Şimdi Ara

Linea Debriyaj Seti

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
3.248
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

2014 Model 1.6 Dizel 105 beygir Linea aracım için debriyaj seti değişmesi gerkiyor. İlk defa debriyaj değiştireceğim. Parçacı takviyeli debriyajı onların dedi ve 350 TL fiyatı dedi. Ancak ben internetten bakıyorum fiyatlar hep 2 katı. Adamın verdiği fiyat orjinal parça fiyatı olduğunu söyledi. Adam sizce fiyatları (artan dolar sebebiyle) güncellemeyi unutmuş olabilir mi? Yoksa işin içinde başka bir iş mi var?

Birde bu debriyaj değişimi, bütün debriyaj setini mi almak gerekiyor öyle mi değişiyor, yoksa debriyaj da sadece baskı balata dedikleri parça mı değişiyor nasıl oluyor?

Şanzuman yağı da o esnada değişir mi?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• şanzıman söküleceği için baskı balata seti değişmeniz daha sağlıklı. Yani baskı balata seti ; debriyaj balatası(diski), Debriyaj baskısı ve bilyadan (debriyaj rulmanı) oluşuyor. Ayrıca Volant ta sorun varsa oda işin içine dahil olabilir.

100 bin de bir yada 3 sene de bir değiştiğini söylüyor bu video da şanzıman yağının.

ayrıca sizin aracınıza uyan baskı balata farklı olabilir. Yada parçalar orjinal olmayabilir.

benim corsa da Luk çıkar diyorlar ama Orjinalinde Gm fpt gibi damgalarda var. Buna göre kalitesi ve debriyaj sertliği değişecektir illaki. Baskı balatanın orjinali olmaz hepsi birdir diyorlar ama kalite farkı olacaktır dediğim gibi.

linea kullanıcıları yanlışım varsa düzeltir , kolay gelsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mob411 -- 11 Mart 2018; 23:35:5 >

• https://www.aloparca.com/oto-yedek-parca/FIAT/LINEA/Sedan/2014/1.6_D_Multijet/77/altkategori/debriyaj-seti

ustanız farklı linea modeliyle karıştırıyor olabilir. aynı motora ve güce sahip 1.6 dizel bravo kullanıyorum bende.sizin araca olması gereken ürün yukarıdaki linkte olan ürün.sadece debriyaj bilyası bile 300 lira civarında satılıyor.

• anka0658 kullanıcısına yanıt
    Hocam bende o yüzden merak edip sormak istedim. Cevabın için çok sağol.

Bu oem numaraları nedir? Ustadaki parçayı da yine de bir kontrol edeyim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • http://www.aktasotoyedekparca.com/Debriyaj-Seti-13-Multijet-Takviyeli,PR-2754.html
    ustanın takviyeli dediği set,büyük ihtimalle 1.3 lineaya ait.onunda linki üstte var bakarsanız.sizin araca olan set maalesef pahalı olan set.aracınızın şase no suyla parçacıya giderseniz,size doğru ürünü ve fiyatlarını verirler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi anka0658 -- 12 Mart 2018; 1:32:26 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.