein

pesss yuhh pop cu da yaptınısya ne diyim biri cıkar türk sanat müzigi derse sasırmam

sn hiç pop dinledinmi

pop nedir biliyomusun sezen aksu nun yaptıgı poptur

mustafa sandal ın yaptıgı pop tur iyi güldürdün ya beni

• Delinin biri kuyuya taş attı, kırk akıllı (!) çıkaramadı.
  • her gelen,hayatında LP dinlememiş kişiler bile yorum yaparsa :S
  • Tekrar söylüyorum LP'nin tarzı metal veya numetal değildir. Alternatif Rock grubu veya Rapcore diyebilirsiniz. Şarkıları çok değişiklik gösteriyor bence tarz konusunda. Bir şarkısı bir şarkısına benzemeyebiliyor.
  • LP' tarsı sanırım rap-rock.
  • quote:

Orjinalden alıntı: yeah41

quote:

Orjinalden alıntı: bloder

Kısacası adamlar metal yapmıolar . Nu metal bile deil yaptıkları resmen pop yapıolar.Metal dnlicekseniz LP deil iron maiden led zeppelin ac/dc gibi gruplari dnlemenizi tavsiye ederim sert istiosanız slayer dnlein kreator dinlein

pesss yuhh pop cu da yaptınısya ne diyim biri cıkar türk sanat müzigi derse sasırmam

sn hiç pop dinledinmi

pop nedir biliyomusun sezen aksu nun yaptıgı poptur

mustafa sandal ın yaptıgı pop tur iyi güldürdün ya beni

arkadaşım adamların müzik ayaparken arkadan çalanları dnle bakiim metal mi ağırlıklı pop mu adamlar beat yapıolar resmen özellikle son albümünlerinde nerdeyse hiç gitar bas davul duyamıyoruz nedense bi bleed it out şarkıları adam gibi

• Bayılazaaaam artık
  • Sözde nu-metal'dir ama Slipknot gibi bir grupla aynı kefeye koymak istemediqim için alternative rock fln desek daha ii olur
  • POP grubu içerisine Rock, Rap, R&B gibi türlerde girer. Bu sadece Türkiye'de farklı bir tür gibi sayılıyor.
  • quote:

Orjinalden alıntı: yeah41

quote:

Orjinalden alıntı: VIKING

quote:

Orjinalden alıntı: Juiced

Nu metal değil rapcore yapıyorlar. Nu metal yapan grup görmek istiyorsanız Korn dinleyeceksiniz.

Rapcore da scream vokal atılır , linkin parkın bırak scream atmasını kedi yavrusu gibi miyavlamasından başka bir şeyi yok.

daha ne garip yorumlar görüces acaba:S

görende linkin parkın brutal vokal yapıyor sancak
  • quote:

Orjinalden alıntı: Syclopse

POP grubu içerisine Rock, Rap, R&B gibi türlerde girer. Bu sadece Türkiye'de farklı bir tür gibi sayılıyor.

abi ne diosun yaa pop rock r&b rap tamamen farklı şeyler pop ve r&b cok benzer ama rockı özellikle aynı kefeye koyamazsın
  • Nu metal
  • Bende dinliyordum bıraktım . Ne adam akıllı scream atıyorlar ne adam akıllı rap yapıyorlar
  • quote:

Orjinalden alıntı: MrYzC

Nu metal

oğlum , bana ninjalık yaptırmayın
  • size ne ne yaparlarsa yapsınlar şahsen en sevdiğim gruplardan biridir... bir de pop demişler diğer arkadaşlarda sezen aksu gibi algılamış pop demek popüler müziktir(her şeyden azar azar gibi)...
  • Emmeli gömmeli yapıyorlar! oldu mu?

Oldu. Basın şimdi..!
  • quote:

Orjinalden alıntı: alicho

size ne ne yaparlarsa yapsınlar şahsen en sevdiğim gruplardan biridir... bir de pop demişler diğer arkadaşlarda sezen aksu gibi algılamış pop demek popüler müziktir(her şeyden azar azar gibi)...

her şeyden azar azar pop oluyor işte...popüler müzik yani , sağda solda dinleniyor...belli bir birikim gerektirmiyor...uzatmada ölsün bu konu artık...
  • ölmesin hepberaber yaşatalım bu konuyu
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.