Şimdi Ara

Limit Seri Kurumsal Denemelri

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
705
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Limitin ve serinin kurumsal denemelerini saçma bulmaya başladım girenler ne düşünüyor?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• up

• limit kurumsal çözmeyen çöp deneme çözdüm demesin. özellikle matematik için diyorum

• o ayt mattaki kesir soruları şeçhrşjçrşbbhö

• Ben limitin 5 li tyt denemesini aldım tg sınavına güvenerek o da tam bir rezalet. Yarın gidip değiştirmeye çalışacağım. Bir de üzerine yeni nesil sorular felan yazmışlar renkli renkli ama aptallık ben de işte.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • garip bir öğrenci G kullanıcısına yanıt
    Matematikleri çok da çöp değil bence. Evet ilk sorular kötü ama türev ve int sorular çok kötü değil idare eder. Geometrisi normal. Feni çok güzel bence. Soru dağılımları falan güzel bayağı ve kaliteli sorular. Ayt için bu Dediklerim.

Tytde türkçe sosyal fen güzel bence. Matematik de eh denilebilir

• Ben de limit yay. tyt 5li denemeleri var. ilk 2sini cozdum. Çok güzel diyemem. Digerlerini de cozecegim. Ama başka yayinlar varken limit sonraya birakiyorum. (Ayt 5li si de var. Biri verdigi icin 3, 4 ve 5. denemeleri var. Cozmeyi deneyecegim)

• Bence limitin bölüm denemeleri daha iyi Türkçe ve ayt fen özellikle.

• türkçede aynı şıkkı koymuş bikaç denemede sinir bozucu matematikte cevap anahtarı yanlış denk gelen sorular oluyor bide sürekli aynı tarz adam tyt matta istatisk koymaz bi tane olsun ya

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.